Įkraunama...
Įkraunama...

Trąšos, raugai, antpilai

QUOTE(jediara @ 2011 05 11, 21:06)
Nėra baisus tas kvapas  rolleyes.gif

man tai labai ne koks, pirštines kai laistydavau po to ilgai lauke vėdindavau, nes neišsiplaudavo... o vaikai iš viso nosis suraukę aplink šiltnamį vaikščiodavo... bet vis tiek reiks to dopingo, ką čia padarysi...
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 05 13, 16:33)
man tai labai ne koks, pirštines kai laistydavau po to ilgai lauke vėdindavau, nes neišsiplaudavo... o vaikai iš viso nosis suraukę aplink šiltnamį vaikščiodavo... bet vis tiek reiks to dopingo, ką čia padarysi...

Pirštines naudoju tik gumines, o tas kvapas- man nėra "baisus" rolleyes.gif
Atsakyti
mano raugas jau su kvapeliu biggrin.gif sakykit, o galima tresti darzoves? pvz agurkus? g.gif nes nenoriu chemijos naudoti...
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 05 14, 18:02)
mano raugas jau su kvapeliu biggrin.gif sakykit, o galima tresti darzoves? pvz agurkus?  g.gif  nes nenoriu chemijos naudoti...

Žinoma, juk tai raugintos žolės rolleyes.gif
Atsakyti
As uzraugiau zoles nes dilgeliu nera tiek kad raugui uztektu, stebesiu kada surus nes siltnami laikau
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 05 15, 13:54)
As uzraugiau zoles nes dilgeliu nera tiek kad raugui uztektu, stebesiu kada surus nes siltnami laikau

Per 3-4 dienas rolleyes.gif
Atsakyti
siandien paliejau savo augalelius su dilgeliu eleksyru bigsmile.gif biggrin.gif bet jau kvapelis to marmalo lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai, kad prasiskiedzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 05 15, 17:38)
siandien paliejau savo augalelius su dilgeliu eleksyru  bigsmile.gif  biggrin.gif  bet jau kvapelis to marmalo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gerai, kad prasiskiedzia  biggrin.gif

Gal galite nuorodele ikelti,kaip pasigaminti sita rauga? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 05 15, 17:38)
siandien paliejau savo augalelius su dilgeliu eleksyru  bigsmile.gif  biggrin.gif  bet jau kvapelis to marmalo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gerai, kad prasiskiedzia  biggrin.gif


O man visai tas 'marmalas' nesmirda rolleyes.gif bet as visada imetu kiausiniu lukstu kartu - gal, sakau, kalcis kaip nors ta kvapa neutralizuoja?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2011 05 16, 10:36)
Gal galite nuorodele ikelti,kaip pasigaminti sita rauga?  4u.gif

nuorodos neklsiu,bet parasysiu 4u.gif
10l vandens imama 1kg dilgeliu.skiedziama 1:10.rauginama ~2sav.eigu karsta,rugsta greiciau mirksiukas.gif
as i 150l statine pridejau ~2kg dilgeliu,raugas gavosi thumbup.gif dabar dadejau dar truputi dilgeliu,tegu sau rugsta irnesakyk.gif
Atsakyti
mano mama su kiausinio lukstais laisto....para palaiko ir laisto.....kvapo jiokio...musyciu irgi nera......rezultatas teigiamas.....visos geles is proto eina......
Atsakyti
o kas kiek laiko tresti reikia tom naminem ,raugintom trasom 4u.gif
Atsakyti