Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

jei jau atvirai, tai aš irgi... blush2.gif sėdėčiau kiaurą parą kantriai ir paklusniai,
kad tik padarytų iš manęs nerealią gražuolę blush2.gif rimtai lotuliukas.gif
esu pilna tuštybės, nes noriu kad nuo mano grožio visi apakę būtų doh.gif lotuliukas.gif
man netgi dzin, kad niekas per tą grožį tądien nepamatys mano superdvasingo vidinio pasaulio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 16 birželio 2009 - 10:24
QUOTE(something else @ 2009 06 16, 11:23)
jei jau atvirai, tai aš irgi...  blush2.gif sėdėčiau kiaurą parą kantriai ir paklusniai,
kad tik padarytų iš manęs nerealią gražuolę  blush2.gif rimtai lotuliukas.gif
esu pilna tuštybės, nes noriu kad nuo mano grožio visi apakę būtų doh.gif  lotuliukas.gif
man netgi dzin, kad niekas per tą grožį tądien nepamatys mano superdvasingo vidinio pasaulio  biggrin.gif


Oj something else, nenuorama tu tongue.gif lotuliukas.gif
Nors ka cia benuslepsi, dauguma cia ta diena nori buti daugiau grazesnes nei dvasingos flirt.gif
Atsakyti
na bet visais atvejais, norėčiau būti gražia dėl savęs, o ne dėl to, kad, gink D, kažkas gražiau atrodys...
Atsakyti
ni ni ... man tą dieną gražiau atrodančių - nereikia hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 16, 11:43)
ni ni ... man tą dieną gražiau atrodančių  - nereikia hihihi.gif  flirt.gif


jei norisi būti pačiausia, bet kyla abejonių, tai galima tų moteriškių ir nekviesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 16, 11:49)
jei norisi būti pačiausia, bet kyla abejonių, tai galima tų moteriškių ir nekviesti biggrin.gif

kvietime parašysiu, kad nepamirštų užsidėti čadras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 16, 11:54)
kvietime parašysiu, kad nepamirštų užsidėti čadras  biggrin.gif


per savo vestuves neturėjau pamergių, tai buvau pati pati biggrin.gif o vat kitą šeštadienį einu į vyro draugo vestuves, tai kaip dabar daryt g.gif užsisakiau makiažą, šukuoseną... gal atsisakyt ir pasidabint tiesiog čadra unsure.gif ką aš žinau, ką ana moteris pagalvos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 16 birželio 2009 - 10:57
QUOTE(zuzla @ 2009 06 16, 11:57)
ką aš žinau, ką ana moteris pagalvos...

na... jei iki šiol nieko nesakė... g.gif
anoji gal teikia prioritetus dvasingumui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 16, 12:01)
anoji gal teikia prioritetus dvasingumui  bigsmile.gif


o gal ji tiesiog bus savimi, sau ir vyrui graži ir jai to užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 16, 12:03)
o gal ji tiesiog bus savimi, sau ir vyrui graži ir jai to užteks mirksiukas.gif

kas be ko drinks_cheers.gif ne visoms gi lemta princesėmis būti, kartais tenka
susitaikyti su graudžia realybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 16, 12:06)
kas be ko drinks_cheers.gif ne visoms gi lemta princesėmis būti, kartais tenka
susitaikyti su graudžia realybe  biggrin.gif


bet jei pati negalvosi apie save, kad esi princesė ne tik dieną, bet kiekvieną, tai jokia vizažistė nepadės ax.gif čia tik mano nuomonė 4u.gif

kad negraži esu, galvojau tik iki kokių 15 metų, paskui susiprotėjau, kad reikia keisti požiūrį į save ir nepatikėsi kaip su laiku išgražėjau pati sau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 16, 11:23)
jei jau atvirai, tai aš irgi...  blush2.gif sėdėčiau kiaurą parą kantriai ir paklusniai,
kad tik padarytų iš manęs nerealią gražuolę  blush2.gif rimtai lotuliukas.gif
esu pilna tuštybės, nes noriu kad nuo mano grožio visi apakę būtų doh.gif  lotuliukas.gif
man netgi dzin, kad niekas per tą grožį tądien nepamatys mano superdvasingo vidinio pasaulio  biggrin.gif

prajuokinai lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
as kirpykloj 2.5 val atsedejau (nors nieko ypatingo su plaukuciais nedare), po to dar valanda makiazui mirksiukas.gif ir nieko, net necyptelejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti