Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

As taip pat nedariau jokio bandomojo ir likau patenkinta rezultatu 100% 4u.gif Sutvarke mane per 1.5 val (sukuosena ir makiazas) Meistre zinanti savo darba, pinigai buvo sumoketi gan dideli, bet visai nesigailiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buniaska @ 2009 09 16, 16:44)
As taip pat nedariau jokio bandomojo ir likau patenkinta rezultatu 100%  4u.gif  Sutvarke mane per 1.5 val (sukuosena ir makiazas) Meistre zinanti savo darba, pinigai buvo sumoketi gan dideli, bet visai nesigailiu  4u.gif



Wau, tai meistrė turėjo būti super-puper greita bigsmile.gif Man šukuosenos padarymas niekaip neužtrūktų 45minučių, nebent ten beveik nieko daryti nereikėtų...o kokia buvo Jūsų šukuosena?
Nes makiažą pasispaudus galima ir per 40min. padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 16, 08:25)
Tai visokių kainų yra  ax.gif  Žinau, kur ir už 30lt daro bandomuosius, o kokybė tikrai niekuom prastesnė, taigi verta paieškoti  mirksiukas.gif


Na as jau susitariau salone ir del makiazo, ir del sukuosenos, viskas vienoje vietoje ir salia namu, ir manau, kad darytis bandomaji pas kita meistre nera prasmes. Be to, kai iki vestuviu buvo apie 2,5 men, mane daze pazistama drauge kosmetologe, tai man visai nepatiko sad.gif paeme tadad 20 lt..dazai ta pati vakara nusilupo totaliai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irinka1983: 17 rugsėjo 2009 - 05:37
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 17, 06:37)
Na as jau susitariau salone ir del makiazo, ir del sukuosenos, viskas vienoje vietoje ir salia namu, ir manau, kad darytis bandomaji pas kita meistre nera prasmes. Be to, kai iki vestuviu buvo apie 2,5 men, mane daze pazistama drauge kosmetologe, tai man visai nepatiko sad.gif paeme tadad 20 lt..dazai ta pati vakara nusilupo totaliai..


Bet štai jau bandė dažyti tave pažįstama kosmetologė ir tau nepatiko. O jei būtent ji tave būtų dažiusi tavo vestuvių dieną ir tau nepatiktų? Tai dėl to tie bandomieji makiažai ir yra gerai, na nebent, aišku, jei apskritai ne pirmą kartą pas kokią nors visažistę dažaisi, tai jau žinai kaip ji dirba ir tada bandyti prieš vestuves neverta.
Atsakyti
[quote=Benice,2009 09 16, 20:48]
Wau, tai meistrė turėjo būti super-puper greita bigsmile.gif Man šukuosenos padarymas niekaip neužtrūktų 45minučių, nebent ten beveik nieko daryti nereikėtų...o kokia buvo Jūsų šukuosena?
Nes makiažą pasispaudus galima ir per 40min. padaryti.
[/quote

Pavadinkit tai taip... tiesiog dare niekur neskubedama ir leido man issimiegoti, o ne 5-6 val jau sedet prie veidrodzio blush2.gif
Nuoroda ikeliau i kita tema (sukuosenos)
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 16, 19:48)
Wau, tai meistrė turėjo būti super-puper greita  bigsmile.gif Man šukuosenos padarymas niekaip neužtrūktų 45minučių, nebent ten beveik nieko daryti nereikėtų...o kokia buvo Jūsų šukuosena?
Nes makiažą pasispaudus galima ir per 40min. padaryti.


Na, tikrai labai greitai. Nors jei sukuosena labai paprastai padaroma, tai gal... g.gif Man sukuosena dare (nors irgi nebuvo ten kazkas, bet velima dare, paskui kol graziai suformavo...) kokias 2 val, o makiaza - apie 40-45 min smile.gif Bet laaaabai greit tas laikas praleke, net keista biggrin.gif O siaip mano vestuves 14 val buvo, tai keltis anksti nereikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramtoske222 @ 2009 09 17, 10:49)
Bet štai jau bandė dažyti tave pažįstama kosmetologė ir tau nepatiko. O jei būtent ji tave būtų dažiusi tavo vestuvių dieną ir tau nepatiktų? Tai dėl to tie bandomieji makiažai ir yra gerai, na nebent, aišku, jei apskritai ne pirmą kartą pas kokią nors visažistę dažaisi, tai jau žinai kaip ji dirba ir tada bandyti prieš vestuves neverta.


Matai, ten seip tiesiog mano pazistama, ji baigusi tik kursus ir kosmetologe nedirbusi (tik per praktika), o makiazu pas vizaziste as niekad nesidariau, savo vizazistes neturiu, tad renkuosi is to, kas yra salia namu ir kad butu vienoje vietoje, o siame salone kirpeja siek tiek pazistu, gerai mane apkirdavo. Manau, nebus laiko po skirtingus salonus begioti-makiazas veiname, sukuosena kitame..
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 17, 14:19)
Matai, ten seip tiesiog mano pazistama, ji baigusi tik kursus ir kosmetologe nedirbusi (tik per praktika), o makiazu pas vizaziste as niekad nesidariau, savo vizazistes neturiu, tad renkuosi is to, kas yra salia namu ir kad butu vienoje vietoje, o siame salone kirpeja siek tiek pazistu, gerai mane apkirdavo. Manau, nebus laiko po skirtingus salonus begioti-makiazas veiname, sukuosena kitame..

drinks_cheers.gif as irgi taip rinkausi, kad viskas butu vietoje, kad ir nezinojau kaip dirba visaziste doh.gif Atejus pamaciau, kad pati graziai atrodo, grazus makiazas, tai uzsirasiau pas ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 17, 16:05)
drinks_cheers.gif  as irgi taip rinkausi, kad viskas butu vietoje, kad ir nezinojau kaip dirba visaziste doh.gif  Atejus pamaciau, kad pati graziai atrodo, grazus makiazas, tai uzsirasiau pas ja biggrin.gif


Aisku, rizikos yra, bet tikesimes, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 17, 16:05)
drinks_cheers.gif  as irgi taip rinkausi, kad viskas butu vietoje, kad ir nezinojau kaip dirba visaziste doh.gif  Atejus pamaciau, kad pati graziai atrodo, grazus makiazas, tai uzsirasiau pas ja biggrin.gif


Na aš irgi norėjau, kad tame pačiame grožio salone ir šukuoseną, ir makiažą padarytų, žinoma, taip patogiau. Bet po bandomųjų makiažų ir šukuosenų supratau, kad geriau makiažą viename salone daryti, o šukuoseną kitame:) Aišku daugiau laiko susigaišo, bet svarbiau rezultatas, o be to, mano vestuvių ceremonija buvo tik po 14 val., tai nereikėjo paryčiais keltis.
Atsakyti
Kramtoske,

Mano svente 11.30, tad man deja nebus laiko..
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 19, 18:00)
Kramtoske,

Mano svente 11.30, tad man deja nebus laiko..


Na taip, ankstoka. Aš tai rinkaus vėlesnį santuokos laiką būtent tam, kad nereikėtų baisiai anksti keltis. Bet jei tuokiantis Santuokų rūmuose, tai popietiniai laikai labai iš anksto išgraibstomi, tada ir lieka tik rytiniai laikai.
Atsakyti