Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema



Gavau vienos nuotakos leidima jums parodyti savo darbeli bigsmile.gif

Man asmeniskai pati foto labai grazi wub.gif (su fotografu pasiseke jai )

user posted image
Atsakyti
Apie makiaza cia sunku spresti, bet foto tai tikrai labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 07 30, 17:40)

o jau blakstienu grozis wub.gif jos turbut netikros? g.gif nu bet tikrai labai graziai akys padazytos thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Laba diena, merginos! Kaip matau, cia yra ir profesionaliu, ir siaip nuotaku, tai pataikiau ten kur reikia. Mano svente dar tik po metu, bet kadangi esu labai megeja viska iki detaliu is anksto susidelioti, tai atejau su keliais klausimais profesionalem.
1. Mano oda yra misri, daugiau riebi+problematiska (issipletusios ir uzsikimsusios nosies poros, spuogeliai vis padygsta retkarciais). Ka reiketu atlikti iki vestuvinio makiazo ir pries kiek laiko, kad situacija butu kiek imanoma geresne?
2. Mano busimo vyro oda tokia pati kaip mano, su tom paciom bedom. Ka galima atlikti JAM ir pries kiek laiko, kad rezultatas butu kuo geresnis. Ir ar vestuviu ryta jaunajam yra atliekamos kokios veido proceduros, kad jis geriau atrodytu? biggrin.gif
Siaip su brangiausiu retkarciais nueinam veido valyma pasidaryt, bet gal pries vestuves ko daugiau reiketu?
3. Kada geriau eiti darytis bandomaji makiaza - kai jau turi sukneles modeli ir numatyta sukuosena, ar jokio skirtumo?
Buciau nezmoniskai dekinga isgirdusi tiek profesionalu profesionalias nuomones, tiek jau ta dziaugsma praejusiuju atsiliepimus ir pasiulymus. ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 07 30, 19:15)
Gavau vienos nuotakos leidima jums parodyti savo darbeli  bigsmile.gif

Man asmeniskai pati foto labai grazi  wub.gif  (su fotografu pasiseke jai )

user posted image

nelabai tas makiazas ir matosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liggy @ 2009 07 31, 12:49)



Labai gera procedura yra rugstys, tik reikia pasirinkti svelnesnias. Ir reiketu pasidaryti kursa, o ne viena procedura, geriausia pavasary. Tuomet oda tampa skaistesne, maziau beria ir maziau kemsasi poros. To pasekoje veliau graziau idegama.
Vasara geriausia pasidaryti pries vestuves butu drekinamaja procedura.

Vyrui taip pat galima per vestuves pamaskuoti berimus ar raudoni, bet nerekomenduoji jo grimuoti pilnai arba tik del to,k ad atrodytu "dailus" nes jie juk vyrai ir dazniausiai prakaita nusibraukia su rankove ir t.t. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 07 31, 13:52)
nelabai tas makiazas ir matosi cool.gif



Uztai akis is arti idejau jos biggrin.gif
Atsakyti
Grazinausi Blic salone pas Ausra, Kaune.
Labai patenkinta jos darbu, jauciausi pati graziausia tadien, dabar neatsidziaugiu nuotraukom smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gummy @ 2009 07 31, 22:44)
Grazinausi Blic salone pas Ausra, Kaune.
Labai patenkinta jos darbu, jauciausi pati graziausia tadien, dabar neatsidziaugiu nuotraukom smile.gif


labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif kazko panasaus ir as noreciau su rudais atspalviais ax.gif
Atsakyti
labai wub.gif abu paskutiniai makiazai, ir as taip noooooriu, bet i kauna darytis tikrai nevaziuosiu sad.gif
Atsakyti
4u.gif imetu ir as nuoroda Vilniuje kur daro http://www.daivosmakeup.ten.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida g.: 01 rugpjūčio 2009 - 14:36
Aciu Rykutei uz patarimus kaip paruosti oda tai ypatingajai dienai wink.gif bet kazkaip as su rugsties procedurom labai atsargiai... Dug kam is pazystamu jos baigesi ne kaip... sad.gif Aisku, gal kosmetologes nelb buvo, nzn...
Atsakyti