Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 05, 16:44)

mmm, gražu. Man labai patiko vieno žmogaus pasakymas apie makiažą. "Ten kur jums atrodo, kad jo nėra, arba yra labai mažai, ten jo yra daugiausiai." smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 05 spalio 2009 - 19:25
Labai protingai pasakyta smile.gif Nes juk sunkiausia yra padazyti taip, kd nuotraukose atrodytu idelus bruozai ir tuo paciu 0 makiazo rolleyes.gif Beje, tokie makiazai dauguma atveju skirti fotografavimui laaabai arti, nes tik tada atrodo pavydetinai is toliau jis tiesiog dingsta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 06 spalio 2009 - 10:26
QUOTE(Renatulyte @ 2009 10 06, 11:25)
Labai protingai pasakyta smile.gif Nes juk sunkiausia yra padazyti taip, kd nuotraukose atrodytu idelus bruozai ir tuo paciu 0 makiazo  rolleyes.gif Beje, tokie makiazai dauguma atveju skirti  fotografavimui laaabai arti, nes tik tada atrodo pavydetinai is toliau jis tiesiog dingsta

Taip. smile.gif Tarkim man vestuvėse yra svarbu nuotraukos. Kad nebūtų gėda jas žiūrėti ir po 10 metų biggrin.gif Tad norisi atrodyti tikrai gražiai ir natūraliai. Manau teks kentėti su daugybe makiažo bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as jau po 4u.gif
bandomasis buvo nevykes, sekancia diena lekiau pas kita, kuri piese man veida ir per vestuves lotuliukas.gif buvau labai patenkinta... dazu daugiau nei tikejausi, bet foto per daug neatrodo.

pasikartosiu - darykites bandomaji !!!!!!!!!
Atsakyti
gal foto imestum? ir kontaktus kur dareisi smile.gif gal kam naudinga bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 05, 16:44)



Jei as tureciau tokias lupas tai akis tik tusu padazyciau kuno sp. seseli ir viskas wub.gif
Atsakyti
irgi grazus smile.gif
Papildyta:
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Snd. vos neapsiverkiau - pinigu bandomajam neturiu, pries 1,5 men. su vizaziste derinom makiaza, lyg viskas ok, snd. atejau patikslinti detaliu-ir ji man ikyriai pradejo pirsti visokias dirbtines blakstienas, ko as tikrai nenoriu, nes man reik kuklumo ir paprastumo, nezn. ka daryt, vestuves sestadieni, ieskoti kitos vizazistes nera laiko, grieztai pasakiau, kad nenoriu nei tonos kosmetikos, nei dirbtiniu blakstienu..o ji man-veidas nevalytas, reikes daug maskavmo sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 06, 21:46)
Snd. vos neapsiverkiau - pinigu bandomajam neturiu, pries 1,5 men. su vizaziste derinom makiaza, lyg viskas ok, snd. atejau patikslinti detaliu-ir ji man ikyriai pradejo pirsti visokias dirbtines blakstienas, ko as tikrai nenoriu, nes man reik kuklumo ir paprastumo, nezn. ka daryt, vestuves sestadieni, ieskoti kitos vizazistes nera laiko, grieztai pasakiau, kad nenoriu nei tonos kosmetikos, nei dirbtiniu blakstienu..o ji man-veidas nevalytas, reikes daug maskavmo sad.gif((


As uz blakstienas, jos kainos dideles nesudaro, bet atrodo nerealiai, ypac jei norima neryskaus makiazo ax.gif
Bet jei nenorite tai jusu pasirinkimas.
Del veido odos reikejo susirupinti pries menesi maziausiai (visada reiketu ja rupintis) ir jei ji problematiska, kad atrodytu lygesne ir sveikesne reikia pamaskuoti ir deti makiazo pagrindo daugiau, aisku ir tuomet yra saikas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 06 spalio 2009 - 21:24
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 06, 22:46)
Snd. vos neapsiverkiau - pinigu bandomajam neturiu, pries 1,5 men. su vizaziste derinom makiaza, lyg viskas ok, snd. atejau patikslinti detaliu-ir ji man ikyriai pradejo pirsti visokias dirbtines blakstienas, ko as tikrai nenoriu, nes man reik kuklumo ir paprastumo, nezn. ka daryt, vestuves sestadieni, ieskoti kitos vizazistes nera laiko, grieztai pasakiau, kad nenoriu nei tonos kosmetikos, nei dirbtiniu blakstienu..o ji man-veidas nevalytas, reikes daug maskavmo sad.gif((

tikrai kazkokia ragana tau pasitaike verysad.gif man atvirksciai sakydavo kad nelibdis plakstienas,pas ka nenueiciau.Gaila kad nelietuvoi,tai padeciau tau mirksiukas.gif visos vizitines liko namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 22:23)
As uz blakstienas, jos kainos dideles nesudaro, bet atrodo nerealiai, ypac jei norima neryskaus makiazo  ax.gif
Bet jei nenorite tai jusu pasirinkimas.
Del veido odos reikejo susirupinti pries menesi maziausiai (visada reiketu ja rupintis) ir jei ji problematiska, kad atrodytu lygesne ir sveikesne reikia pamaskuoti ir deti makiazo pagrindo daugiau, aisku ir tuomet yra saikas  cool.gif


Aš šiaip irgi už blakstienas, bet jokia visažistė neįpirštų man to, ko nenoriu. Taigi, jei nenori dirbtinių blakstienų, neturėtų gi visažistė per prievartą tau jų klijuot!
Atsakyti