Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(liggy @ 2009 08 05, 15:15)
As dabar sedziu ir galvoju - o be dirbtiniu blakstienu per vestuves neimanoma? As nezinau kodel, bet man jos tokios nepriimtinos... Nors nagus priauginamus kuo puikiausiai nesioju biggrin.gif Nezinau kodel taip nusistacius pries blakstienas. Bet jeigu vestuviu diena be ju? Gal ne pasaulio pabaiga? Ar jau akys praranda savo zavesi? Dabar profesionalems nuskambes juokingai, bet kai as pasidazau savo megiamu tusu (neseniai toki atradau), tai mano blakstienos man atrodo labai grazios - ir ilgos, ir tankios ir t.t. (norsmano naturalios nei ilgo, nei tankios). O ir issilaiko tas mano tusas visa diena... Bet cia ne profesionali kosmetika. O jei visazistes dirba su profesionalia, tai rezultatas dar geresnis turetu but smile.gif


o tai koks cia stebuklingas tusas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 08 05, 14:19)
o tai koks cia stebuklingas tusas? blush2.gif


aha, ir man įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
Baikit, ne stebuklingas gal jis, bet is tiek, kiek esu bandziusi man jis tikrai kol kas pats geriausias smile.gif O bandziau per savo gyvenimeli tikrai ne maziau nei 10 skirtingu tusu, ir brangiu, ir pigiu... O dabartinis yra LOREAL TELESCOPIC wink.gif jis ne su standartiniu sepeteliu, bet su guminiais sereliais. Buvau kitos firmos anksciau kazkoki nusipirkus isreklamuota su tas guminukais, tai toks sh..... buvo! Bet sitas man tikrai labai patinka, ir kas man svarbiausia - labai gerai issilaiko smile.gif tiesa, man sita tusa parveze is Amerikos, o lietuvisko varianto nesu bandziusi. Tikiuosi kokybe tokia pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liggy @ 2009 08 05, 14:44)
tiesa, man sita tusa parveze is Amerikos, o lietuvisko varianto nesu bandziusi. Tikiuosi kokybe tokia pati smile.gif


vat dėl šito aš stipriai abejoju g.gif
Atsakyti
liggy ,tikrai ne pasaulio pabaiga biggrin.gif makiazas daromas pagal nuotakos,t.y siuo atveju tavo norus ir pageidavimus blush2.gif turi prasyti to,kas grazu tau 4u.gif
Atsakyti
Na, bent jau reikia tiketis... smile.gif Nors is savo patirties galiu pasakyti, kad tu paciu produktu kokybe ryskiai skiriasi skirtingose salyse. Kadangi gimines jau seniai Amerikoj gyvena, tai dar seniau, kai pas mus geru kosmetikos priemoniu nelabai buvo imanoma ipirkti, parvezdavo jie man sio bei to is uz atlanto. Kokybe tikrai buvo superine! Paskui, kai truputi ir musu lietuvele prakiuto, nusipirkau as tuos pacius produktus (kremus, tusus ir pan.) lietuvoj. Tai zinokit tikrai nusivyliau... Gaila, kad taip yra... sad.gif
Papildyta:
Sorry, cia truputi ne i tema pasnekejau smile.gif lyrinis nukrypimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 08 05, 11:09)
Makiazo laikymas priklasuo nuo odos tipo, oro ir t.t. Bet siaip jis turi islaikyti visa diena ir dazniausiai buna, kad mergaites dar sekancia diena su juo kuo puikiausiai atrodo, tik pasitaiso pudryte ir lupytes  rolleyes.gif
Fiksatoriu kaip make up forever yra nelipnus ir net kaip tik atgaivina, dar nebuvo per tiek metu, kad sualergizuotu ar koki kitoki nemalonu poveki sukeles. Siaip per bandomaji gali ir nepurksti jo, nes bandomjo kaina mazesne ir esme jo ne laikymasis o makiazo tipas, patinka ar ne ir t.t.
As uz fiksatoriu ir manau jis butinas  tongue.gif

gal galetumete parekomenduoti gera visaziste Vilniuje ? nors reklama ir draudziama, bet labai jau noretusi su rekomendacijom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucas 0971 @ 2009 08 05, 16:33)
gal galetumete parekomenduoti gera visaziste Vilniuje ? nors reklama ir draudziama, bet labai jau noretusi su rekomendacijom rolleyes.gif


Na, as bandomaji dariausi pas Daina Uzupyje. Siaip ji TV dirba. Be galo graziai padare. Poryt darys jau ir vestuviu diena wink.gif
Tai jei nori kontaktu - prasom i az smile.gif
Atsakyti
del blakstienu, tai tikrai nera butinybes ju augint, klijuot ir pan, jei savos yra grazios ar puikiai jauciates su tokiomis kokias turite drinks_cheers.gif

QUOTE(Rykute @ 2009 08 05, 11:09)
Makiazo laikymas priklasuo nuo odos tipo, oro ir t.t. Bet siaip jis turi islaikyti visa diena ir dazniausiai buna, kad mergaites dar sekancia diena su juo kuo puikiausiai atrodo, tik pasitaiso pudryte ir lupytes  rolleyes.gif
Fiksatoriu kaip make up forever yra nelipnus ir net kaip tik atgaivina, dar nebuvo per tiek metu, kad sualergizuotu ar koki kitoki nemalonu poveki sukeles. Siaip per bandomaji gali ir nepurksti jo, nes bandomjo kaina mazesne ir esme jo ne laikymasis o makiazo tipas, patinka ar ne ir t.t.
As uz fiksatoriu ir manau jis butinas  tongue.gif

drinks_cheers.gif visu 100% 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 08 05, 20:53)
del blakstienu, tai tikrai nera butinybes ju augint, klijuot ir pan, jei savos yra grazios ar puikiai jauciates su tokiomis kokias turite  drinks_cheers.gif


Aisku, kad nebutina. As net neplanavau, bet visaziste per bandomaji prie vienos akytes pridejo, prie kitos ne. Tai tikrai graziau atrode thumbup.gif Ir visa diena pravaiksciojau, niekur nesijaute, nekliude, todel butinai desiu mazycius kuokstelius is sono rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 05 rugpjūčio 2009 - 21:03
QUOTE(liggy @ 2009 08 05, 14:15)
As dabar sedziu ir galvoju - o be dirbtiniu blakstienu per vestuves neimanoma? As nezinau kodel, bet man jos tokios nepriimtinos... Nors nagus priauginamus kuo puikiausiai nesioju biggrin.gif Nezinau kodel taip nusistacius pries blakstienas. Bet jeigu vestuviu diena be ju? Gal ne pasaulio pabaiga? Ar jau akys praranda savo zavesi? Dabar profesionalems nuskambes juokingai, bet kai as pasidazau savo megiamu tusu (neseniai toki atradau), tai mano blakstienos man atrodo labai grazios - ir ilgos, ir tankios ir t.t. (norsmano naturalios nei ilgo, nei tankios). O ir issilaiko tas mano tusas visa diena... Bet cia ne profesionali kosmetika. O jei visazistes dirba su profesionalia, tai rezultatas dar geresnis turetu but smile.gif



Nebutina, bet reliai vaizdas su jom tikrai grazesnis nei be ju (aisku jei graziai uzdesi). Jei jus su jom jauciate diskomforta tai tiesiog pasakote, kad nenorite blakstienu ir per prievarta ju tikrai niekas nedes biggrin.gif Bet jei neesate ju bandziusi tai manau pirma pasibandykite ir veliau spreskite mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš nešioju akinius, ir dabar galvoju ar matysis tos mano akytės gražiai padažytos (aišku kai rasiu visažistą, o paieška dar apsunkina sekmadienis - šią dieną mūsų šventė), gal yra kokių spec.taisyklių akiniuotoms?
Atsakyti