Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 29, 21:20)
Prisiskaitau cia, ir darosi baisu.. Pati bandomojo kaip ir nedarysiu..aj, kaip bus taip bus smile.gif

as nedariau smile.gif ir labai patiko visazistes darbas thumbup.gif tai ko norejau ir ka ji pasiule zymiai graziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 09 29, 20:09)
console.gif Tik nereikia panikos.
Labai negera situacija, tačiau nieko neįmanomo nėra. mirksiukas.gif
Kiek žinau šiame forume yra keletas merginų/moterų kurios daro makiažus, galite pasikliauti jomis ir tomis, kurios darėsi pas jas. mirksiukas.gif


nebepanikuoju mirksiukas.gif ryt einu pas kita. is pradziu galvojau, kad nepatogu, tiek tos, bet paskui galvoju ei, cia juk mano vestuves. kas mane ipareigojo pas ja darytis???? susivairavau kita telefona, rytoj per pietus eisiu pasidaryti bandomaji bigsmile.gif galvojau, kad man vestuvinis sindromas, bet kai treciam zmogui pasirodziau, o manes paklause kaip ir pirmieji ar as verkiau, tai pasidare visai nebejuokinga schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(linulija @ 2009 09 29, 20:24)
as nedariau smile.gif ir labai patiko visazistes darbas thumbup.gif tai ko norejau ir ka ji pasiule zymiai graziau thumbup.gif


bet kam rizikuoti tos dienos geromis emocijomis?? del keliu sutaupytu litu?
nezinau.. as dabar dziaugiuosi, kad nuejau. nors beje visaziste su rekomendacijomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2009 09 30, 00:29)
nebepanikuoju  mirksiukas.gif  ryt einu pas kita. is pradziu galvojau, kad nepatogu, tiek tos, bet paskui galvoju ei, cia juk mano vestuves. kas mane ipareigojo pas ja darytis???? susivairavau kita telefona, rytoj per pietus eisiu pasidaryti bandomaji  bigsmile.gif  galvojau, kad man vestuvinis sindromas, bet kai treciam zmogui pasirodziau, o manes paklause kaip ir pirmieji ar as verkiau, tai pasidare visai nebejuokinga  schmoll.gif
Papildyta:
bet kam rizikuoti tos dienos geromis emocijomis?? del keliu sutaupytu litu?
nezinau.. as dabar dziaugiuosi, kad nuejau. nors beje visaziste su rekomendacijomis  g.gif


Man svarbiausia, kad makiazas nepasendintu manes 10 metu..Nors kadangi atrodau ne pagal amziu, o labai jaunai, tas 10 metu gal bus nieko baisaus biggrin.gif Beje, ne i tema - kodel neleidzia ikelti foto, jei jau parasiau 100 zinuciu?
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2009 09 28, 12:19)
O is kur zinoti kada pradeda daryti uzrasymus...  g.gif


Pasiskambini visažistei ir paklausi kada jau galima užsirašyti tai datai, kurios reik mirksiukas.gif

QUOTE(linulija @ 2009 09 29, 01:00)
na kad to fotosopo visur daug smile.gif grazu aisku,bet manu realiai nebus kaip nuotraukose,pvz.,pats pirmas realiai visai nieko nesimatis man taip atrodo g.gif


Nuotraukose atrodys kaip nepasidažiusi, tikrai taip g.gif

QUOTE(BonyEx @ 2009 09 30, 00:29)
nebepanikuoju  mirksiukas.gif  ryt einu pas kita.


Labai teisingai pasielgete 4u.gif Neverta sau gadinti nuotaikos. Eidama pas tą kitą tiksliai nupasakokite ko norite, gal tada rezultatas bus artimesnis išsvajotam.
Linkiu sekmės 4u.gif

QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 30, 06:39)
Beje, ne i tema - kodel neleidzia ikelti foto, jei jau parasiau 100 zinuciu?


Kartais taip atsitinka. Siūlau įkelti foto į sukurtą albumą: ŠTAI ČIA ir įmetusi foto kodą į tekstą forume jas turėtum matyti čia mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, mergaitėms iš Vilniaus yra galimybė šiomis dienomis pasidaryti nemokamą makiažą bigsmile.gif
Jie bus daromi:

- šiandien - PANORAMOJE "Vision Express" nuo 13.00 iki 20.00
- spalio 1d. - Mindaugo MAXIMA "Optio" nuo 13.00 iki 20.00
- spalio 2d. -Žirmūnų g. 64 HYPER RIMI "Optio" nuo 13.00 iki 20.00


Makiažai daromi su FACE STOCHOLM profesionalia kosmetika bigsmile.gif Manau, kad tikrai verta pasinaudoti proga, jei bėgsite pro šalį ax.gif
Rezervuotis iš anksto nereikia, tiesiog gali tekti palaukti, jei kam nors tuo momentu darys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 30 rugsėjo 2009 - 08:38
smile.gif sveikos
as dariau net 3 banduomosius makiazus kol suradau savo visaziste ax.gif
negaliu pasakyti kad kitos 2 visazistes buvo mane labai blogai padaziusios, tiesiog sakykim nebuvo "iziuminkos" kai ziuri is save ir paciai norisi pasakyti WOW.

makiaza ir sukuosena dariau viename salone smile.gif viskas uztruko 3val smile.gif

gal negrazu taip sakyti, bet negalejau saves atsiziureti veidrody po to biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KatYnas @ 2009 09 30, 10:10)
smile.gif sveikos
as dariau net 3 banduomosius makiazus kol suradau savo visaziste  ax.gif
negaliu pasakyti kad kitos 2 visazistes buvo mane labai blogai padaziusios, tiesiog sakykim nebuvo "iziuminkos" kai ziuri is save ir paciai norisi pasakyti WOW.

makiaza ir sukuosena dariau viename salone smile.gif viskas uztruko 3val smile.gif

gal negrazu taip sakyti, bet negalejau saves atsiziureti veidrody po to  biggrin.gif  biggrin.gif

manau taip ir turi sau atrodyti nuotaka wub.gif
Atsakyti

bet kam rizikuoti tos dienos geromis emocijomis?? del keliu sutaupytu litu?
nezinau.. as dabar dziaugiuosi, kad nuejau. nors beje visaziste su rekomendacijomis g.gif
[/quote]
jokios rizikos nebuvo mirksiukas.gif maciau kaip ji dirbo anksciau visu pirma,o antra as jaj pasakiau ko as noriu,pasiziuriu i veidrodi pamatau kad kazko truksta pasakau biggrin.gif
Atsakyti
Man šitose foto visai nieko makiažas padarytas smile.gif

user posted image

Šitas gal per daug dirbtinas,manau blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Taip, pirmoje nuotraukoje grazus makiazas ir mano manymu, o antroje baisus, labai visko daug.
Atsakyti
O man laaabai grazus visi, antras taip pat... wub.gif
Atsakyti
... gaila neišeina ištrinti posto, nes ne į temą parašiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Derra: 01 spalio 2009 - 07:08
Siunciu kas prase savo vestuvinio makiazo nuotraukyte smile.gif

user posted image

Nelabai kas cia matosi, nuotrauka maza gavosi kazkodel..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 01 spalio 2009 - 09:09