Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

Mergaites patarkite sad.gif
Nežinau ką daryti. kažkaip nesiseka man su makiažu.
Šukuoseną jau išsirinkau ir meistre kuri ją darys. Dariausi bandoma salone priešas CUP ten platina mary kay kosmetika, tiesa pasakius nelabai patiko man kaip aš atrodžiau, bet kosmetologė sake tau tinka neįsigalvok niekų sad.gif Tame pačiame salone kur darysiuos šukuoseną man nepatiko kaip prie pusmeti man padarė šventinį makiažą, atrodžiau 10 metų vyresne ir sluoksnis ant veido buvo gerus 3 milimetrus. Gal galite patarti ką nors Vilniuje kas galėtu atvažiuoti į saloną priešais CUP‘a rugpjūčio 29 apie 10 valandą ryto, gal anksčiau. Galima į namus jeigu nepatogų į svetimą saloną važiuoti.

Ačiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-ka @ 2009 08 14, 11:49)
Mergaites patarkite sad.gif
Nežinau ką daryti. kažkaip nesiseka man su makiažu.
Šukuoseną jau išsirinkau ir meistre kuri ją darys.  Dariausi bandoma salone priešas CUP ten platina mary kay kosmetika, tiesa pasakius nelabai patiko man kaip aš atrodžiau, bet kosmetologė sake tau tinka neįsigalvok niekų sad.gif Tame pačiame salone kur darysiuos šukuoseną man nepatiko kaip prie pusmeti man padarė šventinį makiažą, atrodžiau 10 metų vyresne ir sluoksnis ant veido buvo gerus 3 milimetrus. Gal galite patarti ką nors Vilniuje kas galėtu atvažiuoti į saloną priešais CUP‘a rugpjūčio 29  apie 10 valandą ryto, gal anksčiau. Galima į namus jeigu nepatogų į svetimą saloną važiuoti.

Ačiu sad.gif

Pamegink http://www.carolina.lt/ gal..
Atsakyti
Calorina negali sad.gif jau skambinau.
O gal kas daresi makiaza pas Alina ar Lina kuri gyvena Verkių gatvėje. Einu bandomaji daryti 4 karta sad.gif gal patiks
Atsakyti
QUOTE(Ju-ka @ 2009 08 14, 13:22)
Calorina negali sad.gif jau skambinau.
O gal kas daresi makiaza pas Alina ar Lina kuri gyvena Verkių gatvėje. Einu bandomaji daryti 4 karta sad.gif gal patiks

4 karta??? blink.gif


man sitas tobulas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 14 rugpjūčio 2009 - 12:08
paprastutis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 08 14, 13:06)
4 karta??? blink.gif
man sitas tobulas wub.gif
user posted image


Gražus.
Taip 4.
sad.gif labai liūdnai man dėl to.
1-s buvo šventinis, kaip sakoma ėjau kaip pamergė tai galvoju ir man bus kaip bandomasis. Atrodžiau kaip senutė ir kaip lėlė sad.gif visa oranžinė ir visai ne natūraliai.
2-s buvo net nežinau ką pasakyti... išsigandau save pamačiusi. Kosmetologė buvo jaunutė , kaip supratau tik pradeda dirbti, padarė tai kas jai patinka o ne kas man tinka sad.gif net ėjau ir nusiploviau iškart salone.
3-s buvo gan neblogas... veidrodyje patiko ką mačiau. Bet nuotraukose negražiai sad.gif lupos oranžinės...paakiai juodi, net ne pilki o juodi. ir kosmetikai mary kay aš alergiška. nežinojau to... užgulė nosį, pradėjau čiaudėti.
Atsakyti
as zinau viena visaziste Vilniuje. man asmeniskai ji labai patiko. galiu duot kontaktus.

sitas makiazas man grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2009 08 14, 14:49)
as zinau viena visaziste Vilniuje. man asmeniskai ji labai patiko. galiu duot kontaktus.

sitas makiazas man grazus smile.gif


Labai wub.gif Akys graziai isryskintos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2009 08 14, 13:49)
as zinau viena visaziste Vilniuje. man asmeniskai ji labai patiko. galiu duot kontaktus.

sitas makiazas man grazus smile.gif

O man nelabai ax.gif
Padaro tarsi zuvies akis... Kai realiai, matau, merginos akys labai grazios g.gif

1. Truksta blakstienu.
2. Apvedimas prie pat akiu kampuciu jai netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chile0: 14 rugpjūčio 2009 - 17:13
QUOTE(maža mazgė @ 2009 08 13, 17:07)
"..." Bet nuotakos makiazas visiskai nepatiko  schmoll.gif

Pazistu sia nuotaka siek tiek... Realiai ji tikrai labai dailute, makiazas tiesiog paslepe visa jos veiduko patraukluma ir siluma (neradau kito zodzio apibudint jos svelniu bei mielu bruozu, reikia gyvai matyt). Malonu buvo pamatyt, kd jau istekejo. Na, tikiuos realybej ji atrode tikrai graziai jei sutiko, kd idetu jos veiduka kaip reklama 4u.gif Kita vertus tas makiazas vienintelis geresnis is visu pavyzdziu ax.gif Reikia praplest pavyzdzius gal tada visos isitikinsim, kd ne veltui ja giriat, vaida g. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 14 rugpjūčio 2009 - 19:36
Sveikos mergaitės. Patarkit. Aš rugsėjo 19 d. būsiu vestuvėse svečias, bet man labai artimo žmogaus.. noriu atrodyti gražiai, bet ir nesinorėtų už makiažą mokėti po 60Lt + dar šukuosena. Tiesiog norėčiau gal vakarinio makiažo, kad paprasčiausiai gražiai atrodyčiau.. 4u.gif Gal žinote kas gražiai padarytų? Kur ir už kiek?... Man labai patiko Rykutės darbai, bet man kaip svečiui makiažo kaina per aukšta.. Gal žinote kur galėčiau iki 50Lt pasidaryti padorų makiažą.. ideliausias varijantas, kad ir kirpėja būtų toje pačioje vietoje..

O žinokit merginos man viena karta kaip buvo padarius makiažistė, susitariau,kad ji mane sutvarkys.. skambinu ryte doh.gif nekelia ragelio, nuvarau į salona - užrakintos durys, vėl skambinu - telefonas išjungtas.. O tada buvau pamergė ir likau ant ledo. verysad.gif Gerai, kad užklydus į kita salona pasitaikė gera moteris ir jos pažystama per pažystamus šioki toki makiaža padarė.. Bet va patarimas Jaunosioms, susiraskit ir atsarginį varianta.. Gerai, kad tada tik pamergė buvau..
Atsakyti
O as jau po savo vestuviu:) Makiaza dariausi pas Karile - buves Alondz salonas Kaune, Dauksos g. Tikrai labai graziai padare makiaza, daug kas per vestuves sake, kad labai graziai atrodau (na aisku ne tik del makiazo, bet ir del sukneles, sukuosenos ir kt.) ir is tikro pati jauciaus labai graziai atrodanti, ypac del makiazo ir sukneles:) O ir savo veido oda iki vestuviu gerai pagydziau: spuogeliai, demeles ant veido iki vestuviu is esmes uzgijo, nauju neiskilo, tai beveik nereikejo ir maskuoti, taigi ir del to nebuvo jokiu problemu. Ir laikesi makiazas labai gerai: pirma vestuviu diena isvis nieko neprireike taisyti iki pat velyvo vakaro (tik lupas, aisku, vis padazydavau, nes lupu makiazas tai greitai nusivalgo). Eidama miegoti nusivaliau tik pudra nuo veido, o akiu makiazo nevaliau ir ryte atsikelusi tik siek tiek pavaliau akiu makiazo virsu, bet is esmes akiu makiazas liko, tik pasitepiau pudra, lupas ir su tuo paciu makiazu buvau ir antra vestuviu diena:)
Atsakyti