Įkraunama...
Įkraunama...

Dieninis šlapinimasis į kelnes

maniskei trys metukai lygiai,anksti atsisakem pampersu,bet jau kokie metai pradejo kartais i kelnes pirmus lasus isisioti,ir baru,ir nieko nesakau,ir pakalbam,bet wis pasikartoja kartais .Ji neprisisioja wisiskai kelniu,bet pirmi lasai i jas doh.gif Bet ne wisada.Kai iswykstam is namu,problemos nelieka,problema si daugiausiai bunant tik namuose g.gif Matau,kad jau nori sysiu,sakau einam daryti,o ji aiskina-nenoriu,neina net nutempti.Pamatai,kad jau klyniukas slapes g.gif
Atsakyti
Nebesuprantu savo vaikio visai unsure.gif Jau ir naktį pradėjo keltis į tūliką, PATS pasiprašo, o dieną vis tiek į kelnes lašioja g.gif
Atsakyti
cia baime taip suveikia...zinote kaip is baimes zmones apsislapina, cia panasiai.
Todel pritariu nuomonei, kad tokius vaikus nei musti, nei barti negalima.
Ir tevas turetu buti net su berniukais minkstesnis smile.gif tikru vyru toks berniukas taps veliau, dabar jis dar vaikas...
Atsakyti
Manau ir aš nebekreipsiu dėmesio,nes jis manęs jau bijo,pasiima puodelį ir liepia nežiūrėti,o dėl ko aišku,sakau nebarsiu nebijok blush2.gif
Bandysiu nekreipti dėmesio gal bus geriau g.gif
Atsakyti
Sveikos, mano sūnui 4 m., tokią pat bėdą turime. (buvome ir pas daktarą tai sake kad tai mamos problema, jog nemoku susitvarkyti su sunum ir mamai reik pas psihologa išmokti bendrauti su sunum g.gif , as nėjau gal negerai padariau, bet as sūnų myliu ir su juo moku bendrauti, o jei jos nesugeba paaiškinti kodėl vaikui taip nuolat nutinka tai randa lengviausią būda suversti mamai bėdas).
Įvairius būdus bandėme bet niekas nepadėjo, dabar tiesiog nebekreipiu dėmesio. JIs žino kad negerai, kai prisioja i kelnes tai aš jam sykį padariau tokį variantą. Kai pasisakė kad prisisiojo aš ji labi giriaui ir saukau šaunuolis tu, kaip smagu dabar šlapiomis kelnėmis vaikščiosime. Jis bivo šokiruotas kad jo nebaru o giriu. Mano manymu tai ji paveikė. Jis daug rečiau pradėjo sisioti i kelnes. Na man kažkiek padėjo ax.gif
nežinau ar aš čia aiškiai viska parašiau smile.gif
Atsakyti
manau reiktu pas gydytojus kreiptis,gal pasales,raumenys nusilpe,3 metu ir i lova naktim neturetu slapintis

be to pvz as pati nuo mazens ir dabar jei aks prajuokina slapimo pusle nelaiko
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Ojei kokios bėdelės būna. Bet gal tikrai nereikia per daug pykti? Galiu tik įsivaizduoti, kad būna sunku...stiprybės jums mamytės ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
na mano ir i kelnes kelis lasus, gal nespeja, o gal labai uzsiemes buna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(demo versija @ 2009 05 15, 10:47)
manau reiktu pas gydytojus kreiptis,gal pasales,raumenys nusilpe,3 metu ir i lova naktim neturetu slapintis
Čia kalba eina apie tai, kad vaikai dieną į kelnes sisioja mirksiukas.gif

QUOTE(leleka @ 2009 05 15, 14:59)
Bet gal tikrai nereikia per daug pykti?
Aš asmeniškai ne dėl to kad pykstu, bet dėl to, kad bijau, kad kokios ligos nereikalingos nepasigautų unsure.gif Juolab, kad ne visada pasaisako, kad jau šlapia doh.gif O plius dažnai būna pas auklę, o šalį kur mes gyvenam vaikai nuo mažens ale savarankiškumo mokami ir šiaip jų auklėjimo ir auginimo metodai man asmeniškai nepriimtini doh.gif Tad būtų malonu žinoti, kodėl jis šlapinasi dieną į kelnes, kad galėčiau viską jam ir sau padėti 4u.gif
Nors va dabar jau, kai būnam namie, tai nors lašas į kelnes, vsio reik persirengt biggrin.gif Džiaugiuosi, kad nors nebesmagu šlapiam vaikščiot ax.gif
Papildyta:
QUOTE(INDIERA @ 2009 05 17, 11:55)
na mano ir i kelnes kelis lasus, gal nespeja, o gal labai uzsiemes buna. g.gif
Ko nepasitaiko kartais 4u.gif Bet kai kasdien, tai jau.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nedote @ 2009 05 15, 10:18)
Sveikos, mano sūnui 4 m., tokią pat bėdą turime. (buvome ir pas daktarą tai sake kad tai mamos problema, jog nemoku susitvarkyti su sunum ir mamai reik pas psihologa išmokti bendrauti su sunum g.gif , as nėjau gal negerai padariau, bet as sūnų myliu ir su juo moku bendrauti, o jei jos nesugeba paaiškinti kodėl vaikui taip nuolat nutinka tai randa lengviausią būda suversti mamai bėdas).
Įvairius būdus bandėme bet niekas nepadėjo, dabar tiesiog nebekreipiu dėmesio. JIs žino kad  negerai, kai prisioja i kelnes tai aš jam sykį padariau tokį variantą. Kai pasisakė kad prisisiojo aš ji labi giriaui ir saukau šaunuolis tu, kaip smagu dabar šlapiomis kelnėmis vaikščiosime. Jis bivo šokiruotas kad jo nebaru o giriu. Mano manymu tai ji paveikė. Jis daug rečiau pradėjo sisioti i kelnes. Na man kažkiek padėjo ax.gif
nežinau ar aš čia aiškiai viska parašiau smile.gif

Va ir man taip reiks pabandyti g.gif
Atsakyti
na ir mes turime sia problema. dukrai 5 metai.. pries kelis menesius prasidejo.. kad dien, po kelis kart, ir darzelyje ir namie.... ir bariau, ir graziuoju bandziau kalbetis.. visi gyd. sake kad tipo yra dar mazas vaikas, mazajai nori nenori skiri daugiau demesio... tipo psihologine problema.. isbandziau ir meskauogiu lapus ir voneles, tik paastrejo. tada meciau viska ir pora kart neperrengiau, sakau buk slapia. kazkaip savaip praejo. pries kelias savaites seses dukrai irgi tas pats... kai maniske pamate kad seses dukra slapinasi (sese daznai man vaikus palieka ir nakciai) tai vel prasidejo.. kai klausiu kodel sisioja, sako nespejau nubegt. dabar tai ir po kelis kart per diena pridaro. nebera kantrybes... pastebejau kad ji labai savo pasaulyje gyvena. Sakai jai kazka ir atrodo kad ziuri i tave, bet nedaro ko sakai. arba kai ziuri multika, tai nemato kas aplinkui dedasi.. gal uzsizaidzia ir rimtai nedabega... bet jau tiesa sakant, kantrybe mano sprogsta, kai po darzelio abi jos gryzta, ir po kelis kart abi pavaro, kai reikia skalbt po kelis kart, maudyt ir t.t. bandysiu vel pas gydytojas tyrymus daryt, gal ir echoskopija padaryt kokia. jei vel nieko neras, tai tikriausiai isaugama...
P.S. Nuejau i kita tema apie nagu kramtyma.. tai viena mama parase, kad prie to kad nagus grauzia dar ir sysiot pradejo.. tai va mano panike irgi grauzia nagus... O kaip jusu Myzniukai? gal cia prie to pacio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaunaDvynukuMamyte: 28 gegužės 2009 - 21:31
o nebandėt pakomanduot kad reguliariai eitų į tualetą? atsikėlus, kiek laiko po valgio, prieš kur nors einant ar kažkuo užsiimant? mano irgi būna kai užmiršta kad nori, ypač lauke, nes tingisi bėgt iki tūliko, o paskui jau būna per vėlu. tai stengiuos nepamiršt bent jau aš tongue.gif
Atsakyti