Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

mane padaze taip http://public.fotki....m/aimg9909.html
kai pamaciau is karto, biskiuka isgasdino ryskumas, bet kai paziuriu foto visa bendra vaizda, tj nesigailiu kad tjp padaze 4u.gif
Atsakyti
man tai labai grazu,turi lapes akis mirksiukas.gif grazu wub.gif ,o cia klausimukas biski ne i tema,kas paveiksliuoja tuos momentus,pvz,kai dazo jaunaja,ja sukuoja ax.gif is savu,ar jusu vestuviu fotografas,ir kur vyko veiksmas,namie ,ar kirpykloje
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 05 05, 16:10)
man tai labai grazu,turi lapes akis mirksiukas.gif grazu wub.gif ,o cia klausimukas biski ne i tema,kas paveiksliuoja tuos momentus,pvz,kai dazo jaunaja,ja sukuoja ax.gif is savu,ar jusu vestuviu fotografas,ir kur vyko veiksmas,namie ,ar kirpykloje


cia jau su fotografu paciu asmeniskai deriniesi. mane fotkino kirpykloje, fotohrafe is Vilniaus, veiksmas vyko Plungejen ( makaizas, sukuosena). Viska deriniesi su fotografu (-e) 4u.gif
Atsakyti
[attachmentid=176495]tokia mano suknyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 05 06, 22:13)
[attachmentid=176495]tokia mano suknyte ax.gif


Aisku suknyte grazi, bet jas mes rodome kitoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
agam drinks_cheers.gif sutinku,rodziau ja,klausdama visazisciu patarimu,ar tik auksciau ikeltas makiazas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 05 07, 16:19)
agam drinks_cheers.gif sutinku,rodziau ja,klausdama visazisciu patarimu,ar tik auksciau ikeltas makiazas mirksiukas.gif



man atrodo, kad prie tokios sukneles, pasirinktas makiazas labai super ziuretusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 05 07, 16:19)
agam drinks_cheers.gif sutinku,rodziau ja,klausdama visazisciu patarimu,ar tik auksciau ikeltas makiazas mirksiukas.gif


Tiks makiazas toks prie sukneles, bet tik makiaze per daug to ciklomeno spalvos, noretusi vestuvems palei antaki deti naturale spalva pvz. biege.. o paciuose vidiniuose kampuose noretusi baltos spalvos,, o ne pilkos 4u.gif

Ir pritarsiu Renatulytei, kad paderintum tada akcenta koki su ta spalva,, puokstele, nagai, plauku aksesuarai..... ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2009 05 05, 18:05)
mane padaze taip http://public.fotki....m/aimg9909.html
kai pamaciau is karto, biskiuka isgasdino ryskumas, bet kai paziuriu foto visa bendra vaizda, tj nesigailiu kad tjp padaze 4u.gif

labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
aciu jums uz patarimus,esu tikra 100%db koki makiaza rinksiuos wub.gif ir patarimus atsiminsiu mirksiukas.gif ,o ant vieno nago piesiu orhidejos zieda,ir puokste bus is ju,tai deresiu,nes visu vestuviu tematiko,sodri rozine iki tamsiu violetiniu tonu tongue.gif sorry,uz temos nukrypima ax.gif baigiu biggrin.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 01, 18:29)
man nepriimtini jokie violetiniai, juodi.... šešėliai.
juk  nuotaka, tokia nekalta, spindinti, šviesi tą dieną ( bent jau įprastai).

bet čia tik mano nuomonė.



Nekalta..? tongue.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal žinot visažisčių Kaune? Kurios tikrai mokėtų pakoreguoti užkritusius vokus. Prisirinkau iš jūsų forumo foto bet kas iš to kad parodysi o ji visvien padaris kaip mokės... norisi atrodyti ta diena idealei. 4u.gif
Atsakyti