Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

As uzsirasiau makiazui Bomond salone Vilniuje, pas Ina ( jei neiseis tuo metu atostogu...), jei iseis atostogu bus Lena. Gal kas turit patirties su siuo salonu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2009 05 29, 18:07)
As uzsirasiau makiazui Bomond salone Vilniuje, pas Ina ( jei neiseis tuo metu atostogu...), jei iseis atostogu bus Lena. Gal kas turit patirties su siuo salonu?  4u.gif


as turiu ax.gif buvau pas Lena bandomojo, man buvo gerooookai per rysku. Siaip makiazas labai kokybiskai buvo atliktas, bet man nepatinka saves veidrodyje nepazinti. Kazkaip neisivaizdavau saves vestuviu diena su tokiu makiazu..... ax.gif Bet cia gal tik man taip... rolleyes.gif
Atsakyti
Čia tik mano asmeninė nuomonė, bet ji pernelyg jau ryškiai padabinusi savo parašą pati ir prisiprašė... ax.gif
O kas liečia vestuvinį makiažą, gal galite patarti, kiek laiko prieš vestuves daromas bandomasis? Ar tai turi reikšmės?
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 05 31, 23:41)
Čia tik mano asmeninė nuomonė, bet ji pernelyg jau ryškiai padabinusi savo parašą pati ir prisiprašė...  ax.gif
O kas liečia vestuvinį makiažą, gal galite patarti, kiek laiko prieš vestuves daromas bandomasis? Ar tai turi reikšmės?

na bet jai tu nesilankiai pas ja maziau tau reiketu replikuoti jos makiazus , ir kaip bebutu galima kuo taktiskiau viska pasakyti . kiek pastebiau tavo pasisakymai dazniausiai zeidziantis , cia tik mano pasisakymai.
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2009 05 31, 22:54)
na bet jai tu nesilankiai pas ja  maziau tau reiketu replikuoti jos makiazus , ir kaip bebutu galima kuo taktiskiau  viska pasakyti . kiek pastebiau tavo pasisakymai  dazniausiai zeidziantis , cia tik mano pasisakymai.

tai jei pas kažką nesilankau, vadinasi ir savo nuomonės išsakyti negaliu? nieko įžeidžiančio nematau savo pasisakyme, o juolab neturiu žalio supratimo, kuo gali žeisti pasisakymai, skirti ne tau, todėl nematau tavo posto prasmės.
Atsakyti
Nesipykite mergaites... wub.gif
Turime gyventi draugiskai... Ir kiekvienas turi tureti teise isreiksti savo nuomone, kad ir kokia ji butu... 4u.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif gal zinote gera vizaziste salone kaune "mistika" ? beje, gal zinote ar forumiete "rykute" kartais nedirba siame salone? smile.gif dekui uz info
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 06 07, 17:26)
sweikos smile.gif gal zinote gera vizaziste salone kaune "mistika" ? beje, gal zinote ar forumiete "rykute" kartais nedirba siame salone? smile.gif dekui uz info


Ten dirbau pries metus du ax.gif Anksciau dar makiaza darydavo Eurika man rodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 06 07, 18:29)
Ten dirbau pries metus du ax.gif    Anksciau dar makiaza darydavo Eurika man rodos  g.gif

mane domina to salono darbuotojos, ypac kirpeja vestuvinei sukuosenai ir vizaziste blush2.gif maniau, kad vis dar tebedirbate ax.gif gal galetume pasidalinti patirtimi del kirpejos? sorry uz off topic biski doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 06 07, 17:45)
mane domina to salono darbuotojos, ypac kirpeja vestuvinei sukuosenai ir vizaziste  blush2.gif  maniau, kad vis dar tebedirbate  ax.gif gal galetume pasidalinti patirtimi del kirpejos? sorry uz off topic biski  doh.gif


Na kiek girdejau tai pasikeite ten daug kas, tad negaliu nieko pasakyti. Net nezinau ar Eurika ten dar dirba nors ji daro manikiurus ir makiazus... Geriausia tau butu nueiti ir jos turi albumus foto, tai bendra vaizda tikrai susidarysi 4u.gif
Atsakyti
dekui smile.gif
Atsakyti
Labas rytas panelės wink.gif
turiu tokį klausimą smile.gif
gal kuri ką nors girdėjote apie visažistę Beatą Zverko? apie ją yra puslapyje www (taškas) makiazas (taškas) eu

galvoju su ja susitikti, tai norėjau išgirsti atiliepimų smile.gif
Atsakyti