Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

Kramtoske222 - įdėk foto, labai jau smalsu pamatyti, kaip atrodei. blush2.gif
Aš tai susitariau dėl makiažo iš Šančių (Kaunas) Eglė lyg tai vardas, dirba namuose, gal ką girdėjote apie jos darbus?.. O šukuosena Daukanto g. 26, Kaunas kirpėja Aušra, gal žinote ar ji gražiai daro šukuosenas?..
Suknute nusprendžiau siūtis, tik va sunku nuspręsti kokia, nes labai jau kvaila figūra turiu.. verysad.gif todėl ir įdomu su kokia suknute buvai ir aplamai smalsu bendra vaizda pamatyti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kramtoske, labai butu idomu foto pamatyti wink.gif
Atsakyti
Laba,
Gal galite pasakyti kur galima rasti Rykute Kaune? Ir ar ji priaugina blakstienas?Aciu uz info:)
Atsakyti
Jei neklystu Rykute Grožio oazėje dirba.. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,labi reike pagalbos 4u.gif Mano veidukas apvalus ir gan nemaus zandukus turiu blush2.gif gal patartumet koks makiazas,spalvos tiktu.Labai bijau kad nepadazytu taip kad visa mano "grozi" isryskintu doh.gif O bandomajam neturiu laiko,nes gryziu sav pries vestuves unsure.gif

Baje mano plaukai ir akys rudi ax.gif Buciau labai dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
na ziurint kokio apvalumo tavo tas veidukas smile.gif as tokiu atveju atkreipciau demesio i siu aktoriu makiazus:

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
mano galva, apvalaus veiduko atveju svarbu tinkamai 'susitvarkyti' su skruostikauliais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 08 14, 20:32)
Pazistu sia nuotaka siek tiek... Realiai ji tikrai labai dailute, makiazas tiesiog paslepe visa jos veiduko patraukluma ir siluma (neradau kito zodzio apibudint jos svelniu bei mielu bruozu, reikia gyvai matyt). Malonu buvo pamatyt, kd jau istekejo. Na, tikiuos realybej ji atrode tikrai graziai jei sutiko, kd idetu jos veiduka kaip reklama  4u.gif Kita vertus tas makiazas vienintelis geresnis is visu pavyzdziu  ax.gif Reikia praplest pavyzdzius gal tada visos isitikinsim, kd ne veltui ja giriat, vaida g.  mirksiukas.gif


Man irgi matyta, manau kartu mokemes. Nemanau, kad makiazas paslepe jos patraukluma ir siluma, mergina patraukli ir silta, bet pats makiazas man nepatinka nors tu ka. Kalbant apie vestuves, manau Carolinos puslapyje daugiau fotosesiju pavyzdziu, todel nelabai ir yra is ko rinkt geriausia vestuvini. O del tos "vaida g." nelabai supratau ka tuo norejai pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 08 24, 10:12)
mano galva, apvalaus veiduko atveju svarbu tinkamai 'susitvarkyti' su skruostikauliais ax.gif



Tai va kad man netinka nei juokie raudoniai ar dar kas ant skruostikauliu taigi mazai ka cia padarysi su jais g.gif
Atsakyti
O man šis makiažas/nemakiažas dieviškai gražus... Kaip tik tyrai ir nekaltai nuotakai... Kad man tokį švytėjimą „užpaišytų” kas ant veido wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pieva_geleta @ 2009 08 24, 16:54)
O man šis makiažas/nemakiažas dieviškai gražus... Kaip tik tyrai ir nekaltai nuotakai... Kad man tokį švytėjimą „užpaišytų” kas ant veido  wub.gif



Na realiai cia paprasciausias dieninis makiazas, darytas portretiniai nuotraukai, deja jei siai mergaitei pridesim sukuosena ir ir progine suknyte (vestuvine) ji "paskestu" ir tiesiog atrodytu truputi nublanku. Kas nuotraukoje pateikta nebutinai realiai taip atrodo, nes po fotografo skeciu per vestuves nesedesit istisai cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Borkowa @ 2009 08 24, 12:08)
Sveikutes,labi reike pagalbos 4u.gif Mano veidukas apvalus ir gan nemaus zandukus turiu blush2.gif gal patartumet koks makiazas,spalvos tiktu.Labai bijau kad nepadazytu taip kad visa mano "grozi" isryskintu doh.gif  O bandomajam neturiu laiko,nes gryziu sav pries vestuves unsure.gif

Baje mano plaukai ir akys rudi ax.gif Buciau labai dekinga uz info 4u.gif


Kol realiai zmogaus nepamatai sunku presti... Siaip makiazo metu koreguojamas visas veidukas, o ne tik zandukai atskirai mirksiukas.gif Spalvos apvalumams mazai ytakos ir tetusi... priklauso kokio tono jusu oda, kokia suknele, kokios akys, kokie plaukai, kokia bus puokste, kur svesite vestuves... Silti salti atspalviai ir t.t. Manau per vestuves kai darysites makiaza viska issamiai isdestykite kas patinka ir kas nepatinka, nebijokite klausineti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 08 24, 20:51)
Na realiai cia paprasciausias dieninis makiazas, darytas portretiniai nuotraukai, deja jei siai mergaitei pridesim sukuosena ir ir progine suknyte (vestuvine) ji "paskestu" ir tiesiog atrodytu truputi nublanku. Kas nuotraukoje pateikta nebutinai realiai taip atrodo, nes po fotografo skeciu per vestuves nesedesit istisai  cool.gif

Tiesa. Bet kai visa mūsų puota – tik vakarienė su artimaisiais po tuoktuvių, jokių puošnių suknelių ir garbanotų plaukų su nuometais, tai labai nuotakiško makiažo ir nesinori. O ypač kai aš tokia mėgėja dažytis ax.gif
Nors pastaba apie fotografo skėčius, sutinku, visiškai teisinga. Keliauju į paieškas toliau thumbup.gif
Atsakyti