Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(eglekuku @ 2009 06 15, 20:13)
tai bent trumpam tada visa bendra vaizda imesk  blush2.gif

biggrin.gif
sorry bet nesireklamuosiu mirksiukas.gif
galiu pasakyti tik tiek kad pati esu garbanota, daugiau nei valanda mano plaukus tiesino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 15, 19:26)
žinokit, tiek pas kirpėją atsėdėjus, matyt, nelabai jau ir tų vestuvių benorėčiau smile.gif


drinks_cheers.gif

aš savo laiku laukiau vizažistės tik 10-tą val rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 15, 20:37)

norėtumet šventės ir dar kaip, sėdėtumėt ir dar ilgiau kad tik būtumėt gražios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 06 15, 20:44)
norėtumet šventės ir dar kaip, sėdėtumėt ir dar ilgiau kad tik būtumėt gražios  mirksiukas.gif


tai nori pasakyt, kad šventės nenorėjau lotuliukas.gif

nežinau, turėčiau iš karto žinot, kad taip bus ir tam nusiteikti, ne kitaip schmoll.gif g.gif ir iš vis nenorėčiau tokios - 4 val - šukuosenos, rinkčiausi ką nors kitą rolleyes.gif

kai makiažą darė val, tai sėdėjau ir galvojau - kiek galima teplioti toj pačioj vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 15, 21:33)
tai nori pasakyt, kad šventės nenorėjau lotuliukas.gif

nežinau, turėčiau iš karto žinot, kad taip bus ir tam nusiteikti, ne kitaip schmoll.gif  g.gif ir iš vis nenorėčiau tokios - 4 val - šukuosenos, rinkčiausi ką nors kitą rolleyes.gif

kai makiažą darė val, tai sėdėjau ir galvojau - kiek galima teplioti toj pačioj vietoj doh.gif

tai tu taip norejai pasakyti o ne as biggrin.gif

nežinojau ir širdis neskaudėjo, aš nieko nesirinkau, nes nežinojau ko noriu, kirpėja pasitikėjau visu 100 proc ir tikrai nenusivyliau bigsmile.gif

man ta valanda prabėgo labai greitai bigsmile.gif , buč galėjus dar valandą išsėdėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 15, 19:26)
žinokit, tiek pas kirpėją atsėdėjus, matyt, nelabai jau ir tų vestuvių benorėčiau smile.gif


As isproteciau... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 06 15, 20:44)
norėtumet šventės ir dar kaip, sėdėtumėt ir dar ilgiau kad tik būtumėt gražios  mirksiukas.gif


Tai mes ir taip grazios wink.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai, super imantrumai man nera grazu. Taip kad mano sukuosena, manau, i 1-1,5 val tikrai tilps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 16, 08:18)
Tai mes ir taip grazios wink.gif  lotuliukas.gif

O jei rimtai, super imantrumai man nera grazu. Taip kad mano sukuosena, manau, i 1-1,5 val tikrai tilps smile.gif

jei gražios tai kam makiaža darotes ir šukuosena bigsmile.gif

man tiek laiko atėmė plaukų tiesinimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 06 16, 10:01)
jei gražios tai kam makiaža darotes ir šukuosena bigsmile.gif


makiažas skirtas profesionaliai fotosesijai, o šukuosena tam, kad atrodyti nekasdieniškai mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai siaip nelabai jau grazuole, todel sedeciau para, kad tik galeciau pakelta galva ta diena lakstyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 06 16, 10:36)
As tai siaip nelabai jau grazuole, todel sedeciau para, kad tik galeciau pakelta galva ta diena lakstyti biggrin.gif


na taip tai tikrai negalima apie save galvot unsure.gif

negi graži nori atrodyt tik vieną dieną gyvenime g.gif
Atsakyti
Ta diena noriu buti super grazi. Mano pamergytes visos labai dailios mergaites, todel bent nuo ju nesinori atsilikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 06 16, 11:08)
Ta diena noriu buti super grazi. Mano pamergytes visos labai dailios mergaites, todel bent nuo ju nesinori atsilikti  ax.gif


įdomus požiūris g.gif
Atsakyti