Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Rykute @ 2009 11 06, 22:53)
Manau nei viena taip atrodyti nenoretu  blink.gif 

http://images.google...t...Bride&hl=lt

foto neisideda  blush2.gif

Cia pamastymams gal kai kada verta pasidaryti bandomaji  lotuliukas.gif
Papildyta:
O cia siaip temos atgaivinimui...

user posted image



Kosmaras doh.gif Bandomojo nesidariau, bet geria, kad viskas pavyko;)) Teko darytis dar makiaza Klaipedoje, jau ne vestuvini, bet fotosesijai irgi, nu super, mano avatoriuje gal kazkiek matosi, nors aisku maza l foto. Bet siaip labai patiko,dariausi Viva salone, senamiescio studijoje thumbup.gif
Atsakyti
Rykute idetoje nuotraukoje, manyciau,arabiskas makiazas. pasieskokit arabiskuju vestuviniu variantu - jie atrodo panasiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 10 30, 20:38)
Tai kada tada but "pasidaziusiom" (turiu omeny, juk taip graziai atrodo tie graziai atlikti makiazai. negi nesinori pabut "modeliuku" ir nustebint brangiausius)?  rolleyes.gif Pries keleta metu ir pati teikiau pirmenybe naturaliam makiazui, bt dbr nusprendziau, kd viskam savo vieta,t.y. kasdien naturali, o sventei tiesiog noris but nuostabiai  tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 21, 16:10)
Rykute idetoje nuotraukoje, manyciau,arabiskas makiazas. pasieskokit arabiskuju vestuviniu variantu - jie atrodo panasiai smile.gif



As senesnese temose esu idejus kelis rytu makiazus ir jie tikrai grazus, nors ir ryskus apkarstyti blizguciais ir auskarais, o sis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 11 22, 01:48)
As senesnese temose esu idejus kelis rytu makiazus ir jie tikrai grazus, nors ir ryskus apkarstyti blizguciais ir auskarais, o sis  doh.gif

na, man aplamai rytietiski makiazai vestuvems nelabai schmoll.gif nebent butu indiski, na kur derinami su spalvotais apdarais, vat ten tai dalykas wub.gif
Atsakyti
Aš neseniai buvau seminare užsienyje,tai jis buvo skirtas vestuviniams makiazams...tam, kad makiazas atspindetu jusu naturalia busena butinai reikia atsizvelgt i jusu vestuvine suknele,puokste,bei charakteri thumbup.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, jei nesuderintas visas ivaizdis, tuomet galutinis rezultatas nebus pats geriausias drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 27 lapkričio 2009 - 20:50
QUOTE(Gilberta @ 2009 11 27, 18:42)
Aš neseniai buvau seminare užsienyje,tai jis buvo skirtas vestuviniams makiazams...tam, kad makiazas atspindetu jusu naturalia busena butinai reikia atsizvelgt i jusu vestuvine suknele,puokste,bei charakteri thumbup.gif

blink.gif nejaugi jum be seminaro buvo neaisku,kad butent i tai ir reikia atsizvelgt, mano manimu tai yra pirma makiazo taisykle.... prie ko cia seminaras?
Atsakyti
QUOTE(ELZA @ 2009 11 28, 00:49)
blink.gif nejaugi jum be seminaro buvo neaisku,kad butent i tai ir reikia atsizvelgt, mano manimu tai yra pirma makiazo taisykle.... prie ko cia seminaras?

Pritariu.
Atsakyti
QUOTE(ELZA @ 2009 11 28, 02:49)
blink.gif nejaugi jum be seminaro buvo neaisku,kad butent i tai ir reikia atsizvelgt, mano manimu tai yra pirma makiazo taisykle.... prie ko cia seminaras?

Neturejau omeny vien tos minties doh.gif Mokino derint sukneliu stilius,puoksciu prie makijazu...nereikia taip siaurai visko matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ELZA @ 2009 11 28, 02:49)
blink.gif nejaugi jum be seminaro buvo neaisku,kad butent i tai ir reikia atsizvelgt, mano manimu tai yra pirma makiazo taisykle.... prie ko cia seminaras?


Aisku, neaisku manau nea tame esme, tiesiog zmogus norejo su visom pasidalinti, ka suzinojo tame seminare..... O jus: PRIE KO CIA SEMINARAS???? Nea visos gi savamoksles smile.gif Mergaites mandagiau sakyciau reikia diskutuoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavuum: 02 gruodžio 2009 - 14:31

Tik blakstienu truksta ir gal lupu spalva kita pasirinkciau wub.gif

user posted image

Atsakyti