Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas - 5-oji tema

Dalinamės įspūdžiais toliau wink.gif



Galiu pasakyti, kad savaitgalį mačiau Aušros iš salono BLIC (Kaunas) darbą - nuotaka atrodė tikrai pasakiškai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuole: 26 balandžio 2009 - 13:51
sveikos mergaites mirksiukas.gif ,turiu didele beda,mano akiu vokai yra uzkrite,ir kai dariausi bandomaji makiaza,man ju visaziste,nesugebejo profesionaliai retusuoti verysad.gif kazkaip pradzioj,nekreipiau demesio,bet db kiek,ziuriu foto,vis labiau,nusiviliu,darbu,laiko nera,kur bandytis,ir ieskoti,juolab esu ne LT doh.gif ir Rykutei siunciau foto,kad pasakytu savo nuomone,ir ji patvirtino,mano abejones,galkas turit kokiu foto pavyzdziu,tokiems makiazams verysad.gif bandysiu nestis i salona....
Atsakyti
Na, tai tikrai vargelis... Nes jei nuo voko nenukreipt demesio atrodysit tiesiog ludna... unsure.gif Meginsiu padet. Ypac reikia atkreipt demesi i tamsesniu spalvu isdestyma ir vieta.
stai siuo pavyzduku noriu parodyt iki kurios vietos ir kokiu principu turi but patamsinamas vokas. Turit atkreipt demesi butent i pilka seseli:
user posted image
paprastesnis paaiskinimas, kd seseliai turetu matytis kai akyte atmerkta. Taip optiskai akis atrodo didesne. Stai aktore Demi puikus pvz:
user posted image
stai puikiai matosi tamsinimo vietos (vidinio kampo tamsint nebutina, tiesiog dedu ivairesniu pvz):
user posted image
user posted image

stai cia virsutinio voko kampas tiesiog "uzkrites" ant akies, bt kaip puikiai tai paslepta:
user posted image
o cia sviesesniu spalvu pagalba:
user posted image
Atsakyti
norinčios issiskirti: smile.gif

Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 04 29, 10:32)
norinčios issiskirti:  smile.gif
...
4u.gif

Maniškis mane tokią pamatęs tikrai norėtų ne tuoktis, o išsiskirti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 04 29, 10:32)
norinčios issiskirti:  smile.gif


Kazkaip abejoju ar atsirastu mergina norinti su tokiu makiazu tuoktis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 04 29, 11:21)
Kazkaip abejoju ar atsirastu mergina norinti su tokiu makiazu tuoktis  lotuliukas.gif


manau, kad šiais laikais dar ne tokių pamatyti galima lotuliukas.gif manau jau geriau su išskiriančiu makiažu eiti bet ne su vestuvine suknele, kurios viršutinė dalis dengia tik spenelius.. lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=saulute85,2009 04 29, 10:32]
norinčios issiskirti: smile.gif

vajei doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 04 29, 09:16)
Na, tai tikrai vargelis... Nes jei nuo voko nenukreipt demesio atrodysit tiesiog ludna...  unsure.gif Meginsiu padet. Ypac reikia atkreipt demesi i tamsesniu spalvu isdestyma ir vieta.

stai puikiai matosi tamsinimo vietos (vidinio kampo tamsint nebutina, tiesiog dedu ivairesniu pvz):
user posted image
user posted image



mmm,sitas su violetine spalva,nuostabus,tokio labai noreciau wub.gif

aciu tau uz pavyzdelius,atsiprintinsiu ir nesiuos i salona,kazin ar neisizeis,kai pradesiu mokyti ax.gif o,tj ka daryt tada verysad.gif ,,ir kodel jus visos Vilniuje doh.gif

o gal kartais turit reikalu musu kaime thumbup.gif ot butu gerai 4u.gif
Atsakyti

stai cia virsutinio voko kampas tiesiog "uzkrites" ant akies, bt kaip puikiai tai paslepta:
user posted image

o man sitas nerealus!pati esu sviesiplauke,garbane.tai va tokio labai ir norejau wub.gif
Atsakyti
[attachmentid=176040][attachmentid=176039][attachmentid=176038][attachmentid=176037][attachmentid=176036]bandau ikelti savo bandymus siandieninius :Dna,pasakykit,ar bent panasiai i ta puse,kur kalbejom,tema,kaip uzmaskuoti uzkritusius vokus,ta prasme ,ar suprastu makiaziste ko as noriu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastulia: 29 balandžio 2009 - 22:27
Tau geriau pavyko nei tavo visazistei 4u.gif
Palei antakio linija reiketu su matiniu sviesiu seseliu tepti.
Dar pasibandyke, nes akytes nevienodai padazytos, bet cia sekanti karta jau zinodama pasikoreguoosi 4u.gif
O siaip jei ji nesupras ir visvien padarys ne to ko nori tai puikiai manau susitvarkysi ir pati bigsmile.gif
Atsakyti