Įkraunama...
Įkraunama...

RADASTĖLĖ, Tvirtovės al. 86A

Sveikos, mamytes,

Mane domina darzelis Radastele. Gal kokiu naujienu is ten yra, kas nors pasikeite, pvz. ta senoji nelabai kokia aukletoja smile.gif

Aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(jutela55 @ 2009 05 20, 10:40)
Sveikos, mamytes,

Mane domina darzelis Radastele. Gal kokiu naujienu is ten yra, kas nors pasikeite, pvz. ta senoji nelabai kokia aukletoja smile.gif

Aciu uz info

Ar turite galvoje pačių mažiausiųjų auklėtoją? Tai, kad ji kaip tik labai gera, mano mažoji ją be galo myli smile.gif
Atsakyti
Senoji ? Nijole?
tai mano maze perejo jau i darzelinukus, bet vis ja prisimena, kas ryta eina sveikintis ax.gif Labai ja myli, ir pati aukletoja myli mazius rolleyes.gif
nors ir man is pirmo zvilgsnio atrode siek tiek piktoka, bet vaikai labai ja megsta, ir tai svarbiausia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 06 23, 11:33)
Ar turite galvoje pačių mažiausiųjų auklėtoją? Tai, kad ji kaip tik labai gera, mano mažoji ją be galo myli smile.gif

sveika, mano Juste si darzeli lanke nuo 2 m. iki mokyklos
dabar jau einam i mokykla, bet ji vis prisimena dvi aukletojas, t.y Nijole ir Ramute( ji dirba varpelio grupeje)
apie si darzeli liko ir man patys nuostabiausi prisiminimai, ir jai Dievulis mums padovanos antra leliu, as be jokiu apmastymu vel vesiu tik i si darzeli, nors jis mums nuo namu ir tolokai .....
Atsakyti
Sveiki. Uzrasiau dukryte siame darzelyje. Norejau paklausti, o Jums nepasirode kad ten gan uzterstas oras? Vistik isikures netoli dvieju judriu gatviu..
Atsakyti
oi kokios neaktyvios Radasteles vaikuciu mamos..
pasidalinkit kaip ten jusu mazyliai auga? norisi daugiau apie si darzeli, labai jau skirtingos nuomones..
Atsakyti
Sveikos!
Maniske irgi prades lankyti si darzeli nuo pirmadienio. Tikiuosi, greitai adaptuosis,nors truputi bijau, kad pirmomis dienomis isvis nenores buti be manes unsure.gif Bet tikriausia visiems taip buna is pradziu...
Atsakyti
Siandien pupa savo uzrasem i darziuka thumbup.gif Klause nuo kada pradesim lankyt, susimetem su vyru ir pasakem nuo lapkricio 1, nepagalvojom apie adaptacini perioda.. gal reiks skambint, prasyt paanksint.. g.gif
Atsakyti
Darzelis superinis,maniskis lanko nuo 2,4m.va,jau metai kaip eina,priekaistu neturiu,abi maziuku aukletojos labai geros,demesingos,kadangi ten grupe maziuku nedidele,labai uzsiima su visais,tiesa,seimininkute irgi labai sauni,visi vaikai pamaitinti,pagirdyti,paguldyti.Labiausiai bijojau tai miego tenai,nes namie dar ir dabar pats nemiega,reikia salia guleti,tai nepatikesit,cackinosi su maniskiu aukletojos is pradziu,tai viena,tai kita salia guledavo,pasakas pasakodavo:)))na,ir ka.....po kiek laiko uzmigdavo pats,net nepatikejom.....dabar jau eina i didesniu grupe,kaip supratau,tai aukletojos saunios taip pat... thumbup.gif
Atsakyti
Laba
Noriu paklausti kaip rasti šį darželį, norėčiau užrašyti savo dukrytę.
Atsakyti
QUOTE(Moonlit @ 2010 09 28, 14:26)
Laba
Noriu paklausti kaip rasti šį darželį, norėčiau užrašyti savo dukrytę.

internete visa info:http://radastele.lt/
Atsakyti
Mano sunelis taip pat pradejo lankyti lopseli. Pradzioje buvo sokas man, o vaikas palyginti greit adaptavosi. Man nepatiko maistas, jis gal ir skanus, bet sveikumo atzvilgiu, tai schmoll.gif Bet ka darysi, teko susitaikyti. I lauka nevede palyginti ilgai, nors buvo labai silta ir visi vaikai lauke. Del to irgi buvau iskelusi klausima. Atsakymas jaunosios aukletojos buvo, kad ji nesusitvarko su 4 ar 5 vaikais. Tai as ir galvoju, ar jai isvis galima patyketi savo maziu... senoji aukletoja turbut dirba labai seniai si darba ir yra maciusi visko, tai su ja susikalbeti eina, ne visada, bet susikalbam. Bet jaunoji... ji kiek zinau direktores dukra, tai atitinkamai ir elgiasi... ateina veliau i darba, iseina irgi anksciau... i lauka neveda, idomu ka vaikuciai veikia per diena...
Atsakyti