Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 22:23)
As uz blakstienas, jos kainos dideles nesudaro, bet atrodo nerealiai, ypac jei norima neryskaus makiazo  ax.gif
Bet jei nenorite tai jusu pasirinkimas.
Del veido odos reikejo susirupinti pries menesi maziausiai (visada reiketu ja rupintis) ir jei ji problematiska, kad atrodytu lygesne ir sveikesne reikia pamaskuoti ir deti makiazo pagrindo daugiau, aisku ir tuomet yra saikas  cool.gif


Reikalas visai ne kainoje, makiazui pas mane senai atideta suma, o esme tame, kad nesuprantu, kam man tos dirbtines blakstienos, jeigu mano pacios ir ilgos ir juodos. Del veido valymo - oda nera problemiska, nei viena mano draugiu nesivale veido pries vestuves, nei klijavo tuos dirbtinius sudus, ir atrode puikiai. As suprasciau dar del patarimo deti blakstienas tai merginai kuri ju neturi - bet jei as jas turiu-nesuprantu.. As nenoriu atrodyti kaip kokia isdazyta fifa per savo vestuves, nenoriu, kad makiazas pridetu man 10 metu..
Atsakyti
dar toks pastebejimas... mes jaunikiui slepem paakius todel taip pat tepem pagrinda ir grimavom veida bei kakla. tai nuo kaklo visas grimas per trumpa laika persikele ant baltu baltiniu doh.gif o veliau ir ant mano sukneles lotuliukas.gif taigi, geriau jau jam ta kakla nuvalykite arba visai neleiskit tepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 07, 09:16)
Reikalas visai ne kainoje, makiazui pas mane senai atideta suma, o esme tame, kad nesuprantu, kam man tos dirbtines blakstienos, jeigu mano pacios ir ilgos ir juodos. Del veido valymo - oda nera problemiska, nei viena mano draugiu nesivale veido pries vestuves, nei klijavo tuos dirbtinius sudus, ir atrode puikiai. As suprasciau dar del patarimo deti blakstienas tai merginai kuri ju neturi - bet jei as jas turiu-nesuprantu.. As nenoriu atrodyti kaip kokia isdazyta fifa per savo vestuves, nenoriu, kad makiazas pridetu man 10 metu..

Irinka, ko tokia pikta? unsure.gif console.gif Nepasiduok kitu itakai ir nesigadink priesvestuvines nuotaikos mirksiukas.gif
Pasakei, kad nenori dirbtinu blasktienu ir ju nebus. Taskas! As ir nenorejau, nors pas mane ir nera labai ilgos. Ir be ju nuotraukose graziai atrodziau blush2.gif
Atsakyti
o manęs apie blakstienas net neklausė, noriu ar ne smile.gif tipo reikia ir viskas
paėmė kažkokią dėžutę, o aš tundra klausiu, "kas čia?", sako, blakstienos
bet man klijavo tik kampučiuose po kokias penkias
atrodė šiaip jau tobulai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 10 07, 09:04)
o manęs apie blakstienas net neklausė, noriu ar ne smile.gif tipo reikia ir viskas
paėmė kažkokią dėžutę, o aš tundra klausiu, "kas čia?", sako, blakstienos
bet man klijavo tik kampučiuose po kokias penkias
atrodė šiaip jau tobulai  blush2.gif


man irgi kampuciuose po kelias priklijavo,man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Budama pamerge pabandziau pirma karta klijuotas blakstienas, visaziste klijavo taip pat kampuciuose pora kuoksteliu, atrode fantastiskai bigsmile.gif akys iskart tokios israiskingos (aciu Rykutei 4u.gif ) dabar jau tikrai zinau, kad savo vestuvems kitais metais taip pat noresiu blakstienu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 07 spalio 2009 - 10:51
stai dar pvz.radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 06, 21:46)
Snd. vos neapsiverkiau - pinigu bandomajam neturiu, pries 1,5 men. su vizaziste derinom makiaza, lyg viskas ok, snd. atejau patikslinti detaliu-ir ji man ikyriai pradejo pirsti visokias dirbtines blakstienas, ko as tikrai nenoriu, nes man reik kuklumo ir paprastumo, nezn. ka daryt, vestuves sestadieni, ieskoti kitos vizazistes nera laiko, grieztai pasakiau, kad nenoriu nei tonos kosmetikos, nei dirbtiniu blakstienu..o ji man-veidas nevalytas, reikes daug maskavmo sad.gif((

Nenusimink, Irinka wink.gif
Nenoresi- neklijuos juk per prievarta!

Bet leisk as irgi patarsiu, o Tu daryk kaip jauti.

Mano blakstienos kilometrines, ta patvirtintu kai kuriuos is musu forumo vieno klubo forumietes hihihi.gif
Bet.. per vestuves akiu kampuciuose man klijavo keleta kuoksteliu. Kodel?
Mane visaziste itikino vien tuom, nes mano akiu kampuciai "ziuri" siek tiek zemyn ir tas priduoda akims liudnumo. Tie blakstienu kuoksteliai visai nejauciami ir netrukdo, bet priduoda zvilgsniui didesnio zavesio.

Beje, as taip pat norejau svelnaus, naturalaus makiazo ir jis toks buvo, manau, Tu ne taip supranti ta "vaizdeli", kad jos priklijuotos, nebutinai iskart atrodyt turi kaip perdazyta barbe mirksiukas.gif

Grazios Tau sventes 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chile0: 07 spalio 2009 - 12:43
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 06, 22:46)
Snd. vos neapsiverkiau - pinigu bandomajam neturiu, pries 1,5 men. su vizaziste derinom makiaza, lyg viskas ok, snd. atejau patikslinti detaliu-ir ji man ikyriai pradejo pirsti visokias dirbtines blakstienas, ko as tikrai nenoriu, nes man reik kuklumo ir paprastumo, nezn. ka daryt, vestuves sestadieni, ieskoti kitos vizazistes nera laiko, grieztai pasakiau, kad nenoriu nei tonos kosmetikos, nei dirbtiniu blakstienu..o ji man-veidas nevalytas, reikes daug maskavmo sad.gif((

oi, oi, kaip Jus nesventiskai nuteike doh.gif Na, svarbiausia nesinervint wink.gif
Jei pasirinkot butent sia vizaziste, vadinas kazkuo ji Jus patrauke. Gal ji ne taip issireiske, gal ne taip pasiule... Tikiu, kd taip kalbejo remdamasi savo patirtim. Taigi, tiesiog pasakykit, kd Jusu tikslas naturalumas, be jokiu "pridetiniu detaliu" ir manau tikrai rasit bendra kalba. Reikia tik nusiramint mirksiukas.gif Ir nebijokit pakartot savo noru ir isivaizdavimu. Juk tai Jusu svente, tad bukit tokia kokia noretumet matyt save nuotraukose net po keliu metu wink.gif Linkiu geros nuotaikos ir grazaus makiaziuko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 07 spalio 2009 - 16:34
Mergaites,

Aciu uz palaikyma ir grazius palinkejimus, nea, as visai ne pikta, tiesiog jaudinuosi smile.gif Bet tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 07, 12:45)
stai dar pvz.radau smile.gif


Jeigu pirmoje nuotraukoje makiazas su dirbtinemis blakstienomis, tai atrodu is tiesu graziai. Bet neduok Dieve jei man padarytu taip, kaip antroje nuotraukoje,. Juk cia, mano nuomone, baisu..
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 08, 09:25)
Jeigu pirmoje nuotraukoje makiazas su dirbtinemis blakstienomis, tai atrodu is tiesu graziai. Bet neduok Dieve jei man padarytu taip, kaip antroje nuotraukoje,. Juk cia, mano nuomone, baisu..

Man netgi pirmasis kazkaip nelabai g.gif
Atsakyti