Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Kristutele @ 2009 06 21, 23:14)
vat as tokio ir noriu, kad paryskintu, bet ne per stipriai, kaip kad duminis.



O kokia bus suknele, sukuosena? smile.gif
Atsakyti
sukuosena bus paprastute. pagarbanoti stambiai plaukai ir gal keletas mazu gelyciu. dar tiksliai nezinau, nes nesidariau bandomosios.

o suknute bus tokia: http://www.primadonn...jpg/Manacor.jpg

na panasi, nes as ja siusiuos. bet su tokiu kaklu.
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2009 06 22, 09:12)
sukuosena bus paprastute. pagarbanoti stambiai plaukai ir gal keletas mazu gelyciu. dar tiksliai nezinau, nes nesidariau bandomosios.

o suknute bus tokia: http://www.primadonn...jpg/Manacor.jpg

na panasi, nes as ja siusiuos. bet su tokiu kaklu.



Labai grazi suknele wub.gif Sukuosenos prie tokios suknios man labiau noretusi sukeltos, nuimtu plauku nuo veido ir petuku g.gif O makiazas kuri pasirinkai turetu tikti jei jis tiks tau...
Atsakyti
pamatysim per bandomaji, rykute smile.gif as megstu tokias spalvas, rudas, pilkas. ir pati esu is tamsesniu. plaukai tamsus. o ne per velu bandomaji darytis 2 sav pries vestuves?

o del sukuosenos, nenoriu sukeltos, nes mano veidas apvalesnis, tai storina iskart mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2009 06 22, 09:21)
pamatysim per bandomaji, rykute smile.gif as megstu tokias spalvas, rudas, pilkas. ir pati esu is tamsesniu. plaukai tamsus. o ne per velu bandomaji darytis 2 sav pries vestuves?

o del sukuosenos, nenoriu sukeltos, nes mano veidas apvalesnis, tai storina iskart mane smile.gif


Na keisti meistra tai per velu butu, nes jau visos darbais apsikrovusios, o padarius bandomaja ir keisti savo norus tirkai nevelu 4u.gif
Atsakyti
na, as tavim pasitikiu, tai nemanau, kad noresiu tave pakeisti i kazka kita smile.gif o be to man draugu vestuves ispuola, tai man prie to pacio nereiks kitur uzsisakineti. smile.gif
Atsakyti
Geriausias makiazas buna tuomet kai priderintas butent jums, pagal jusu bruozus....

O cia siaip paganyt akytes... 4u.gif

user posted image


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
gražu man tie ryškūs, nors Tu ką. ir apskritai man žodžiai makiažas + natūralus kažkaip nelimpa vienas prie kito biggrin.gif matyt, barbiškas mąstymas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 22, 10:29)
gražu man tie ryškūs, nors Tu ką. ir apskritai man žodžiai makiažas + natūralus kažkaip nelimpa vienas prie kito biggrin.gif matyt, barbiškas mąstymas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif man irgi atrodo, kad makiažas vestuvėms turi būti ryškus, natūralias mus brangieji manau ir taip dažnai mato irnesakyk.gif , tokia proga verta nustebint cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2009 06 22, 09:52)

O cia siaip paganyt akytes...  4u.gif


Labai gražu wub.gif bet jos ir taip gražios moterys smile.gif
Atsakyti
[quote=Rykute,2009 06 22, 09:52]


O cia siaip paganyt akytes... 4u.gif

tiesiog pasakiskai atrodo wub.gif tokiai kaip Evai tiktu bet koks makiazas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2009 06 22, 10:12)
sukuosena bus paprastute. pagarbanoti stambiai plaukai ir gal keletas mazu gelyciu. dar tiksliai nezinau, nes nesidariau bandomosios.

o suknute bus tokia: http://www.primadonn...jpg/Manacor.jpg

na panasi, nes as ja siusiuos. bet su tokiu kaklu.



Labai grazi suknele... wub.gif
Plaukus siulyciau nors is priekio siek tiek sukelti, kad nebutu visi palaidi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau pasiteirauti. Girdejau, padazius akis baltais seseliais (pvz. kai sonuose naudojama tamsi spalva, o prie antakiu linijos balta) nuotraukose gali atrodyti kaip su "funtikais" 4u.gif (bent jau prie baltos sukneles). Tai kaip yra is tiesu? Ir kokias spalvas geriau rinktis norint ryskiu akiu, bet kad jos graziai nuotraukose ziuretusi. blush2.gif
Atsakyti