Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Vyna @ 2009 08 05, 23:51)
Aš nešioju akinius, ir dabar galvoju ar matysis tos mano akytės gražiai padažytos (aišku kai rasiu visažistą, o paieška dar apsunkina sekmadienis - šią dieną mūsų šventė), gal yra kokių spec.taisyklių akiniuotoms?


O ir per savaja diena busite su akiniais? Man po keliu savaiciu nusimato vestuves, busiu pamerge, o vis vien mastau, kad be akinuku matyt but. Dar svarstau, beje.

Bet kazkaip man per progas nesiziuri akiniai, ypac ant jaunosios. Neseniai vaikystes drauge istekejo, buvo su akiniais per vestuves, man kazkodel nekoks vaizdas g.gif Idomu, ka mano kitos? Kaip suprantu cia ne viena visaziste yra, gal atsakysit, ar daznai jaunosios, pamerges eina i vestuves su akiniais? g.gif

Mano beda tokia, kad akys labai silpnos, reik spec lindziu, tai pagamins tik per dvi sav, cia daugmaz, bijau rizikuot, jei nespesiu iki vestuviu. O but isvis be akiniu-diskomfortas sioks toks. Nes prastai matau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 05 rugpjūčio 2009 - 23:22
QUOTE(Tobsita @ 2009 08 06, 00:19)
O ir per savaja diena busite su akiniais? Man po keliu savaiciu nusimato vestuves, busiu pamerge, o vis vien mastau, kad be akinuku matyt but. Dar svarstau, beje.

Bet kazkaip man per progas nesiziuri akiniai, ypac ant jaunosios. Neseniai vaikystes drauge istekejo, buvo su akiniais per vestuves, man kazkodel nekoks vaizdas g.gif Idomu, ka mano kitos? Kaip suprantu cia ne viena visaziste yra, gal atsakysit, ar daznai jaunosios, pamerges eina i vestuves su akiniais? g.gif



Nežinau, galvoju dar kaip čia pasielgus, bet tikriausiai būsiu su akiniais.Gi kiekvieną dieną taip vaikštau, kažkaip bijau aš tų lešių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 08 06, 09:10)
Nežinau, galvoju dar kaip čia pasielgus, bet tikriausiai būsiu su akiniais.Gi kiekvieną dieną taip vaikštau, kažkaip bijau aš tų lešių blush2.gif



nusipirk vienadienius lesius ir isbandyk pries vestuves, pamatysi kaip smagu but be akiniu, as jau kokios septynis metus lesius nesioju ir liux:)
Atsakyti
Ieškau vizažistės, kuri padarytų makiažą (pamergei). Kaune (rugpj.22d.). Gal kas pasisiūlys arba ką nors pasiūlys?
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 08 10, 13:16)
Ieškau vizažistės, kuri padarytų makiažą (pamergei). Kaune (rugpj.22d.). Gal kas pasisiūlys arba ką nors pasiūlys?

Randasi Vilniuje,bet gal susitarsit http://www.daivosmakeup.ten.lt/
Atsiliepimai tikrai geri thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif as ieskau geros vizazistes ir kirpejos vestuvems smile.gif rugsejo 26d busiu nuotaka smile.gif Esu is kauno.. suknele sampano spalvos. Noreciau vizazistes patarimo : " kokiu spalvu seseliai tinka prie sampano spalvos sukneles ?
Atsakyti
sesliai siltu spalvu, gelsvi, auskiniai, netgi oranziniai, pieno baltumo, zemes spalvos ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida g. @ 2009 08 10, 22:26)
Randasi Vilniuje,bet gal susitarsit  http://www.daivosmakeup.ten.lt/
Atsiliepimai tikrai geri thumbup.gif

Dailus makiazai. Bet nuotakos makiazas visiskai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 08 13, 17:07)
Dailus makiazai. Bet nuotakos makiazas visiskai nepatiko  schmoll.gif

O man labai net patiko tongue.gif naturalus, neperkrautas,-vat toks turi ir buti nuotakos makiazas. thumbup.gif ,bet cia skonio rekalas (manau kaip paprasysit taip isdazys)
Na, cia mano nuomone,manes dar niekas taip graziai nebuvo isdazes kaip ji schmoll.gif todel ir siulau
P.S. kiek zinau nuotakos makiazas buvo parodomasis "SLA Akademijoje"
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 08 06, 08:10)
Nežinau, galvoju dar kaip čia pasielgus, bet tikriausiai būsiu su akiniais.Gi kiekvieną dieną taip vaikštau, kažkaip bijau aš tų lešių blush2.gif


O ko čia bijot? Problema gali būti tik darant makiažą, jei akys jautrios. Bet su gera visažiste tai išsprendžiama. Aš nė už ką nesidėčiau akinių per vestuves. Ir mano sesuo, kuri buvo liudininkė, pasinaudojo dieniniais lešiais. Lėk tik į kokią optiką, kol visokios akcijos smile.gif Tikrai nesigailėsi. Lešių stažas - 10 metų, žinau, ką sakau.
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 08 13, 17:07)
Dailus makiazai. Bet nuotakos makiazas visiskai nepatiko  schmoll.gif

Man irgi visai nepatiko schmoll.gif Akys negraziai padazytos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida g. @ 2009 08 13, 17:23)
O man labai net patiko tongue.gif  naturalus, neperkrautas,-vat toks turi ir buti nuotakos makiazas. thumbup.gif ,bet cia skonio rekalas (manau kaip paprasysit taip isdazys)
Na, cia mano nuomone,manes dar niekas taip graziai nebuvo isdazes kaip ji schmoll.gif  todel ir siulau
P.S. kiek zinau nuotakos makiazas buvo parodomasis "SLA Akademijoje"



Man asmeniskai schmoll.gif Bet dar labiau nepatiko rasti tokia pacia zinute nukopinta "reklama" visose temose sio forumo doh.gif
Atsakyti