Įkraunama...
Įkraunama...

RADASTĖLĖ, Tvirtovės al. 86A

[quote=unte,2007 07 03, 22:46]rutadobke,nuo kada jus pradejot eiti i antra auksta , mums tik liepos pabaigoje bus trys metai.
[/quote]
sveika,
oi neatsimenu, blush2.gif nuo rudens , nes jai 4 suejo vasara biggrin.gif ,
bet tu rugseji atejus pas aukletojas, ar pas vedeja nueik ir pasitark.
O jei ateisit i 2- a auksta, tai ir rudeni pasimatysim drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
[ [/quote]
+ dar as noriu apie darzeli ,,Bitute " pasipasakoti, ka merginos pasakojo tiesa, negana, to man teko susidurti ir su tokia situacija:
mano darbas baigiasi 19 val , vyro buna ir veliau, tad mes i darza tikrai atlekiam 19-19:15 del to prolemos nebuna, sedi auklytes kantriai ir laukia kol as atbegsiu ir pasiimsiu Juste, bituteje, penktadieni as pabegau is darbo 1 val anksciau , atejus randu, aukletoja sedi su savo drauge ir geria , juste murzina, mane pamacius apsiasarojo, o ta ,,auklyte" atejus ir sako :
Tu , kokia esi motina, ateini ir pasiemi vaika paskutini, kaip ji dabar jauciasi, ir dar visokiais zodziais mane iskoliojo.
po to ji dar pridure, kad penktadieniais darzelis sitas dirba iki 16 val, cia pas jas tokia nerasyta taisyle.
Gerai neatsimenu bet as zinau kad vos policijos neisikvieciau ir vaiku teisiu.
Kita kart girdejau kaip ,,aukletoja", ,,RAMINA" maziuka vaikuti , kuris ejo i savaitine grupe:
uzsiciaupk tu nx, bo blt, kaip gausi..........
negalejau savo ausimis patiketi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutadobke: 11 liepos 2007 - 15:02
sveikutes..
sakot nuo rudens net 19 zmogeliuku grupe lopselyje??? blink.gif
mano mazoji ten eis.....
tik sake kad nuo spalio ar lapkricio men priims blush2.gif
gal kuri zinot..nuo keliu iki keliu lopselio grupe dirba?
mano darbas iki 19:00.........tai nzn kaip spesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maurela @ 2007 08 03, 16:44)
sveikutes..
sakot nuo rudens net 19 zmogeliuku grupe lopselyje??? blink.gif
mano mazoji ten eis.....
tik sake kad nuo spalio ar lapkricio men priims blush2.gif
gal kuri zinot..nuo keliu iki keliu lopselio grupe dirba?
mano darbas iki 19:00.........tai nzn kaip spesiu doh.gif

yra prailginta grupe iki 19 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutadobke: 06 rugpjūčio 2007 - 16:09
sveikos mamos,
mano mazyliui dar anksti i darzeli,bet jau reikia i eile rasytis,tai skaitineju.buvau nuejusi i Radastele paziureti-vaikai kieme linksmi laksto,apziurejau auklytes-lyg nieko.langai plastikiniai,neturetu salti ziema.bet tvora doh.gif ar maziukai nesugalvoja per ja palaipioti?juk salia labai judri gatve.dar reiks nueiti viduj apsiziureti,nes dabar tik fasada apziurejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 09 27, 09:57)
sveikos mamos,
mano mazyliui dar anksti i darzeli,bet jau reikia i eile rasytis,tai skaitineju.buvau nuejusi i Radastele paziureti-vaikai kieme linksmi laksto,apziurejau auklytes-lyg nieko.langai plastikiniai,neturetu salti ziema.bet tvora doh.gif ar maziukai nesugalvoja per ja palaipioti?juk salia labai judri gatve.dar reiks nueiti viduj apsiziureti,nes dabar tik fasada apziurejau biggrin.gif

sveika,
nezianu kiek jau laiko mes ten bunam, nei karto nemaciau vaiko isejusio uz teritorijos ribu smile.gif
auklytes savo darbeli dirba fantastiskai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, man tai ten nelabai patiko. Didelė, nelabai tvarkinga teritorija, tvora "ką aš žinau" blink.gif g.gif , vaikams nėra padarytų normalių žaidimo aikštelių unsure.gif. Žodžiu - laukas paliko nekokį įspūdį. Bet viduje tvarkinga, švaru. Teko pabendrauti ir su viena šeimininkute, kuri pasirodė bendraujanti ir maloni. Matosi, kad ją vaikai labai myli.
Atsakyti
Tikrai labai geras darzelis thumbup.gif Ir aukletojos super tokiu dar reikia paieskoti. Ypac aukletoja Ramute man padare dideli ispudi.Vedeja t.p.super moteris.Sio darzelio kolektyve niekada nemaciau pikto ar niuraus veido.Zodziu silta atmosfera smile.gif
Atsakyti
pritariu, thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
as kaip turesiu kita leliu tai vel vesiu tik i si darzeli ,
nors man nuo namuciu tolokai, bet verta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, o ar galit papasakoti ar yra siame darzelyje eiles?
Mano maziui dabar 1 ir 5 menesiai. ar ji priimtu i si darzeli?
Apie jigirdejau nemazai geru atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalie_ @ 2008 03 13, 02:51)
Sveikutės, o ar  galit papasakoti ar yra siame darzelyje eiles?
Mano maziui dabar 1 ir 5 menesiai. ar ji priimtu i si darzeli?
Apie jigirdejau nemazai geru atsiliepimu smile.gif

sveika,
nueik pas vedeja( o ji labai paprastas zmogutis)
ir jei bus vietos be problemu priims.
man panasi situacija buvo, tai patikek, nereikejo pirkti kilimu ar dazu darzeliui buvo vienintele salyga, kaip mergaite paaugs kad nepereiciau i kita salia namu darzeli.
o sito as daryti nezadu, ir kaip susilauksiu kito leliaus vel prasysiuos i si smile.gif
Atsakyti
aiskutis, taip ir darysim smile.gif
Atsakyti
Buvome siandien siame darzelyje, paraseme prasyma.
Darzelis labai patiko, tik lauke galetu buti graziau ax.gif
Bet siaip viskas super, sake eile nemaza, bet turime vilti pradeti eiti nuo sausio menesio 4u.gif
Labai laukiam, nes musu vyrukas labai bendraujantis ir labai jam patiko siame darzelyje thumbup.gif
Atsakyti