Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

QUOTE(tudla @ 2006 03 25, 11:16)
Papuošalai labai gera dovana, bet jei bijai, kad nepataikysi skoniu tai nupirk 45 rožes.Gėlų moteriai niekada nebūna per daug


Kai svenciau 18-aji gimtadieni nuo vaikino gavau puokste roziu. Didesnio nusivylimo tikriausiai nepatyriau ir nepatirsiu verysad.gif Nuvyto, ismeciau ir nieko neliko (tik liudnas prisiminimas). O taip norejosi gauti KAZKA TOKIO, kas isliktu ilgam...

O kadangi temos pavadinimas "Ka dovanojate.......", o ne "Ka patariat padovanoti", tai pasakysiu apie save. O gi nieko nedovanoju!!! Uz visa tai, ka per ja patyriau, gyvenime nieko is manes negaus, o kai stips, tai ir stiklines vandens nepaduosiu bash.gif tik prasau manes nesmerkti - jus nezinot mano situacijos.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 03 25, 22:51)
O kadangi temos pavadinimas "Ka dovanojate.......", o ne "Ka patariat padovanoti", tai pasakysiu apie save. O gi nieko nedovanoju!!! Uz visa tai, ka per ja patyriau, gyvenime nieko is manes negaus, o kai stips, tai ir stiklines vandens nepaduosiu  bash.gif  tik prasau manes nesmerkti - jus nezinot mano situacijos.
Skaitau Alexandros žodžius ir tarsi būčiau rašius aš...Pas mane tokia pat situacija, tad būna ir taip...
Atsakyti
Mano anyta, tikrai nėra man bloga ir visada iš jos sulaukiu visokių niekučių be progos, o aš jai retai ką daovanoju. blush2.gif Per šį jos gimtadienį padovanojome su vyru orchidėją, nes ji senai jos norėjo. Manau, kad apsidžiaugė. 4u.gif
Atsakyti
O mes padovanojom masažinę vonelę kojoms-įmerki kojas į šiltą vandenuką, burbuliukai kyla, kojas masažuoja-dieviškas malonumas... smile.gif
Atsakyti
Mes, būsimajai mano anytai, 50-mečio proga dovanojom dovanų čekį į grožio ir terapijos centrą, būtent manėm reikia nupirkti dovaną, kad būtų jai pačiai pasidžiaugti, o ne kokį buitinį... Klydom!!! doh.gif Čekis buvo dovanotas su ta mintim, kad ji į kokį masažiuką, baseiniukus ar pan. nueis, ten visokių programų yra, o ji nuėjo ir kažkokios kosmetikos nusipirko, pakomentavus, kad vis kažkas liks, o ne šiaip 1,5 val. ir viskas...
Tai va, dovanas renkant labai reikia atsižvelgti į žmogų bigsmile.gif
Atsakyti
Mano anyta niekad save nelepina moteriškais malonumais (finansai neleidžia). Iki šiol- buvo lengva pirkti jai dovanas- nuperku kremus ar kvepalus. Visada jais džiaugiasi. Dar ji mėgsta viskius dvd filmus. Iki šiol minčių užtekdavo, ką dovanot.
Galvojom ir apie kojų masažinę vonelę. Manau reikės kitais metais padovanot, kai pusinis jubiliejus bus smile.gif
Atsakyti
ką bepadovanočiau, arba taupo arba dukrai atiduoda. todėl daug nesuku galvos. kad tik ne tuščiom rankom važiuoti.
Atsakyti
o man ner sunkiau kaip isrinkt dovana anytai. ji pas mane toks zmogus, kad jai arba gera dovana, arba isvis nieko... visokiausi muilai, puodai, ranksluosciai ir kitokie buities rakandai netinka, nes kaip pati sako visa tai jau uzgyveno. jai geriau kazkas asmenisko. o tas " kazkas asmenisko" mane nuolat ispraudzia i kampa doh.gif kvepalu, kremu ir kosmetikos turi gyva velnia. o ka dar galima asmenisko doh.gif batus, rankinuka... ??? nu zodziu pastovi klizma, kai reik jai dovana isrinkt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 08 balandžio 2006 - 11:20
Padovanjom orchidėją, žvakę ir grandinėlę ant rankos 4u.gif
Atsakyti
o as anytai per Naujaka dovanojau kremu rinkini ir nuostabu sali. Atrode suzaveta. Visa vakara salio nenusieme ir maivesi biggrin.gif o per si gimtadieni (buvo penkiasdesimtmetis), tai padovanojom grazu verini ant kaklo su akmeniu pagal jos zodiako zenkla. Irgi buvo patenkinta:)
Atsakyti
Šiaip dovanos labai jau subtilus reikalas, ypatingai kai reikia apdovanot anytą lotuliukas.gif Manau reikia atsižvelgt į tai, ar žmogus praktiškas, kokios silpnybės, pomėgiai, gal net profesija gali pasufleruot kažką ir pan.
Atsakyti
Aš tai visada su puodais, bliūdais važiuoju, t.y. su indais, nes nei ji dažosi, nei puošiasi, nieko geriau nesugalvoju.
Atsakyti