Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Renatulyte @ 2009 10 15, 17:50)
Matot ir visai nebaisu  tongue.gif Tikrai neapkrauta ir blakst tik paryskino akytes wink.gif


Visiskai teisingai smile.gif Matot as buvau lb. prigasdinta nes pernai kai tekejo mano drauge, jai padare baisu makiaza-pridaze taip, kad susendino 10 metu..o man pasisieke smile.gif Ir bandomojo nesidariau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irinka1983: 17 spalio 2009 - 10:13
QUOTE(linulija @ 2009 10 15, 01:11)
dar keleta paveiksliuku smile.gif
Papildyta:
4u.gif
Papildyta:
smile.gif

Matosi kad profesionalai padirbejo. Labai grazios nuotakos!
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Rykute, tobula wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir man grazu 4u.gif
Atsakyti
ir auskarai faini tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 10 21, 07:17)
ir auskarai faini  tongue.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
na,mano nuomone tokia,jej panele miela ir garzi jai beveik ir dazytis nereikia smile.gif man viena vizaziste pasakojo,pries darant vienai panelei makiaza,taip pasedejo pagalvojo kad joks makiazas cia nepades doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
nesutinku ax.gif nera atveju, kd makiazas nepadetu schmoll.gif Jei tik moket parinkt ir rast ka reikia pabrezt... Taciau tikrai yra merginu/moteru kurios be makiazo atrodo tikrai puikiai thumbup.gif
Atsakyti
o kartais buna kad be makiazo mergina daug graziau atrodo nei su makiazu smile.gif pati maciau smile.gif
Atsakyti
manau taip buna tuomet, kai negerai atliktas makiazas smile.gif
Atsakyti
Buna tamsas gymio paneliu, kurios turi ryskius juodus antakius, juodas blakstienas, tamsesne oda, tai joms dazytis daug nereikia, lupu blizgiukas ir pirmyn thumbup.gif
Atsakyti