Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Carolina049 @ 2009 06 23, 17:55)
Tikrai siam makiazui palei antakiu linija dejau baltus seselius, na bet jie retusuoti ir ne intensyviai uzdeti, todel taip ir atrodo... Dazniausiai po antakiais dedu arba baltos arba kremines splavos seselius.

Aisku..

Stai mano bandomasis makiazas. Akytes dazytos skirtingai. Ka galetumete patarti?
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2009 06 24, 17:21)
Aisku..

Stai mano bandomasis makiazas. Akytes dazytos skirtingai. Ka galetumete patarti?

Labai grazu, net nezinau ka patarti. Reikia cia ziureti prie suknytes, prie kitu aksesuaru ax.gif
O kas daze ji ne paslaptis? blush2.gif
Papildyta:
Nors geriau isiziurejus, man desine akyte (Tavoji kaire), padazyta aukso spalvom, graziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2009 06 24, 18:21)
Aisku..

Stai mano bandomasis makiazas. Akytes dazytos skirtingai. Ka galetumete patarti?



smile.gif Matau, kad akys dazytos su skirtingais seseliu spalvom. Kas liecia spalvas, man asmeniskai kaip nuotakos makiazui labiau patinka desiniosios akytes spalvos (cia man per kompa ziurint), kairiosios akies seseliu spalvos gal labiau tiktu siaip vakariniam makiazui. Ir aplamai vestuviniuose makiazuose geriau atrodo silteniu atspalviu makiazas. Jei suknele su sidabro elementais, nepatariu darytis saltu atspalviu makiazo, geriau atrodo neutralus (nei siltas nei saltas) arba saltas spalvas derinti su siltomis. Nuotraukose toks makiazas geriau atrodo mirksiukas.gif Bet zinoma, mes nezinome kokia suknele vilkesite? Kokios spalvos bus geliu puokste? Gal visai tiktu ir kairioji g.gif
Kas liecia pacios makiazo atlikimo technikos, tai kairioji akyte man atrodo graziau, geriau "retusuoti" seseliai. Labai sunku per foto pakomentuoti ir kazka patarti, nes daznai muiliniai fotoaparatai "iskreipia" reaulu vaizda. Bet man is foto atrodo, jog ant visos akies deti perlamutriniai seseliai. Patarciau vestuviniam makiazui perlamutrinius seselius deti tik ant voko judancios dalies iki voko rauksles. Per vestuves patariu Jums klijuotis dirbtines blakstienas, ne tiek prailginancias, bet kiek patankinancias Jusu pacios blakstienas, makiazas atrodys daug graziau.
Jei turetumet didesnio formato foto gal dar ka galeciau pasulyti, is sios foto sunku izvelgti viska... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina049: 24 birželio 2009 - 17:14
Oi labai aciu uz komentarus ir patarimus. 4u.gif
Man taip pat grazesnis (bent jau prie vestuvine sukneles) desines akies makiazas.
Is tikruju nuotraukos fotografuotos su muiline ir dar vakara, tai labai prastos kokybes, geresnes ir neturiu. Puokste turetu buti is baltu orchideju su violetineis viduriukais. 4u.gif
Man asmeniskai noretusi, kad pilki (tamsus) seseliai butu padadyti net nezinau kaip pasakyt, nu dideniame plote
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drauge1: 24 birželio 2009 - 20:27
QUOTE(drauge1 @ 2009 06 24, 21:24)
Oi labai aciu uz komentarus ir patarimus. 4u.gif 


Labai dailu! As irgi uz tavo desine akyte balsuoju! O jau blakstienu grazumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 06 25, 10:38)
Labai dailu! As irgi uz tavo desine akyte balsuoju! O jau blakstienu grazumas  wub.gif


Man tai truputi per daug blizgiu seseliu, sakyciau smile.gif Man graziau, kai daroma viskas labiau matiniais, o blizgus dedami tik kaip akcentai smile.gif
Atsakyti
kaip nuotakos makiazui - tai per daug blizgiu seseliu. geriau butu su matiniais , o blizgius palikti tik lengvam akcentui.
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2009 06 25, 12:20)
kaip nuotakos makiazui - tai per daug blizgiu seseliu. geriau butu su matiniais , o blizgius palikti tik lengvam akcentui.


Vos ne zodis zodin pasikartojom... drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
aha biggrin.gif , bet jei kam grazu su blizgiais ,tai tebunie blizgis mirksiukas.gif
Atsakyti
o man tie blizgūs paakyje, kur prie vidinio akies kampo (na, prie nosies biggrin.gif ) kliūva. nuotraukose paprastai jie labai atsispindi g.gif
Atsakyti
Man labai grazios abi akys, bet kiek zinau tai vestuviniam makiazui riekia privengti daug blizgalu, vien del foto, ne? g.gif
Atsakyti
Kaip ir rasiau, vestuviniam makiazui nepatartina viso voko dazyti blizgiais seseliais. Akies rauksle (dar kitaip vadinamas "lankas") turi kuo maziau blizgeti... Tuomet nuotraukose toks makiazas atrodo daug graziau, bei realybeje subtiliau... mirksiukas.gif
Atsakyti