Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 10, 06:57)
Atsiprasau, jeigu ne itema, taciau, jusu manymu, ar butina valyti veida likus menesiui iki vestuviu? Per visa gyvenima niekad to nedariau, o vizaziste pasake, kad isvalius, dar visa menesi reikes tepti visokiais tonikais, losjonais (pirkti is jos), kam neturiu nei pinigu, nei laiko. Ar tiesa, kad jei veidas niekad nebuvo valytas, makiazas blogai guls? Kasdien naudoju tik tusa, lupu blizgi, kartais-piestuka akims. Pvz, pudra net nesinaudoju..



Veida valyti galima maziausiai pries menesi , bet nebutina daryti nieko priverstinai, nes makiaza padaryti galima bet kokiu atveju.
Jei veidas turi problemu, inkstirai, uzsikimsusios poros tai po valymo ir naudojant spec. kosmetika tikrai veidukas bus skaistesnis ir grazesnis, to pasekoje ji maziau reikes maskuoti pudrom ir pudra siaip geriau pasiskirsto ant lygios odos nei problematiskos.
Vienom rekomenduojama pasidaryti valyma, kitoms geriau nedaryti, bet manau drekinanti procedura ir parinktu pagal odos tipa priemoniu naudojimas visuomet i nauda.
Siaip ne tik pries vestuves, bet ir kasdienybei save priziureti reikia, o ne tuomet kai jau pas dermatologa laikas keliauti mirksiukas.gif

Atsakyti
Jeigu niekada nesidarėte veido valymo, tai tikrai nesiūlyčiau to bandyti prieš vestuves schmoll.gif Juk ne visoms vienodai reaguoja. Pora pažįstamų mergaičių yra apturėjusios nemažai problemų dėl to, pasidarė 1 kartą veido valymą, o po to gydėsi, buvo komplikacijų, nes visų mūsų oda ne vienoda ir nevienodai reaguoja į valymą.
Taigi bent jau aš nerizikuočiau blush2.gif O jei dar neturite pakankamai lėšų, tai tikrai nesijaudinkite dėl to, juk jeigu Jums Jūsų veido oda nekėlė jokių nepatogumų iki šiol, tai ir vestuvių dieną jausitės gerai 4u.gif

Atsakyti
Perskaiciau visus komentarus ir nusprendziau, kad veido nevalysiu. Iki vestuviu liko menuo, o zenytis sugalvojome staigiai, pries 2 men., tad kalbos apie isankstinius valymus atkrenta savaime smile.gif Aisku, galbut mano oda nera ideali, bet niekad del to nekompleksavau ir man gerai taip, kaip yra. Toesiog drauge zyze i ausi-tai kaip tu veido nevalysi, i soliariuma neeisi. Nevalysiu ir tikrai neeisiu biggrin.gif

Mano jaunikis isvis sako-tai pasidazyk pati, kap dazaisi, kai kur nosr einame, ir uzteks, nenoriu kad tave isdazytu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irinka1983: 11 rugsėjo 2009 - 05:36
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 11, 07:35)
Perskaiciau visus komentarus ir nusprendziau, kad veido nevalysiu. Iki vestuviu liko menuo, o zenytis sugalvojome staigiai, pries 2 men., tad kalbos apie isankstinius valymus atkrenta savaime smile.gif Aisku, galbut mano oda nera ideali, bet niekad del to nekompleksavau ir man gerai taip, kaip yra. Toesiog drauge zyze i ausi-tai kaip tu veido nevalysi, i soliariuma neeisi. Nevalysiu ir tikrai neeisiu biggrin.gif

Mano jaunikis isvis sako-tai pasidazyk pati, kap dazaisi, kai kur nosr einame, ir uzteks, nenoriu kad tave isdazytu biggrin.gif


as irgi galvojau pati pasidazyti, bet dabar labai dziaugiuosi, kad pasinaudojau visazistes paslaugomis.nes as pati taip graziai nemoku blush2.gif o dar palyginus nedaug sumokejau rolleyes.gif
nepagailek pinigeliu graziam makiazui, nes noresi nuotraukose graziai atrodyti mirksiukas.gif ar taip ar taip jau tie pinigeliai plaukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 11, 06:35)
Mano jaunikis isvis sako-tai pasidazyk pati, kap dazaisi, kai kur nosr einame, ir uzteks, nenoriu kad tave isdazytu biggrin.gif


Tai jie visi taip sako biggrin.gif Bet paskui patenkinti buna wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 11, 06:35)
Mano jaunikis isvis sako-tai pasidazyk pati, kap dazaisi, kai kur nosr einame, ir uzteks, nenoriu kad tave isdazytu biggrin.gif



Jeigu niekada nesidarėte makiažo pas visažistę, tai galbūt net neįsivaizduojate, kad galite atrodyti daug gražiau, nei pati pasidažiusi bigsmile.gif Įsivaizduoju, kad turėtų būti didelis malonumass, kai vestuvių rytą tik sėdi, o aplink tave šokinėja meistrai wub.gif

Aišku, šiuo atveju negalime nieko spręsti, gal ir pati esate "vos ne" visažistė ir mokate tinkamai pasidažyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 11, 15:07)
Jeigu niekada nesidarėte makiažo pas visažistę, tai galbūt net neįsivaizduojate, kad galite atrodyti daug gražiau, nei pati pasidažiusi  bigsmile.gif Įsivaizduoju, kad turėtų būti didelis malonumass, kai vestuvių rytą tik sėdi, o aplink tave šokinėja meistrai  wub.gif



Pritariu drinks_cheers.gif Ejau pas draugus i vestuves kaip svecias, ir galvojau - dazytis paciai ar eiti pas visaziste... ax.gif nusprendziau pabandyti pas visaziste, nors ir pati moku neblogai pasidazyti. Rezultatas buvo stulbinantis tiek man, tiek aplinkiniams wub.gif likau labai patenkinta. Taip kad savo vestuvems taip pat rinksiuosi visaziste thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 11, 14:07)
Jeigu niekada nesidarėte makiažo pas visažistę, tai galbūt net neįsivaizduojate, kad galite atrodyti daug gražiau, nei pati pasidažiusi  bigsmile.gif Įsivaizduoju, kad turėtų būti didelis malonumass, kai vestuvių rytą tik sėdi, o aplink tave šokinėja meistrai  wub.gif


Viliojamai skamba. bet svarbiausia manau pasirinkti tinkama visaziste, nes susidaro ispudis, kad ta darba dirba visos kas netingi, net ir tos, kurios menkai apie tai nutuokia. esu ne karta pasinaudojusi tomis paslaugomis, taciau isties savim patenkinta likau tik kelis kartus. Dazniausiai del to, kad is kabineto iseidavau min 10-cia metu senesne, pritepta seseliu kaip per 86 metu filma. ir mano drauges ne viena po "proceduros" prausesi veida doh.gif taigi... liuks, kad nereikia drebancia ranka dazytis, bet turiu 100proc tuo zmogum pasitiketi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 09 11, 12:07)
Įsivaizduoju, kad turėtų būti didelis malonumass, kai vestuvių rytą tik sėdi, o aplink tave šokinėja meistrai  wub.gif

oi patikek kaip smagu, blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o jei aplink tave sokineja geras,patyres ir ZIAURIAI malonus zmogeliukas jautiesi thumbup.gif svarbiausia pasitiketi meistru thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tesiant pokalbi apie visazistes, noreciau pridurti,kad neverta niekada pasitiketi tik pamacius kaip visaziste buvo padaziusi kitas moteris. Labai senai gundziausi pasidaryti makiaza pas visaziste, maciau ne viena karta kaip ji daze kitas moteris ir man ju makiazas atrode itin profesionalus ir nerealiai grazus, bet kai padaze mane.. doh.gif visu pirma dazydama vis gyre kokia dekingi mano bruozai nes viskas tiesiog itin grazu ir taip toliau,sedejau kedej issisiepus nes tikejau,jog iseisiu kaip princese smile.gif as pati esu rudaake, sviesiu plauku, tamsesnes odos, buvau apsivilkus pilkai, -mane padaze violetiniais seseliais,bet tokiais ryskiais,kad pasendino minimum 10 metu.. (o man tada buvo 20'as gimtadienis ) , dazydama lupas vis mane kalbino doh.gif pasakiau kad nemegstu ryskiu lupu, tai lupas apvede tamsiu piestuku ir padaze ryskiais lupdaziais. na bet bent jau juos iskart nuvalyt galejau biggrin.gif dar prasiau kad kampuciuose priklijuotu blakstienu, priklijavo graziai,bet nesulygino ju ilgio su manosiomis.. rezultatas toks,kad jauciausi kaip papuga doh.gif grizau namo,apsivaliau seselius , nusilupau blakstienas, pridejau daugiau tuso, nes jo beveik nebuvo, nusivaliau galutiniai lupu dazus ir tada jauciausi beveik zmogus.. zodziu nuotaika buvo sugadinta ilgam verysad.gif

gal kai kurioms pasirodys off topic, bet kiek skaiciau sia tema yra merginu kurios galvoja,jog bandomojo makiazo nereikia. As manau kad ne tik reikia,bet tai yra butina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 12 rugsėjo 2009 - 00:39
QUOTE(*didi* @ 2009 09 11, 20:59)
oi patikek kaip smagu, blush2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif o jei aplink tave sokineja geras,patyres ir ZIAURIAI malonus zmogeliukas jautiesi  thumbup.gif svarbiausia pasitiketi meistru thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  mirksiukas.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Grantee @ 2009 09 12, 01:37)
Tesiant pokalbi apie visazistes, noreciau pridurti,kad neverta niekada pasitiketi tik pamacius  kaip visaziste buvo padaziusi kitas moteris.

gal kai kurioms pasirodys off topic, bet kiek skaiciau sia tema yra merginu kurios galvoja,jog bandomojo makiazo nereikia. As manau kad ne tik reikia,bet tai yra butina


Aš ti Jums 100proc. pritariu blush2.gif Man irgi dažnai kas nors patinka pamačius ant kitų, o kai išbandau pati, ne visada rezultatas būna toks, koks atrodė doh.gif Taip pat ir su meistrais, vienam - super, kitam gali ir netikti g.gif
O bandomasis šiuo atveju išsprendžia visas problemas ax.gif
Nors kita vertus, gerai, kad čia buvo tik gimtadienis, o ne Jūsų vestuvės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,turiu toki kvaila klausimeli ax.gif ar darant makiaza butina dazyti apatines blakstienas? ar visos buvusios nuotakos dazetes/jums padaze? problema ta kad vasara dariausi makiaza pas viena visaziste,ir ji man primaliavojo apatines blakstienas,jos tokios tada pasidaro ilgos ir retos,makiazas buvo praktiskai sugadintas,man mano akys atrode baisiai doh.gif tik kai nusivaliau jas tapau panasi i save smile.gif ruosiuosi savo vestuvems,bijau kad vel taip nebutu g.gif tiesiog ar pagal kokius makiazo principus yra reikalinga dazyti apatines blakstienas?
Atsakyti