Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

Sakykite,o kamnors buvo taip,kad bandomaji padarytu idealiai,o vestuviu diena- ne taip? ar viskas buvo taip pat ar net dar geriau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2009 09 27, 12:53)
Sakykite,o kamnors buvo taip,kad bandomaji padarytu idealiai,o vestuviu diena- ne taip? ar viskas buvo taip pat ar net dar geriau?  smile.gif


Mane padaze graziau vestuvems, nes po bandomojo aptarem kas patinka, kas nepatinka. rezultatu esu labai patenkinta
Atsakyti
o kas tave daze??? smile.gif gal foto ikelt galetum? blush2.gif
Atsakyti
manyciau, kad jei aptarete ko noretum ir kas tau tinka per bandomaji, tai vestuviu diena turetu buti dar graziau... nes tada juk zmogus daugiau sirdies i savo darba ideda ax.gif bent jau taip turetu buti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2009 09 27, 14:56)
manyciau, kad jei aptarete ko noretum ir kas tau tinka per bandomaji, tai vestuviu diena turetu buti dar graziau... nes tada juk zmogus daugiau sirdies i savo darba ideda  ax.gif  bent jau taip turetu buti  rolleyes.gif



Ne tik širdies, bet ir priemonių bigsmile.gif
Nežinau, kaip kiti meistrai, bet pvz. aš per bandomuosius klientėms nupiešiu tik bendrą vaizdą, kaip atrodytų, bet nefiksuoju makiažo fiksatoriumi, nepudruoju daug, užtat ir kaina skyriasi blush2.gif
Vestuvių dieną viskas daroma labai kruopsčiai, nuodugniai, daug dėmesio skiriama kiekvienai detalei, todėl, manau, vaizdas turėtų būti ir geresnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 27, 16:42)
Ne tik širdies, bet ir priemonių  bigsmile.gif
Nežinau, kaip kiti meistrai, bet pvz. aš per bandomuosius klientėms nupiešiu tik bendrą vaizdą, kaip atrodytų, bet nefiksuoju makiažo fiksatoriumi, nepudruoju daug, užtat ir kaina skyriasi  blush2.gif
Vestuvių dieną viskas daroma labai kruopsčiai, nuodugniai, daug dėmesio skiriama kiekvienai detalei, todėl, manau, vaizdas turėtų būti ir geresnis  thumbup.gif


Suprantu kad taip REIKETU daryti,ir butu idealu,jei visos taip darytu 4u.gif tiesiog sia vasara dariausi makiaza pas visaziste,ejau i vestuves pamerge,tai man nelabai patiko ax.gif ypac kad kai padaze blakstienas tusu ir istepliojo vokus su juo,ir taip ir paliko blink.gif tai iskart puoliau valyt kai isejau is jos. Pas ja nebesiruosiu grizti ax.gif reikia tiketis nuotakoms atsakingiau daro biggrin.gif ar cia as perdaug priekabi ax.gif
Atsakyti
Mergaites reikia patarimo. Pries kiek laiko reikia uzsisakyti makiaza pas gera populiaria visaziste? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 27 rugsėjo 2009 - 19:30
stai mano smile.gif seseliu parinko pagal plauku spalvu smile.gif tik nuotrauka jokinga truputi blush2.gif
http://s57.radikal.r...a67b1b6e4df.jpg
Atsakyti
Nuotrauka faina, o makiazas grazus smile.gif
Atsakyti
As irgi galiu pagirti savo visaziste, kuri mane vestuviu ryta daze. Labai bijojau, nes nebuvau macius jos darbeliu, ir be bandomojo darem. Niu, bet tikrai nesigailiu kad pas ja dariausi, nes daug kas pastebejo, kad graziai veidelis nupiestas buvo wub.gif Jei kam idomu, atsiusiu i az nuotraukyte ax.gif
Atsakyti
laukiu foto i az smile.gif ir kontaktu visazistes blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 09 28, 08:08)
As irgi galiu pagirti savo visaziste, kuri mane vestuviu ryta daze. Labai bijojau, nes nebuvau macius jos darbeliu, ir be bandomojo darem. Niu, bet tikrai nesigailiu kad pas ja dariausi, nes daug kas pastebejo, kad graziai veidelis nupiestas buvo  wub.gif Jei kam idomu, atsiusiu i az nuotraukyte  ax.gif

as taip pat norciau pamatyti wink.gif ax.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti