Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

noriu riškių akių, bigsmile.gif o lupu lupdažiu nenoriu dažyti, tik lupu blizgi koki tepsiuos su spalvele kokia rausva smile.gif
Atsakyti
4u.gif As ir ieskau visazistes Kaune! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingema @ 2009 07 02, 01:33)
4u.gif As ir ieskau visazistes Kaune! 4u.gif


Gal bandykit pas Ausra is ''Blic'' salono. Perskaiciau visas imanomas temas cia SM, tai labai daug kas ja giria, mergaites lankesi ne po karta ir nenusivyle smile.gif Na, bet vaizdiniu rekomendaciju nemaciau, tai idomu kaip paciai seksis... Uzsirasiau pas ja Rugpjucio 22, bet vis tiek jau nebuvo laiko, kurio norejau. Kita pasirinkau, nors ir nelabai patogus. Bet va, paklausa didele biggrin.gif
Atsakyti
Man ir grazu ryskios akys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drauge1: 02 liepos 2009 - 14:24
Man atrodo, kad cia labiau vakarinis makiazas rolleyes.gif kazi ar jaunajai labai tinka g.gif
Atsakyti
Na is tikruju, jaunajai gal ir perdaug 4u.gif bet galima atspalvius ir spalvas sviesesnius rinktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drauge1: 02 liepos 2009 - 14:45
man irgi atrodo, kad reiketu sviesesniu atspalviu smile.gif nors mano nuomone tai irgi turi buti kuo labiau isryskintos akys, taciau neiskrist is konteksto biggrin.gif jaunoji turetu buti kaip is pieno plaukusi thumbup.gif bent mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Itare @ 2009 07 02, 14:48)
man irgi atrodo, kad reiketu sviesesniu atspalviu smile.gif nors mano nuomone tai irgi turi buti kuo labiau isryskintos akys, taciau neiskrist is konteksto biggrin.gif jaunoji turetu buti kaip is pieno plaukusi thumbup.gif bent mano nuomone

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dorothyle @ 2009 07 01, 22:31)
sveikos mergaitės, blush2.gif  gal žinote kas daro gera ir gražu makiaža su gera kosmetika tokia kaip make- up ir pns. ax.gif  man reikia kad atvažiuotų į namus Kaune.  rolleyes.gif butu labai ačiū jei parašytumėt  ax.gif

Man labai graziai daro Jurgita is Sarma style,Gruodzio g.,ji kaip tik dirba su "make up for ever"kosmetika.

Atsakyti
labai ačiū už pagalba smile.gif , bet jau užsirašiau pas Rykute. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2009 07 02, 16:20)
Man ir grazu ryskios akys 4u.gif

Foto kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindingas: 02 liepos 2009 - 19:36
Perskaiciau ir sita temute, ir senaja iki galo, bet deja apie Klaipedos grozio salonus komentaru kaip ir nebuvo verysad.gif
Susidariau paminetuju sarasa:

Rutos studija
Viva (Viktorija visaziste)
Ramunes linija (kirpeja Sandra, visaziste Egle)
Vilan
Grozis ir stilius
Aidos studija (visaziste Rita)

Viliuosi, kad gal atsiras galinciu pasidalinti ispudziais apie siuos ir kitus salonus. 4u.gif
Atsakyti