Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(VSsirduze @ 2009 06 30, 14:00)
sveikos merginos, noriu jusu patarimo. siaip mano veido oda yra pakankamai lygi, neturiu daug spuogeliu na ir t.t. bedu jokiu neturejau del to. bet pries ta didziaja svente galvoju visgi pasidaryti veido valyma, nes skaiciau kad makiazas geriau issilaiko ir labai graziai atrodo. sakykit pries kiek laiko man ji pasidaryti, ir ar darotes ji tik karta ar daugiau kartu? aciu uz atsakymus. 4u.gif


Na veido valyma darosi mergaites menesis pries +- bet jei tavo oda nera riebi ir problematiska tai gal tau uzteks drekinancios proceduros, ar kokios kt... tuomet gali kad ir ta pacia savaite darytis pora dienu pries bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramtoske222 @ 2009 06 30, 13:47)
Noreciau paklausti, ar sitos nuotakos nuotraukoje oda is tikruju buvo tokia be defektu (be spuogeliu, demeliu) ar Jus taip gerai su pudra uzmaskavote, nes is tikruju nuotraukoje oda atrodo labai svari, grazi? Man tai siek tiek problema su oda: buvau pas dvi makiazistes daryti bandomojo makiazo, tai nei viena man neuzmaskavo iki galo spuogeliu, rausvu demeliu, likusiu po spuogeliu (nors akis antroji graziai padaze) - as suprantu, kad jei yra iskiles spuogelis, tai jo konturas ir po maskavimo matysis, bet as tikejaus, kad spuogelio, demeles pacia rausva spalva tai pavyks visiskai uzmaskuoti. Pas mane yra gana nemazai mazu rausvu demeliu, likusiu po spuogeliu, bet tos demeles nedideles ir nera baisiai ryskios ir apskritai odos struktura gana gera, nera labai problematiska (taip man manoji kosmetologe sake). Jau keli menesiai kaip vartoju kontraceptines tabletes ir vitaminus odai bei vaiksciojau kelis menesius daryti veido valyma, tai spuogeliu is esmes nebekyla, bet dar liko demeliu po spuogeliu. Tai va tu demeliu 2 makiazistems iki galo nepavyko uzmaskuoti, sako, kad rausva spalva sunku uzmaskuot, o kai idegsiu pries vestuves, tos demeles maziau matysis (kai dare bandomuosius makiazas, tai buvau visai nesideginusi ir pabalusi po veido valymu). Tai net ir nezinau, ar man bandyti pas trecia makiaziste eiti dartyti bandomaji makiaza ir tiketis, kad gal jai pavyks uzmaskuoti pilnai, ar is tikruju negalima man pilnai uzmaskuoti ir pasilikti prie antrosios makiazistes...


Spuogeliu iskilimai, reljefas matysis, o rausvuma tikrai galima nuimti. Tik reikia siek tiek padirbeti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2009 06 30, 17:36)
Spuogeliu iskilimai, reljefas matysis, o rausvuma tikrai galima nuimti. Tik reikia siek tiek padirbeti...    ax.gif

Carolina, mano oda riebi, ir spuogenu pasitaiko, girdejau apie veido valyma su kazkokia spec. kosmetika (lyg elsa hjeronymus), patark prasau pries kiek laiko iki makiazo isbandyti valyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Menininkė_ @ 2009 06 30, 13:49)
Mane taip pat domina ax.gif  Vivoj mano diena jau viskas uzsakyta, ieskau kito varianto..

taip ir mano diena Vivoj viskas uzsakyta verysad.gif
Papildyta:
Uzsirasiau i salona Grozis ir stilius (vytauto g.) bet nesu pas ja buvusi, nera atsiliepimu, tai labai bijau ten eiti. O gal kas turite atsiliepinu apie Aukse is grozio ir stiliaus salono Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(RENATAV @ 2009 06 30, 23:16)
taip ir mano diena Vivoj viskas uzsakyta  verysad.gif
Papildyta:
Uzsirasiau i salona Grozis ir stilius (vytauto g.) bet nesu pas ja buvusi, nera atsiliepimu, tai labai bijau ten eiti. O gal kas turite atsiliepinu apie Aukse is grozio ir stiliaus salono Klaipedoje?


Būtinai pasidarykite bandomąjį ir tik tai Jus nuramins, nes atsiliepimai ne visada tinka, juk kiekvienas turi savo skonį, vienam patinka, kitam ne. Na, aišku, jei jau daugeliui nepatinka, tai eiti neverta blush2.gif Bet jei jau būtų kas blogai, tai manau kur nors au būtumėte radusi kokį skundą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 06 30, 20:58)
Carolina, mano oda riebi, ir spuogenu pasitaiko, girdejau apie veido valyma su kazkokia spec. kosmetika (lyg elsa hjeronymus), patark prasau pries kiek laiko iki makiazo isbandyti valyma  ax.gif



Turetum pasitarti su savo kosmetologe... mirksiukas.gif
Aisku, pries savaite ar dvi iki makiazo bandyti tikrai nevertetu....Reiktu isbandyti anksciau, nes neaisku kaip tavo oda reaguos...
As asmeniskai niekada nesu dariusi jokiu veido valymu, mano oda nera problematiska. Ir kiek tariausi su kosmetologem, sake, kad man nieko daryti nereikia... smile.gif
Atsakyti
Truputi nuotraukyciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drauge1: 01 liepos 2009 - 13:47
Wow, ispudinga wub.gif
Atsakyti
O gal kas gali ka nors pasakyti apie Ramunes linija? Ar gerai ten daro makiaza, sukuosenas? Ar neverta tiek moketi?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2009 07 01, 15:45)
Truputi nuotraukyciu 4u.gif



Labai grazus makiazas... tik mano nuomone, blakstienos siek tiek per grubios priklijuotos... Manau, kad siam makiazui tiktu siek tiek lengvesnes blakstienos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2009 06 26, 01:09)
O kas Jums atliks vestuvini makiaza? smile.gif

Man tai Sonata is grozio salono, taikos pr. man 2 kartus dare, bet taip super thumbup.gif tai patikesiu ir svarbiausia diena mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės, blush2.gif gal žinote kas daro gera ir gražu makiaža su gera kosmetika tokia kaip make- up ir pns. ax.gif man reikia kad atvažiuotų į namus Kaune. rolleyes.gif butu labai ačiū jei parašytumėt ax.gif
Atsakyti