Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos pagal zodiako ženklą

Na galiu pasakyti apie Avina-vyra,cia nori skirtis isdeda i suns dienas,cia maldauja,kad pasiliktum g.gif ,nu nesuprantu tokiu zmoniu,jei jau pats apsisprendei skirtis tai ,kam paskui ciulbeti apie grazia meile ir taikymasi doh.gif
Atsakyti
As jautis, o mano ex - liutas. Draugavom sunkiai, skyremes dar sunkiau ir skaudziau, 2.5 metu blush2.gif Pastovus taikymaisi, meiles ir aistros proverziai, o po to vel nuoskaudu ir pykciu liejimas. Dar dabar prikisineja, kad mano gyvenime kitas zmogus atsirado, mat jis nieko neturi. O kai jis turi, tai nebandyk ne zodzio pasakyt, nes su zeme sumaisys doh.gif
Atsakyti
Nepatiko su svarstyklium skirtis unsure.gif Aš pati svarstyklės, tai du tokie svarstantys ir svarstymų galo nematantys vienoj vietoj.. žodžiu pratempėm gumą ilgiau nei reikėjo biggrin.gif Pati save nervinau su tais mąstymais "mūsų santykiai klostosi taip, BET.." doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2009 06 24, 22:48)
na MB sese yra oziaragis vyras buvo svarstykles, isskyre ir dabar dar piktuoju yra, mano tevai mama oziaragis tetis buvo liutas ir isskyre gyveno bet draugiskai, mano mociute buvo vandenis o senelis jautis, isskyre  piktuoju, dar viena drauge avinas ir vyras avinas buvo, tai isskyre ir nekalba po siai dienai..
bet nemanau kad nesutapo zodiako zenklai...daug rimtesne priezastys tai leme...


mano tevu pavyzdys toks pat schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Balionas @ 2009 11 19, 18:57)
jei patys nsupres skirtis, tai ju neatkalbesi nuo sio sprendimo nieku gyvu.


va cia tai faktas... drinks_cheers.gif jei jau ka nusprendziu santykiuos keisti - einu kiaurai per siena...esu oziarage blush2.gif
Atsakyti
As pvz esu vandenis-na skirtis kiek yra teke(kalbu ne apie vedybines skyrybas)tai budavo protingai paaiskinant kas kodel ir kaip,ir kaip bebutu keista likta su visom gerais draugais ir be kazkokiu agresiju ar pykcio,nemoku as pykt isvis.drauge -saulys-tai jei supyksta tai daro daugiau is principo nei piktumo.
Atsakyti
QUOTE(MARIUS82 @ 2011 08 17, 13:29)
As pvz esu vandenis-na skirtis kiek yra teke(kalbu ne apie vedybines skyrybas)tai budavo protingai paaiskinant kas kodel ir kaip,ir kaip bebutu keista likta su visom gerais draugais ir be kazkokiu agresiju ar pykcio,nemoku as pykt isvis.drauge -saulys-tai jei supyksta tai daro daugiau is principo nei piktumo.

biggrin.gif kaip įdomiai.
Išsiskyriau su vandeniu, aš šaulė. Ne vieną kartą skyrėmės, tai iš jo pusės dažnai būdavo, kad pasiaiškina, o aš principinga ir supykdavau wink.gif Pastebėjau, kad vandeniai turi polinkį po santykių draugauti, kas man kažkaip... nu nelabai ax.gif
Atsakyti
pati esu ožiaragė, kažkada senai senai yra tekę draugauti su žuvimi, tai baisesnių skyrybų neišsivaizduoju doh.gif , na gal aišku priklauso ir nuo žmogaus, bet mano atveju buvo katastrova... persekiojimai, prašymai, maldavimai, poto vos ne grasinimai nusižudyt...na toks emozinis šantažas,nors kaip bendravome atrodė normalus vyras,o po ta kai isterijų kamuolys...
Atsakyti
QUOTE(Dobere @ 2011 08 21, 13:59)
pati esu ožiaragė, kažkada senai senai yra tekę draugauti su žuvimi, tai baisesnių skyrybų neišsivaizduoju doh.gif , na gal aišku priklauso ir nuo žmogaus, bet mano atveju buvo katastrova... persekiojimai, prašymai, maldavimai, poto vos ne grasinimai nusižudyt...na toks emozinis šantažas,nors kaip bendravome atrodė normalus vyras,o po ta kai isterijų kamuolys...

Šitą skaitydama net juokiausi, nes man buvo tas pats su pirmuoju vaikinu gal po kelių mėnesių - labai jau nelipom.
Su vėžiu skyrėmės daug kartų dėl įvairių aplinkybių, atsirasdavo problema, nemokam išspręsti - skiriamės, po to apgalvojam, išsprendžiam ir susitaikę gyvenam iki kitos. Na per vieną pertrauką susirado kitą panelę ir išsiskyrė nieko nesakęs ir neįspėjęs išnyko. Po savaitės kai pradėjau rašyt ir skambint kas nutiko gavau sms. Na bet praėjus daug laiko esame geri pažįstami ir padėtume vienas kitam ištikus bėdai ir galėtume draugiškai išbūti bendras šventes.
Su ožiaragiu tempėme iki galo. Bandėme visaip išsispręsti ir gelbėti santykius, o kai jau pamatėme, kad nebėra prasmės abu verkėme. Tiesa išsiskyrėme labai gražiai ir draugiškai.
Aš ožiaragiukė jei ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2009 06 02, 13:00)
jo cia tai liux apibudinimas..su sauliais gali zaisti kol ju nedaedi..bet jei jau saulys iseina tai visam..nukerta be jokio atgalinio kelio.. blink.gif nes ilgai nenori apie ta zmogu nei prisiminti nei pagalvoti..uzbraukia praeity ir megaujasi gyvenimu be to zmogaus.. rolleyes.gif

Iš dalies pritariu, nes, kiek pastebėjau, po skyrybų šaulys draugu nelieka. Kažkas minėjo apie meilės/ neapykantos proveržius,tai tas irgi tiesa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobere @ 2011 08 21, 13:59)
pati esu ožiaragė, kažkada senai senai yra tekę draugauti su žuvimi, tai baisesnių skyrybų neišsivaizduoju doh.gif , na gal aišku priklauso ir nuo žmogaus, bet mano atveju buvo katastrova... persekiojimai, prašymai, maldavimai, poto vos ne grasinimai nusižudyt...na toks emozinis šantažas,nors kaip bendravome atrodė normalus vyras,o po ta kai isterijų kamuolys...


Va va - mano viena draugė kaip tik skyrėsi su žuvimi... Tai viskas atitinka 100% tam kas parašyta. Grasinimai nusižudyti, poto jau grasinimai "visas pasaulis sužinos kokia tu k****" nu žodžiu ko tik nori išgirsi... O kas durniausia - niekaip nesupranta kad viskas blink.gif lotuliukas.gif maždaug "tai gal dar persigalvosi" doh.gif nu ot nesupratingu žmonių būna doh.gif

bet šiaip aš manau kad daugiau įtakos turi ne tiek zodiako ženklas ar metai kuriais mes gimėm (nesakau kd visai neveikia), bet elgesys kokį matei savo šeimoje ir aplinkoje.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2010 01 30, 01:00)
Draugavom sunkiai, skyremes dar sunkiau ir skaudziau, 2.5 metu blush2.gif Pastovus taikymaisi, meiles ir aistros proverziai, o po to vel nuoskaudu ir pykciu liejimas.



as taip skyriuosi su liutu jau 5 metus biggrin.gif ir vis dar skyriames su draugiskais susitikimais rolleyes.gif
su oziaragiu kaip ir nusprendem pagyventi atskirai, tai taip ir gyvename iki siol, nors turejo ir tebeturime visokiu bendru reikalu, bet pakankamai normaliai.
su skorpionu skyriausi daug kartu ir audringai, kol galu gale nesuprato, kad tikrai nebusiu su juo.
Atsakyti