Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

O mes galvojam dovanoti mano megzta šalį, bet dar reikės pagalvoti kokios spalvytės išrinkti. Tikiuosi įvertins ax.gif O anksčiau dovanojom rinkinuką tortui (peilis, lopetėlė ir šakučių rinkinukas), tai dabar kai nuvažiuojam ir kokiu pyragu vaišina, tai visada juos naudoja thumbup.gif
Atsakyti
Mano anytai tik rugpjūtį bus 50, bet atrodo gerokai jauniau. Jai dažniausiai dovanoju visokius kūno losjonus, gėles, o vienąkart lauktuvių parvežiau prabangias šlepetes.
Man sunkiausia išrinkti dovaną jos mamai- vyro močiutei.. unsure.gif ji - labai energinga moteris, bet dažniausiai namuose sėdi, sąnarius jai skauda. Ir šiaip gana senamadiška yra, tai nesuprastų tokio dalyko kaip vonelė kojoms, valgyt gamina tik pavalgyti, o ne mėgautis, tai virtuvės rakandai irgi atkrinta... net nebežinau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raimike @ 2008 02 07, 18:46)
Ieskojau geru ideju ir radau.Manau knyga, pats geriausias variantas. Pernai dovanojom arbatos puodeli, arbatinuka ir arbatzoliu. Bet is jos minos supratau, kad nelabai tiko. tai siemet dovanosim knyga, lai dziaugiasi biggrin.gif

o kokia knyga dovanojot?
Papildyta:
Dar galima padovanoti koki masaza,na cia jeigu pazysti zmogu ir zinai ar jam patinka ax.gif
Atsakyti
Gal galite patart, ką padovanot anytai per vestuves?
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 02 29, 23:14)
Gal galite patart, ką padovanot anytai per vestuves?

man ta pati priblema iskilo g.gif siaip jau esu padovanojusi vaza, silta ponca, prie manes taid ziaugesi, patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilushka @ 2008 02 29, 23:17)
man ta pati priblema iskilo g.gif  siaip jau esu padovanojusi vaza, silta ponca, prie manes taid ziaugesi, patiko  4u.gif

Aš galvoju gal kokią lininę staltiesę, bet ką tada MB močiutei dovanot?
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 08, 15:40)
Aš galvoju gal kokią lininę staltiesę, bet ką tada MB močiutei dovanot?


gal kokia graza skara ar sali ax.gif nezinau, man rodos turetu tikti tokia dovana ax.gif mes, atsimenu, kai krikstijom mergaite, tai jos mociutem dovanojom tokius saliu siuvinetus grazius mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kiek lengviau-aš žinau savo anytos silpnybę - augalai...kaip ji džiaugiasi gavusi kokių nors naujų daigų, sodinukų t.p ir knygų apie apželdinimo subtilybes.Šiemet padovanosiu prenumeratą "sodo kraitė"-manau bus BINGO thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutt @ 2005 08 30, 14:46)
Neradau temos apie tai, ką dovanojate savo esamoms/būsimoms anytoms  biggrin.gif Už poros mėnesiuku ir maniškio mamos gimtadienis, tai manau, visai aktualu būtų išgirsti, ką būtų galima jai padovanoti  g.gif Pati esu dovanojusi knygą (žinojau, kad jos nori), vazą (graži buvo, bet tikriausiai neįtikau, nes po kažkiek laiko kažkur dingo  doh.gifsmile.gif

Juk kiekvienam žmogui dovanas renki pagal jo asmenybę.Mano anyta padagogė, tai labai mėgsta mokslinę literatūrą.Dažniausiai dovanojam kažką naujo, dar neskaityto, ar kokį mini moklininkų atradimą - kaip pvz. dviračio rato modeliuką su protingu užrašu.Dabar jau nepamenu koks ten buvo. Bijau iškraipyti.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 02 29, 23:14)
Gal galite patart, ką padovanot anytai per vestuves?

aš siūlyčiau abiejų vestuvinę nuotrauką, įrėmintą prabangiuose rėmeliuose (čia jau po vestuvių, arba tiesiog iš anksto nupirkti rėmelius, o nuotraukas fotografas juk tą patį vakarą ar kitąryt atneša, ir įdėti ) ax.gif
Atsakyti
mes kazkaip antytai nieko ypatingo nedovanojame, dazniausiai tai ko reikia, virduli, indu ar kazka panasaus biggrin.gif
Atsakyti
anytoms galima dovanot sluota ir grindu skudura biggrin.gif
Atsakyti