Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

tikrai reikia,o gal dar ir jos darbu butu imanoma pamatyti?
Atsakyti
Ivertinimui mano bandomasis mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Osele @ 2009 07 09, 14:39)
Ivertinimui mano bandomasis  mirksiukas.gif


oi kazka ne taip padariau lotuliukas.gif
Atsakyti
ispudingos akys thumbup.gif o kaip pati jautiesi? labai sunku suprasti nematant visumos ...
Atsakyti
QUOTE(Itare @ 2009 07 09, 14:44)
ispudingos akys thumbup.gif o kaip pati jautiesi? labai sunku suprasti nematant visumos ...


dekui mirksiukas.gif na lyg visai neblogai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Osele @ 2009 07 09, 14:40)
Ivertinimui mano bandomasis  mirksiukas.gif
Papildyta:
oi kazka ne taip padariau  lotuliukas.gif

grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Osele, saunuole drinks_cheers.gif Puikiai padirbeta 4u.gif nuostabios akytes. Gal vestuviniam siek tiek "ryskokoka" smile.gif , bt jei pati jauciates gerai, tai pirmyn visus zavet mirksiukas.gif
Atsakyti
mano makiazas... ax.gif nors pradzioje norejau ryskesnio, bet po bandomojo greitai pakeiciau nuomone, nors mane labai ikalbinejo rinktis ryskesni del foto, bet norejau kuo naturalesnio ir likau labai patenkinta thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Dekui jums labai, norejau truputi ryskesnio, nes is pradziu padare toki sviesesni, tai taip ir norejosi, kad patamsintu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
dekui jums labai, norejau siek tiek ryskesnio, nes is pradziu padare toki svelnesni, tai taip ir norejosi, kad truputi patamsintu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 07 10, 00:01)
mano makiazas...  ax.gif nors pradzioje norejau ryskesnio, bet po bandomojo greitai pakeiciau nuomone, nors mane labai ikalbinejo rinktis ryskesni del foto, bet norejau kuo naturalesnio ir likau labai patenkinta  thumbup.gif
user posted image

nesimato nuotraukos
Atsakyti
Osele tikrai puikus makiazas thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o ne viena nebandet makiazo darytis pacios? g.gif
idomu butu pamatyt ax.gif
Atsakyti