Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 08 04, 11:30)
Kazin, kokie jo pliusai ir minusai. Manau, minusu irgi yra smile.gif


aš nepastebėjau g.gif tiesa, vestuvės buvo ne vasarą, o vat proginis buvo karštą vasaros dieną, tai nežinau, ar būtų geriau su fiksatorium ar be g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 08 04, 11:30)
Kazin, kokie jo pliusai ir minusai. Manau, minusu irgi yra smile.gif


Man truputi trauke oda nuo fiksatoriaus, ir vokai akiu tokie pakrite daugiau buvo nei yra kasdienybeje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 08 04, 12:06)
Man truputi trauke oda nuo fiksatoriaus, ir vokai akiu tokie pakrite daugiau buvo nei yra kasdienybeje  doh.gif


Nu va, gal geriau nerizikuoti su juo... Ypac tokia diena, kai norisi tikrai gerai jaustis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 08 04, 12:14)
Nu va, gal geriau nerizikuoti su juo... Ypac tokia diena, kai norisi tikrai gerai jaustis smile.gif


nuo odos priklauso g.gif man nebuvo jokių neigiamų emocijų dėl fiksatoriaus
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 04, 12:17)
nuo odos priklauso g.gif man nebuvo jokių neigiamų emocijų dėl fiksatoriaus

Pritariu, gali netgi Tau paciai fiksatorius skirtingai reaguoti, nezinau nuo ko priklauso. Gal fiksatoriai irgi skirtingu firmu, dar gal nuo oro priklauso.. g.gif
Manau per bandomaji reiktu paprasyti, kad isbandyti kaip oda reaguoja, kaip pati jautiesi, ar nera diskomforto.
Atsakyti
Taip, fiksatoriai ivairus buna ir siaip jau retai netinka. Na bent jau tas su kuriuo dirbu as (make up forever) dar nebuvo, kd kam netiktu. Na, o ismiciu juk gali pasitaikyt.

Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 08 04, 11:41)
Kai karsta, blizgesys vis tiek lis... Reikia birios pudrytes turet smile.gif

drinks_cheers.gif kd ir kokia pazangi kosmetika, bt nera dar tokios sukurta, kd 24 val isliktu oda matine, o tuo labiau karsta ar dregna diena verysad.gif Dar tam reikalui yra spec serveteles, jas galima kosmetikos parduotuvese nusipirkt.

Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2009 08 03, 22:12)
O ar yra merginu, kurios buvo nepatenkintos visazisciu darbu? Ir ka tada daryt? g.gif

siulyciau ismegint pora variantu, bandomojo metu aptart. tarkim, jei Jums patinka labiau akcentuotas isorinis akies kamputis taip ir pasakykit, gal lupos sviesenes, gal idegio efektas, gal nemegstat "spalvotu makiazu" ir pan. Pries einant i bandomaji bus ramiau, jei apgalvosit kas Jums ypac nepatinka/patinka makiazuose. Na, o jei nepavyko tada butinai ismeginkit kita stilista 4u.gif Visi suprantam, kd bandomieji skirti meginimams rast tai kas Jums geriausia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 04 rugpjūčio 2009 - 13:16
QUOTE(Renatulyte @ 2009 08 04, 15:15)
Taip, fiksatoriai ivairus buna ir siaip jau retai netinka. Na bent jau tas su kuriuo dirbu as (make up forever) dar nebuvo, kd kam netiktu. Na, o ismiciu juk gali pasitaikyt.

Papildyta:

drinks_cheers.gif  kd ir kokia pazangi kosmetika, bt nera dar tokios sukurta, kd 24 val isliktu oda matine, o tuo labiau karsta ar dregna diena  verysad.gif Dar tam reikalui yra spec serveteles, jas galima kosmetikos parduotuvese nusipirkt.

Papildyta:

siulyciau ismegint pora variantu, bandomojo metu aptart. tarkim, jei Jums patinka labiau akcentuotas isorinis akies kamputis taip ir pasakykit, gal lupos sviesenes, gal idegio efektas, gal nemegstat "spalvotu makiazu" ir pan. Pries einant i bandomaji bus ramiau, jei apgalvosit kas Jums ypac nepatinka/patinka makiazuose. Na, o jei nepavyko tada butinai ismeginkit kita stilista  4u.gif Visi suprantam, kd bandomieji skirti meginimams rast tai kas Jums geriausia  mirksiukas.gif


tai va, kad tik viena karta esu darius ir ta pati nusvilus. mb labai ispeike unsure.gif
Atsakyti
Oi mergaitės jūs čia taip išsamiai kalbate apie tuos makiažus, o aš visai žalia šituose reikaluose blush2.gif Reiks labiau pasigilinti į tai, ką prirašiusios esat, ir bandyt judėt į priekį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(polinka @ 2009 08 05, 02:39)
liudniausia kai vestuvese makiazas iki vakaro neissilaiko...


išsilaiko dar ir kaip thumbup.gif aišku, išskyrus lūpdažį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 05, 07:33)
išsilaiko dar ir kaip thumbup.gif aišku, išskyrus lūpdažį ax.gif


Tikrai taip. As su bandomuoju prabuvau nuo pietu iki 1 nakties - viskas ciki, ypac apie akytes kalbant smile.gif Lupdazis tai aisku, kad ne... wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Makiazo laikymas priklasuo nuo odos tipo, oro ir t.t. Bet siaip jis turi islaikyti visa diena ir dazniausiai buna, kad mergaites dar sekancia diena su juo kuo puikiausiai atrodo, tik pasitaiso pudryte ir lupytes rolleyes.gif
Fiksatoriu kaip make up forever yra nelipnus ir net kaip tik atgaivina, dar nebuvo per tiek metu, kad sualergizuotu ar koki kitoki nemalonu poveki sukeles. Siaip per bandomaji gali ir nepurksti jo, nes bandomjo kaina mazesne ir esme jo ne laikymasis o makiazo tipas, patinka ar ne ir t.t.
As uz fiksatoriu ir manau jis butinas tongue.gif
Atsakyti
As dabar sedziu ir galvoju - o be dirbtiniu blakstienu per vestuves neimanoma? As nezinau kodel, bet man jos tokios nepriimtinos... Nors nagus priauginamus kuo puikiausiai nesioju biggrin.gif Nezinau kodel taip nusistacius pries blakstienas. Bet jeigu vestuviu diena be ju? Gal ne pasaulio pabaiga? Ar jau akys praranda savo zavesi? Dabar profesionalems nuskambes juokingai, bet kai as pasidazau savo megiamu tusu (neseniai toki atradau), tai mano blakstienos man atrodo labai grazios - ir ilgos, ir tankios ir t.t. (norsmano naturalios nei ilgo, nei tankios). O ir issilaiko tas mano tusas visa diena... Bet cia ne profesionali kosmetika. O jei visazistes dirba su profesionalia, tai rezultatas dar geresnis turetu but smile.gif
Atsakyti