Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

QUOTE(Osele @ 2009 06 18, 12:58)
Klausykit merginos, iskilo toks klausimelis, per bandomaji makiaza visaziste viska padare ir pasiule paciai pasidazyt blakstienas, sakau, nemoku dazytis taip, kad neissitepliociau..., tai kai padaze galvoju oi jojoj  doh.gif  megstu, kad blakstienos butu idealios  ax.gif...  tai va, norejau paklaust, kaip ar dazotes pacios blakstienas ar viska ir ideliai uzbaigia visaziste? 4u.gif


Aš klientėms būna siūlau, jeigu pačios nori, kad pasidažytų, nes aš pvz. turiu savo mėgiamą dažymo stilių ir mėgstu, kad mano blakstienos būtų nudažytos būtent taip, kaip man patinka. Jeigu klientė nori, tai kodėl ir ne?
Aišku, visažistė turi mokėti taisyklingai dažyti blakstienas ir neliepti klientei atlikti tą pačiai, bet tik pasiūlyti...Nors...tos kur nori pačios, tai pačios ir pasisiūlo biggrin.gif
Atsakyti
Nu jau... blink.gif Man atrodo, visazistei priklauso padaryti viska nuo...iki... smile.gif
Atsakyti
Tekila, kaip greitai bega laikas, Jums tik menuo teliko thumbup.gif na, beveik tik menuo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maža mazgė: 18 birželio 2009 - 16:45
QUOTE(Osele @ 2009 06 18, 12:58)
Klausykit merginos, iskilo toks klausimelis, per bandomaji makiaza visaziste viska padare ir pasiule paciai pasidazyt blakstienas, sakau, nemoku dazytis taip, kad neissitepliociau..., tai kai padaze galvoju oi jojoj  doh.gif  megstu, kad blakstienos butu idealios  ax.gif...  tai va, norejau paklaust, kaip ar dazotes pacios blakstienas ar viska ir ideliai uzbaigia visaziste? 4u.gif



Turi uzbaigti viska visaziste pati ir tik iskirtiniais atvejais gali leisti paciai klientei dazytis.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 18, 15:31)
Nu jau...  blink.gif  Man atrodo, visazistei priklauso padaryti viska nuo...iki... smile.gif

aš taip pat manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 06 18, 17:44)
Tekila, kaip greitai bega laikas, Jums tik menuo teliko  thumbup.gif na, beveik tik menuo  blush2.gif


Manau, ne man vienai jis bega wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 18, 13:14)
ta prasme negražiai padažė jas? g.gif


padaze ne taip kaip pasidazau pati, todel man buvo negrazu blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2009 06 18, 14:32)
Aš klientėms būna siūlau, jeigu pačios nori, kad pasidažytų, nes aš pvz. turiu savo mėgiamą dažymo stilių ir mėgstu, kad mano blakstienos būtų nudažytos būtent taip, kaip man patinka. Jeigu klientė nori, tai kodėl ir ne?
Aišku, visažistė turi mokėti taisyklingai dažyti blakstienas ir neliepti klientei atlikti tą pačiai, bet tik pasiūlyti...Nors...tos kur nori pačios, tai pačios ir pasisiūlo  biggrin.gif


tai tada pati pasidazysiu tas blakstienas, nes nemanau, kad ji man padarys ideliai taip kaip pasidazau pati mirksiukas.gif

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 18, 15:31)
Nu jau...  blink.gif  Man atrodo, visazistei priklauso padaryti viska nuo...iki... smile.gif


bet jai ji nepadaro taip kaip nori, o as skiriu blakstienoms dideli demesi, tai gal paprasciau paciai pasidazyt g.gif
Atsakyti
Vienoms klientems labiau patinka pacioms pasidazyti blakstienas (kartais jos pacios pasisako, o kartais nutyli), o kitos nori, kad pati padazyciau, bijo neissitepti tusu... Kartais irgi paklausiu klientes, ar ji noretu pati pasidazyti blakstienas ar man padazyti.
Cia jau klientes pasirinkimas. Bet daziausia pati padazau. Labai retai, klienties pacios uzsinori pasidazyti blakstienas.
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2009 06 19, 15:34)
Vienoms klientems labiau patinka pacioms pasidazyti blakstienas (kartais jos pacios pasisako, o kartais nutyli), o kitos nori, kad pati padazyciau, bijo neissitepti tusu... Kartais irgi paklausiu klientes, ar ji  noretu pati pasidazyti blakstienas ar man padazyti.
Cia jau klientes pasirinkimas. Bet daziausia pati padazau. Labai retai, klienties pacios uzsinori pasidazyti blakstienas.


Labai dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
sveikos.

as vat noreciau kazko tokio:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristutele: 21 birželio 2009 - 20:44
QUOTE(Kristutele @ 2009 06 21, 22:43)
sveikos.

as vat noreciau kazko tokio:



Grazus... smile.gif cia toks lengvas duminis sakyciau...
Atsakyti
vat as tokio ir noriu, kad paryskintu, bet ne per stipriai, kaip kad duminis.
Atsakyti