Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos pagal zodiako ženklą

Baisiausia mano gyvenimo patirtis tai su oziaragiu. As pati svarstykles. Na jau santykiai, tai kazkoks kosmaras. Jau kaip uzsispiria, tai su jokia kovalda is galvos neismusi. Net nebezinau kiek kartu pykomes ir taikemes. Is namu isejus 3 kartus, bet vel kazkaip susieidavom. Kazkoks emocinis teroras vyko. Neistverem kartu gun_bandana.gif
Dabar bendrauju su avinu, tai irgi kazkas nelimpa. Na nesiseka man su tais raguotais doh.gif
Atsakyti
Du kartus skyriausi su liutais... ax.gif
Su vienu graziai ir ramiai, be isteriju ax.gif
O su dar vienu, tai kosmaras doh.gif Su grasinimais, isterijos priepuoliais...
Iskrausciau is namu per 15 min gerdama kavyte ryte...matyt afekto busenoj buvo... Bet paskui metus terorizavo doh.gif
Atsakyti
As Dvynys, draugas Skorpionas.
Man 'uzplaukia' ir sugalvoju skirtis, man kartais reikia maziausios smulkmenos, kad pradeciau daiktus krautis,o paradoksas, kai buna tikros problemos apie skyrybas negalvoju. Taigi, viskas priklauso kokia faze bus pas Dvynuka smile.gif Skyremes per 2 metus kokius 6 kartus, bet labai audringai, su daiktu krovimusi, sienu dauzymais, duru trankymais, rekimais ir t.t Nemokam mes graziai pyktis. Bet kol kas dar kartu, bet santykiai labai banguoti, mes abu laaabai pavydus smile.gif
Atsakyti
skyriausi su oziaragiu, parejo vakare, pradejau kalbinti tai paeme ir pasake kad nori skirtis, pridejo, jog pades baldus isvezti, dingo kokiom dviem savaitem, ir jei ne bendri reikalai, tai taip ir butu dinges, tyliai ir ramiai.
o as vezys, man reikia dramos, man reikia pokalbiu, reikia issiverkti ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Skyriausi su liūtu ir vėžiu. Vėžys tai su verksmais.. šiaip jie perdėtai verksmingi, jautrūs. Liūtas tai iki šiol persekioja su klausimais ar dar nepersigalvojau. Manau liūtams būdingas bruožas didybės manija, nesupranta kaip čia juos tokius "fainus" gali kas nors palikti.
Atsakyti
QUOTE(12elija @ 2014 02 11, 13:43)
Skyriausi su liūtu ir vėžiu. Vėžys tai su verksmais.. šiaip jie perdėtai verksmingi, jautrūs. Liūtas tai iki šiol persekioja su klausimais ar dar nepersigalvojau. Manau liūtams būdingas bruožas didybės manija, nesupranta kaip čia juos tokius "fainus" gali kas nors palikti.


Vienu žodžiu, vėžiai psichai,o liūtai apimti didybės manijos. Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briukele: 11 vasario 2014 - 17:54
QUOTE(_buterfly_ @ 2011 09 20, 11:30)
skyriausi su oziaragiu, parejo vakare, pradejau kalbinti tai paeme ir pasake kad nori skirtis, pridejo, jog pades baldus isvezti, dingo kokiom dviem savaitem, ir jei ne bendri reikalai, tai taip ir butu dinges, tyliai ir ramiai.
o as vezys, man reikia dramos, man reikia pokalbiu, reikia issiverkti ir t.t. smile.gif


oho, cia tai zhostkai drinks_cheers.gif idomu kuo nusikaltote, kad taip
Atsakyti
QUOTE(12elija @ 2014 02 11, 13:43)
Skyriausi su liūtu ir vėžiu. Vėžys tai su verksmais.. šiaip jie perdėtai verksmingi, jautrūs. Liūtas tai iki šiol persekioja su klausimais ar dar nepersigalvojau. Manau liūtams būdingas bruožas didybės manija, nesupranta kaip čia juos tokius "fainus" gali kas nors palikti.

O jūs kas tokia per pagerinta, kad jau su dviem skyrėtės ir oficialiai gal dar turbūt? biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai avinas... tai sunkios su manimi skyrybos, kaip jau buvo minėta, būna visa emocijų puokštė, nuo myliu iki nekenčiu, nieko nepadarysi ugnies ženklas, tai ir liepsnoja viskas. Kas juokingiausia, aš tikrai stengiuosi gražiai išsiskirti, žmogui palinkiu laimės, meilės ir pan., bet paskui prigimtis pramuša biggrin.gif Būna ir ašarų, ir kaltinimų, ir meilės prisipažinimų, čia kad ir per dieną tos emocijos gali pasikeisti.
O skyrusis esu su jaučiu. Tai žinoma, pirmiausia gi labai įsižeidžia, jautrus jų ego, tai net ir pritars, kad ir gerai, nieko aš iš tavęs ir nenoriu, nors gali jaustis ir kitaip. Na ir iš esmės lieki kalta tu, nesvarbu, kad iki skyrybų privedė jis. Mano atveju tai visada po to dar ir apsireikšdavo, nes po kiek laiko pamiršdavo savo principus ar net ką pasakęs yra, ir bendraudavo lyg niekur nieko.
Na ir žuvys... nežinau, labai man sudėtingos skyrybos su tokiais žmonėmis, nes savy viską laiko, slepia, kuo labiau spausi, tuo jie labiau spruks, nenorės aiškintis, tai man yra labai sunku suprasti, nes jau kaip minėjau pas manęs visa emocijų puokštė būna, o čia net nenori išsiaiškinti su manimi, nesuprasi, ką iš tikro mąsto, ar vaidina, ar teisybė tai, žodžiu susidariau įspūdį, jei galėtų tai ir nuplauktų nepasakęs nieko. Žodžiu, manau, kad apskritai tokių priešingų ženklų skyrybos sunkios ir nesuprantamos abejoms pusėms.
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2014 04 28, 16:00)

O skyrusis esu su jaučiu. Tai žinoma, pirmiausia gi labai įsižeidžia, jautrus jų ego, tai net ir pritars, kad ir gerai, nieko aš iš tavęs ir nenoriu, nors gali jaustis ir kitaip. Na ir iš esmės lieki kalta tu, nesvarbu, kad iki skyrybų privedė jis. Mano atveju tai visada po to dar ir apsireikšdavo, nes po kiek laiko pamiršdavo savo principus ar net ką pasakęs yra, ir bendraudavo lyg niekur nieko.
Na ir žuvys...


uooooj nu aukso zodziai apie jaucius!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

ir del zuvu pritariu…..jei dievas apsaugos, tai noreciau su jom ir toliau likusi gyvenima neprasidet.. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš avinas, o buvęs draugas šaulys.. Santykiai buvo žiauriai audringi, bet įdomūs smile.gif Kai aš norėdavau skirtis, nepaleisdavo ir gražiuoju, ir piktuoju, bet kai pats padėjo tašką santykiuose, tai susigražinti ir nebandė. smile.gif
Atsakyti
[quote=Siaip111,2014 04 28, 16:00]
Aš tai avinas... tai sunkios su manimi skyrybos, kaip jau buvo minėta, būna visa emocijų puokštė, nuo myliu iki nekenčiu, nieko nepadarysi ugnies ženklas, tai ir liepsnoja viskas.
As skyriausi su 'avinu'. smile.gif Praejo 10m,bet viska prisimenu lyg tai butu atsitike vakar smile.gif
Labai audringos asmenybes visame kame biggrin.gif
Atsakyti