Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

*****, o ką padovanoti anytai? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vetrūnė @ 2007 05 17, 13:25)
*****, o ką padovanoti anytai? g.gif  doh.gif



Jei anita megsta gaminti padovanok ka nors pvz is parduotuves "VISKAS BARUI",PVZ.FONDIU.......Ten visokiu graziu daiktu yra.
Jei ji praktiskas zmogus......gal kokiu graziu lininiu serveteliu su steltese komplekta ..............dovana labai priklausi nuo zmogaus tik reikia atspeti nuorus
Atsakyti
Aš tai prieš parinkdama dovaną anytai, pirmaisiais metais visada pasitardavau su jos dukra (savo vyro sese)...Na kad tikrai įtikčiau biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat problema kai reikia ka dovanoti anytai siaip virduli padovanoje buvom taip pat buitiniu tokiu dalyku nes sunku ka nupirkt o siemet nusprendziau kad reikes kokia knyga apie geliu auginima padovanot smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
priartejo kaledos, todel galvoju kaip isiteikt ir savo busimai (tikiuos) anytai smile.gif
Dar nesam susibiciuliavusios, matemes vos viena karta, todel labai jau asmeniskos dovanos nepadovanosi..

Tad gal kas patarimu galetu duoti is savo patirties ax.gif 4u.gif
ka dovanojote anytoms, pacioje pradzioje... galvoju apie saldainius.. o gal orchideja? bet kaledoms.. g.gif o gal namu kvapus kokius? rolleyes.gif
aciuks is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 12 21, 13:58)
Sveikutes,
priartejo kaledos, todel galvoju kaip isiteikt ir savo busimai (tikiuos) anytai smile.gif
Dar nesam susibiciuliavusios, matemes vos viena karta, todel labai jau asmeniskos dovanos nepadovanosi..

Tad gal kas patarimu galetu duoti is savo patirties  ax.gif  4u.gif 
ka dovanojote anytoms, pacioje pradzioje... galvoju apie saldainius.. o gal orchideja? bet kaledoms..  g.gif o gal namu kvapus kokius?  rolleyes.gif
aciuks is anksto  4u.gif



as nupirkau toki rinkini:du ranksluosciai ir slepetes. ir dar galvojam pleda nupirkti, nes ir gimtadienis buvo neseniai ax.gif
Atsakyti
Kadangi mes šiais metais susilaukėm kūdikėlio, padariau ir mamai ir anytai po albumą su dukrytės nuotraukytėm, manau turėtų būti patenkintos abi wub.gif
Atsakyti
Sveikutės... 4u.gif Niuva artėja ir man galvos sukimo periodas biggrin.gif Kovo mėnuo nebetaip ir toli....Turiu neblogą mintį padovanot nuo visos mūsų šeimos gerą virdulį, nes tiksliai žinau, kad neturi ir buvo užsiminusi kad reikėtų.... ax.gif Svarbiausia , kad ji nepriklas žmogus, vertina tai ką turi ar gauna thumbup.gif O ir moteriškė ji tikrai neišranki, tad ją nustebint manau tikrai nėra sudėtinga ax.gif
Papildyta:
Beje, man vyrui dovan1 i6rinkt daug sunkiau , nei anytai doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
O gal anytoms patinka keraminiai gaminiai? Mano zmonai labai patinka smile.gif. Tai gimtadienio proga draugai padovanojo vaza-gele is cia. Tai atsidziaugt negalejo thumbup.gif . Dar paskui ir as gavau raudona vaza-zuvi mirksiukas.gif . Tai dar turim ir aromatine zvakide tu paciu zmoniu gamybos. Lietuvoje gamina, nereik del kokybes pergyvent. Ne Kinija kokia tai. Ir dizaino poziuriu labai grazus gaminiai. Originalus tokie. Zodziu mums labai patiko. Gal ir dar kam nors patiks.

Atsiprasau uz reklama . Bet gal kam dings galvos skausmas kokia dovana rinktis g.gif .
Atsakyti
Mano anyta turi gerą jumoro jausmą, tai gimtadienio proga jai padovanojau puokštę iš dilgėlių, usnių ir varnalėšų su prierašu muylimai anytai nuo mylinčios marčios. Buvo labai faina, žinoma dovana buvo rimta, arbatos servizas.
Atsakyti
Nu su anytom-problemele g.gif Joms niekada neitiksi,nors ir kaip stengtumeis.Geriausia tai netyciukais pasiklausinet,ir pataikyt i desimtuka ax.gif
Atsakyti
Ieskojau geru ideju ir radau.Manau knyga, pats geriausias variantas. Pernai dovanojom arbatos puodeli, arbatinuka ir arbatzoliu. Bet is jos minos supratau, kad nelabai tiko. tai siemet dovanosim knyga, lai dziaugiasi biggrin.gif
Atsakyti