Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

user posted image


Papildyta:
user posted image

Atsakyti
user posted image

Atsakyti
uoj grazus kokie... tokie svelnus... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, jau kuria diena ziurineju, galvoju ir man reikia ka nors pasisakyti rolleyes.gif

QUOTE(Jeliukas @ 2009 11 09, 17:52)
Kosmaras doh.gif  Bandomojo nesidariau, bet geria, kad viskas pavyko;)) Teko darytis dar makiaza Klaipedoje, jau ne vestuvini, bet fotosesijai irgi, nu super, mano avatoriuje gal kazkiek matosi, nors aisku maza l foto. Bet siaip labai patiko,dariausi Viva salone, senamiescio studijoje thumbup.gif


O kas dare makiaza vivoj?

QUOTE(Rykute @ 2009 12 04, 01:35)
Tik blakstienu truksta ir gal lupu spalva kita pasirinkciau  wub.gif

user posted image


Jei ir mano veido oda butu tokia kaip is pieno plaukusi tongue.gif
Atsakyti
O gal kas galetu Klaipedoje ka nors parekomenduoti?? 4u.gif
Atsakyti
merginos, o gal kuri uztiko foto kaip graziai padazyti akis kai antakiai zemi? Pas mane tokie, bet nera vokai labai uzkrite, tiesiog tokia veido forma, kad antakiai zemai ir nera tiek to ploto dazyti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2010 01 04, 18:27)
merginos, o gal kuri uztiko foto kaip graziai padazyti akis kai antakiai zemi? Pas mane tokie, bet nera vokai labai uzkrite, tiesiog tokia veido forma, kad antakiai zemai  ir nera tiek to ploto dazyti.. blush2.gif



Na manau cia neproblema, visokiausias akis galima graziai isdazyti.

user posted image

Atsakyti
user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

Atsakyti
Sveikos, kadangi atsiliepimu apie klaipedos visazistes labai mazai, tai pati bandau kazka surasti.

Siaip rasyciausi pas viktorija is vivos, del jos kompetencijos niekas neabejoja, taciau del jos elgesio, poziurio i klientes tai as ne viena baisu komentara sm radau, o ir pati asmeniskai patyriau. Ejau i pamerges, buvau uzsirasiusi vivoj ir sukuosenai ir makiazui, pries savaite uzejau pasitikslinti, o man administratore saltu veidu pasake, kad ji isvyks ir jos nebus, o mane isdazys KAS NORS kitas. Tai siaip finale nelikau pabaisa, bet sumoketa suma ir rezultatas truputi neatitiko.

Tai dabar net nezinau, jauciu ziauri rizika butu pas ja rasytis ir vestuviu ryta suzinoti, kad jos nebus. Tuo labiau, kaip minėjau, zinau kad tai ne vienintelis toks atsitikimas. Kaip jus darytumet???

Dar girdejau kad klaipedoje merginos rekomenduoja eiti i "Atrask save" salona, ir sukuosena ir makiaza gerai daro.

Dar radau toki skelbima apie daromus makiazus. Siaip bet kuo aklai tikrai nepasitikeciau, bet nuotraukose tikrai dailiai atrodo ir pats skelbimas kelia pasitikejima:

http://www.skelbiu.l...ai/5502128.html

Kaip jums atrodo nuotraukos jame??


SIAIP BUTU TIKRAI LABAI MIELA, JEI ATSILIEPTU KLAIPEDIETES, KURIOS GALETU KA NORS REKOMENDUOTI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 01 05, 14:43)



Is nuotrauku man asmensiaki patiko merginos darbai, jie svarus ir gyvi. Bet manau nepagailek tu 50 lt. ir pasidaryk bandomaji.... Jei tiks ir patiks tiesiog ramiau miegosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti