Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 08, 10:23)
ot zaraza, man rodo doh.gif  (pasw menuliukas)


Makiazas grazus, o auskarai tai is vis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 08, 10:20)


Irgi, labai grazus makiazas, butent tokio noriu - naturalaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 09 08, 09:06)
kaune, savanoriu pr. salonas "mistika"  4u.gif


Ech, gaila kad as Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Nikol @ 2009 09 08, 11:44)
Makiazas grazus, o auskarai tai is vis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciux 4u.gif dar ir apyranke yra prie auskaru wub.gif moonliht pagamino rolleyes.gif

QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 08, 20:13)
Irgi, labai grazus makiazas, butent tokio noriu - naturalaus smile.gif

aciu 4u.gif as irgi uz naturaluma thumbup.gif labiausiai bijojau, kad visaziste nepersistengtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 08, 19:37)
aciux 4u.gif dar ir apyranke yra prie auskaru wub.gif  moonliht pagamino rolleyes.gif
aciu 4u.gif  as irgi uz naturaluma thumbup.gif  labiausiai bijojau, kad visaziste nepersistengtu unsure.gif


Atsiprasau, jeigu ne itema, taciau, jusu manymu, ar butina valyti veida likus menesiui iki vestuviu? Per visa gyvenima niekad to nedariau, o vizaziste pasake, kad isvalius, dar visa menesi reikes tepti visokiais tonikais, losjonais (pirkti is jos), kam neturiu nei pinigu, nei laiko. Ar tiesa, kad jei veidas niekad nebuvo valytas, makiazas blogai guls? Kasdien naudoju tik tusa, lupu blizgi, kartais-piestuka akims. Pvz, pudra net nesinaudoju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irinka1983: 10 rugsėjo 2009 - 05:57
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 10, 06:57)
Atsiprasau, jeigu ne itema, taciau, jusu manymu, ar butina valyti veida likus menesiui iki vestuviu? Per visa gyvenima niekad to nedariau, o vizaziste pasake, kad isvalius, dar visa menesi reikes tepti visokiais tonikais, losjonais (pirkti is jos), kam neturiu nei pinigu, nei laiko. Ar tiesa, kad jei veidas niekad nebuvo valytas, makiazas blogai guls? Kasdien naudoju tik tusa, lupu blizgi, kartais-piestuka akims. Pvz, pudra net nesinaudoju..


Jei oda neproblematiska, tai nemanau, kad prie jos reiktu listi... As irgi niekada veido nevalius, tik namie koki pilinga pasidarau. Nors dazytis tai dazausi, tikrai ne tik tusa ir blizgi smile.gif Ir makiazas labai normaliai "gula" - tiek siaip, tiek ir per vestuves mirksiukas.gif Tai va, as galvoju, gal nebent pilingiuka svelnu namie pasidaryti galima ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 10, 06:57)
Ar tiesa, kad jei veidas niekad nebuvo valytas, makiazas blogai guls? Kasdien naudoju tik tusa, lupu blizgi, kartais-piestuka akims. Pvz, pudra net nesinaudoju..


klausimas ne man, bet atsakysiu 4u.gif
niekada nevaliau pas kosmetologę veido, irgi naudojuos tik jūsų minėta kosmetika, turiu šiek tiek problematišką odą, todėl ir nesipudrinu... dariausi makiažą ir savo vestuvėms ir draugų... viskas ten gerai "guli" smile.gif neprisigalvokit problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 09 10, 07:31)
klausimas ne man, bet atsakysiu 4u.gif
niekada nevaliau pas kosmetologę veido, irgi naudojuos tik jūsų minėta kosmetika, turiu šiek tiek problematišką odą, todėl ir nesipudrinu... dariausi makiažą ir savo vestuvėms ir draugų... viskas ten gerai "guli" smile.gif neprisigalvokit problemų mirksiukas.gif



Man atrodo, kad kosmetologe cia problemu prisigalvoja smile.gif As viena karta kai issivaliau veida, tai paskui visa menesi gydziau zaizdas likusias nuo isspaustu spuogu, tai kam to reikia pries vestuves? Man mano kosmetologe pasiule ateiti kauke pasidaryt, nes oda irgi nekaip atrodo... bet as turiu bent 3 geras kaukes namie, tai pati jas ir darau beveik kas vakara, be to menesi pries vestuves emiau gerti nakvisu alieju. Ir tikrai matau rezultatus thumbup.gif
Atsakyti
As pries vestuves tik veido drekinima dariausi.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 09 10, 06:57)
Atsiprasau, jeigu ne itema, taciau, jusu manymu, ar butina valyti veida likus menesiui iki vestuviu? Per visa gyvenima niekad to nedariau, o vizaziste pasake, kad isvalius, dar visa menesi reikes tepti visokiais tonikais, losjonais (pirkti is jos), kam neturiu nei pinigu, nei laiko. Ar tiesa, kad jei veidas niekad nebuvo valytas, makiazas blogai guls? Kasdien naudoju tik tusa, lupu blizgi, kartais-piestuka akims. Pvz, pudra net nesinaudoju..


Likus mėnesiui iki vestuvių tikrai nepatarčiau prasidėti su veido valymu, kadangi oda gali ir netinkamai sureaguoti, be to, darant vedo valymą, yra išspaudomi spuogai, inkštirai, po jų tam tikrą laiką būna dėmelės, randeliai ir jie nespės gražiai užgyti per mėnesį. Jei odai reikia veido valymo, tai reikia pradėti ji daryti bent prieš kelis mėnesius iki vestuvių, o jei oda ir taip pakankamai švari, tai to veido valymo iš esmės išvis nereikia. Aš prieš vestuves vaikščiojau daryti veido valymą, nes mano oda šiek tiek problematiška, bet pradėjau maždaug prieš 4 mėnesius ir vaikščiojau maždaug kas pusantros savaitės.
Atsakyti
man taip pat patys graziausi makiazai vestuvems - naturalus smile.gif ir tikrai as kiek kalbejau su profesionaliais visazistais, visi patare jokiu veido valymo ar drekinimo proceduru nedaryt, geriau gausiai drekinanciais kremais patept ir visi tvirtino, kad tik nesidegint soliariume... g.gif taigis esu labai patenkinta savo visazistes Dainos darbu, likau labai labai patenkinta ir visi lukesciai buvo pateisinti thumbup.gif
Atsakyti
o cia mano makiazas ax.gif
Atsakyti
o as su tokiu klausimu, ( meistrems is vilniaus) , seip suku galva ka daryt su vestuviniu makiazu. ar imanomas toks variantas, tartis tik del veido, kaklo, peciu bendro tonavimo,,,ta prasme kad graziai padetu tonini krema, pudra. kokiu tonu ir atspalviu paaiskinciau konkreciai. akis , padazyciau pati. nzn gal chia visai nesamone, bet ziuriu visus imanomus variantus.

Renata, 1ju numeriu kl. adresuotas jums. aciu:]Lauksiu i AZ. makiazas reikalingas spalio 10 d.
Atsakyti