Įkraunama...
Įkraunama...

Trąšos, raugai, antpilai

dzievuleliau ,kaip dzukai sako ,skaičiau Blakstienos patarimus , ir neatsidžiaugiu kiek geros info gavau .Ačiū
Atsakyti
pas mus prie upės yra labai daug garšvos. Gal kas panaudojate ją ir antpiluose, raugaluose?
Atsakyti
Eisiu mokintis dilgeles rauti-ar skinti g.gif Idomu,is kur miescionai ju gauna....Tenka is toliau,matyt,parsitysti biggrin.gif Gal dar ka sugundysiu,kaip ir mane suprotino cia moteros wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 09, 21:45)
Eisiu mokintis dilgeles rauti-ar skinti g.gif  Idomu,is kur miescionai ju gauna....Tenka is toliau,matyt,parsitysti biggrin.gif Gal dar ka sugundysiu,kaip  ir mane suprotino cia moteros wub.gif

Aš sekatoriumi karpau į kibirą rolleyes.gif
Atsakyti
per ziema rinkau kiausiniu lukstu.bet dabar pasimeciau,nes niesugalvoju kaip ir kur juos panaudot doh.gif
kam tinka kiausiniu lukstu raugas?
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 05 11, 14:46)
per ziema rinkau kiausiniu lukstu.bet dabar pasimeciau,nes niesugalvoju kaip ir kur juos panaudot doh.gif
kam tinka kiausiniu lukstu raugas?


Skaičiau, kad kiaušinių lukštus reikia deginti, o tuos pelenus išbarstyti ant dirvos. Šiemet taip ir padariau biggrin.gif
O prieš porą metų gėlyne perkasiau su žemėm , tai supuvo tik po 3 metų doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 05 11, 16:17)
Skaičiau, kad kiaušinių lukštus reikia deginti, o tuos pelenus išbarstyti ant dirvos. Šiemet taip ir padariau biggrin.gif
O prieš porą metų gėlyne perkasiau su žemėm  , tai supuvo tik po 3 metų doh.gif  doh.gif


deginti gal jau per velu,nes jau puse darzo susodinta g.gif
Atsakyti
kiausiniu lukstus metu i kibira ir kartu su dilgelem rugsta,paskui laistau...dar galima malt su mesmale ir naudot kaip kalcio saltini...kazkadda net vistoms dejau i edala
Atsakyti
prisimokiau as cia pas jus, tai siandien irgi dilgeliu raugo pasidariau biggrin.gif dabar lauksiu kol surugs.. be to, kaip zinoti, kad jau tinkamas naudoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 05 11, 19:27)
prisimokiau as cia pas jus, tai siandien irgi dilgeliu raugo pasidariau biggrin.gif dabar lauksiu kol surugs.. be to, kaip zinoti, kad jau tinkamas naudoti?  g.gif

is kvapo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 05 11, 20:41)


o tai paliejus po to nesmirdes visas kiemas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 05 11, 20:41)

Nėra baisus tas kvapas rolleyes.gif
Atsakyti