Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(aiwulee @ 2009 09 12, 16:58)
Sveikos,turiu toki kvaila klausimeli  ax.gif  ar darant makiaza butina dazyti apatines blakstienas? ar visos buvusios nuotakos dazetes/jums padaze? problema ta kad vasara dariausi makiaza pas viena visaziste,ir ji man primaliavojo apatines blakstienas,jos tokios tada pasidaro ilgos ir retos,makiazas buvo praktiskai sugadintas,man mano akys atrode baisiai  doh.gif  tik kai nusivaliau jas tapau panasi i save  smile.gif  ruosiuosi savo vestuvems,bijau kad vel taip nebutu  g.gif  tiesiog ar pagal kokius makiazo principus yra reikalinga dazyti apatines blakstienas?


Dažniausiai jos yra dažomos, bet yra išimčių, pvz. tokių kaip Jus - Jums tiesiog nepatinka ir negražu - reiškia galima nedažyti. Juk kliento noras - įstatymas mirksiukas.gif Tiesiog pasakykite, kad jų niekada nedažote ir Jums taip gražiau, nemanau, kad meistrė turėtų prieštarauti mirksiukas.gif
O jeigu jau taip norite, kad apatinis vokas būtų nors kiek padažytas, bet ne tušu, galima akies kampučius tiesiog patamsinti juodais šešėliais, tokiu būdu yra labiau pabrėžiama akies forma, bet tai nebūtina, kaip ir visa kita. Juk makiažas, tai kūryba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 12, 15:25)
Dažniausiai jos yra dažomos, bet yra išimčių, pvz. tokių kaip Jus - Jums tiesiog nepatinka ir negražu - reiškia galima nedažyti. Juk kliento noras - įstatymas  mirksiukas.gif  Tiesiog pasakykite, kad jų niekada nedažote ir Jums taip gražiau, nemanau, kad meistrė turėtų prieštarauti  mirksiukas.gif
O jeigu jau taip norite, kad apatinis vokas būtų nors kiek padažytas, bet ne tušu, galima akies kampučius tiesiog patamsinti juodais šešėliais, tokiu būdu yra labiau pabrėžiama akies forma, bet tai nebūtina, kaip ir visa kita. Juk makiažas, tai kūryba  mirksiukas.gif


Aciu,nuraminote 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 09 12, 01:37)
Tesiant pokalbi apie visazistes, noreciau pridurti,kad neverta niekada pasitiketi tik pamacius  kaip visaziste buvo padaziusi kitas moteris. Labai senai gundziausi pasidaryti makiaza pas visaziste, maciau ne viena karta kaip ji daze kitas moteris ir man ju makiazas atrode itin profesionalus ir nerealiai grazus, bet kai padaze mane..  doh.gif  visu pirma dazydama vis gyre kokia dekingi mano bruozai nes viskas tiesiog itin grazu ir taip toliau,sedejau kedej issisiepus nes tikejau,jog iseisiu kaip princese smile.gif as pati esu rudaake, sviesiu plauku, tamsesnes odos, buvau apsivilkus pilkai, -mane padaze violetiniais seseliais,bet tokiais ryskiais,kad pasendino minimum 10 metu.. (o man tada buvo 20'as gimtadienis ) , dazydama lupas vis mane kalbino  doh.gif pasakiau kad nemegstu ryskiu lupu, tai lupas apvede tamsiu piestuku ir padaze ryskiais lupdaziais. na bet bent jau juos iskart nuvalyt galejau  biggrin.gif  dar prasiau kad kampuciuose priklijuotu blakstienu, priklijavo graziai,bet nesulygino ju ilgio su manosiomis..  rezultatas toks,kad jauciausi kaip papuga  doh.gif  grizau namo,apsivaliau seselius , nusilupau blakstienas, pridejau daugiau tuso, nes jo beveik nebuvo, nusivaliau galutiniai lupu dazus ir tada jauciausi beveik zmogus.. zodziu nuotaika buvo sugadinta ilgam  verysad.gif

gal kai kurioms pasirodys off topic, bet kiek skaiciau sia tema yra merginu kurios galvoja,jog bandomojo makiazo nereikia. As manau kad ne tik reikia,bet tai yra butina

As ir taip manau, nes nesinori buti kaip malvina.
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 09 12, 01:37)
Tesiant pokalbi apie visazistes, noreciau pridurti,kad neverta niekada pasitiketi tik pamacius  kaip visaziste buvo padaziusi kitas moteris. Labai senai gundziausi pasidaryti makiaza pas visaziste, maciau ne viena karta kaip ji daze kitas moteris ir man ju makiazas atrode itin profesionalus ir nerealiai grazus, bet kai padaze mane..  doh.gif  visu pirma dazydama vis gyre kokia dekingi mano bruozai nes viskas tiesiog itin grazu ir taip toliau,sedejau kedej issisiepus nes tikejau,jog iseisiu kaip princese smile.gif as pati esu rudaake, sviesiu plauku, tamsesnes odos, buvau apsivilkus pilkai, -mane padaze violetiniais seseliais,bet tokiais ryskiais,kad pasendino minimum 10 metu.. (o man tada buvo 20'as gimtadienis ) , dazydama lupas vis mane kalbino  doh.gif pasakiau kad nemegstu ryskiu lupu, tai lupas apvede tamsiu piestuku ir padaze ryskiais lupdaziais. na bet bent jau juos iskart nuvalyt galejau  biggrin.gif  dar prasiau kad kampuciuose priklijuotu blakstienu, priklijavo graziai,bet nesulygino ju ilgio su manosiomis..  rezultatas toks,kad jauciausi kaip papuga  doh.gif  grizau namo,apsivaliau seselius , nusilupau blakstienas, pridejau daugiau tuso, nes jo beveik nebuvo, nusivaliau galutiniai lupu dazus ir tada jauciausi beveik zmogus.. zodziu nuotaika buvo sugadinta ilgam  verysad.gif

gal kai kurioms pasirodys off topic, bet kiek skaiciau sia tema yra merginu kurios galvoja,jog bandomojo makiazo nereikia. As manau kad ne tik reikia,bet tai yra butina




man net baisu pasidare unsure.gif
Atsakyti
Na as tikrai neisivaizduoju, kaip nuotakai galima butu apsieiti be profesionalios visazistes, visaziste tikrai gali zymiai pagrazinti mergina, "isspausti maksimuma" is jos grozio. na bent jau as tikrai buvau labai patenkinta kaip mane padaze mano vestuvems, ir kiti sake, kad labai graziai, pati taip tikrai nebuciau galejusi taip pasidazyti. Bet, aisku, reikia rasti gera visaziste, o ne bet kokia, nes bet kokia gali ir padazyti bet kaip; ir bandomaji makiaza verta daryti. As, pvz., ejau darytis tris bandomuosius makiazus pas skirtingas visazistes, kol issirinkau.
Atsakyti
Kramtoske,

Gerai, jeigu finansai leidzia net trys band. darytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 14, 16:51)
Kramtoske,

Gerai, jeigu finansai leidzia net trys band. darytis biggrin.gif


Na pagal galimybes, aišku:) Iš dalies gaila tų išleistų pinigų, bet iš kitos pusės man buvo svarbu tą dieną gražiai atrodyti, todėl iš tikrųjų nesigailiu. Šiaip tai nuo požiūrio priklauso: kiti išvis nueina su džinsiukais tik susirašyti į Santuokų rūmus - ir viskas čia gerai, kiekvienas pagal savo norus.
Atsakyti
o as ko gero nedarysiu vis gi bandomojo. gaila man 100 litu.
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 16, 06:29)
o as ko gero nedarysiu vis gi bandomojo. gaila man 100 litu.


Tai visokių kainų yra ax.gif Žinau, kur ir už 30lt daro bandomuosius, o kokybė tikrai niekuom prastesnė, taigi verta paieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 16, 08:25)
Tai visokių kainų yra  ax.gif  Žinau, kur ir už 30lt daro bandomuosius, o kokybė tikrai niekuom prastesnė, taigi verta paieškoti  mirksiukas.gif

nei nesunku, pasidalink kontaktais tu zmoniu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2009 09 16, 09:38)
nei nesunku, pasidalink kontaktais tu zmoniu smile.gif)


Parašiau per AŽ 4u.gif
Atsakyti
aš nedariau bandomojo
1. dariau pas patikimą žmogų, kuris dirba su mano fotogarfais, tai jie žinojo, kad ja pasitikėti galima
2. gaila buvo pinigų
3. likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti