Įkraunama...
Įkraunama...

Trąšos, raugai, antpilai

QUOTE(*saulašarė* @ 2010 02 16, 11:23)
nu, tik neatsiprašinėk blink.gif  tiek daug nurašei ohmy.gif  Ačiū tau dideliausias  aciuks.gif  oro_buckis.gif Su dideliu įdomumu perskaičiau ir užsiseivinau smile.gif

4u.gif Kiek cia tos teisybes, nezinau, bet isbandyt manau nepakenks mirksiukas.gif
Papildyta:
Kiek skaiciau, jeigu norit labai didelio bulviu derliaus, reikia patrest zeme su kaulu miltais. Tik kur ju gaut? Ir dar kazin ar apsimoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 16, 14:14)
4u.gif Kiek cia tos teisybes, nezinau, bet isbandyt manau nepakenks mirksiukas.gif
Papildyta:
Kiek skaiciau, jeigu norit labai didelio bulviu derliaus, reikia patrest zeme su kaulu miltais. Tik kur ju gaut? Ir dar kazin ar apsimoka g.gif

Mano mama kiekvienais metais sodinant bulves barsto kaulamilciais zeme,bet kad ypatingas derlius butu tai nepasakyciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 16 vasario 2010 - 16:17
QUOTE(*AMRI* @ 2010 02 16, 17:13)
Mano mama kiekvienais metais sodinant bulves barsto kaulamilciais zeme,bet kad ypatingas derlius butu tai nepasakyciau.

Na nieko pries negaliu pasakyt, nes nesodinu rolleyes.gif Kiek esu girdejus kas 6 metus zemei reik leist pailset, bet kiek tiesos, tai irgi nezinau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 02 16, 13:15)
blakstiena5 , Mirabele

didelis Jums aciu uz labai reikalinga informacija .

nera uz ka, svarbu kad naudinga:) mano toks tikslas ir buvo kuriant tema:) yra informacijos tik jinai ismetyta, o cia viskas vienoj vietoj...
Atsakyti
tai tiesiog is lauko atsinesti sniego ir juo lieti gele?
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 09, 19:33)
tai tiesiog is lauko atsinesti sniego ir juo lieti gele?

aš atsinešusi palaikau šiltai,kad ištirptų-tada lieju gėlės.
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 14, 13:11)
TRAUKIU TRASOS

Siuo preparatu tresiami pomidorai tiesiog klesti.

1 kg svieziu traukiu lapu

Paruoskite trasas naudodami traukes (zr. "Bazines skystos trasos"). Neskiestu preparatu kas tris savaites apipurkskite augalu lapus arba pilkite ji ant dirvos kas dvi savaites.

Gal taukės? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 10, 10:54)
Gal taukės?  unsure.gif

Palauk, pasitikslinsiu.. rolleyes.gif

Tiksliai blush2.gif Pardon, kad suklaidinau, daug rasiau ir matyt akys susipyne blush2.gif Dekui uz pastebejima 4u.gif

Mergaites, kur yra TRAUKIU UZPILAS KEISTI I TAUKIU!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirabele: 10 kovo 2010 - 10:27
Ačiū už naudingą informaciją! good.gif kai bus žaliavos ateisiu pasiskaitinėt.
Atsakyti
Gera info, nes tiek taukių būna, kad doh.gif , o pasirodo, gali būti trąša bigsmile.gif
Atsakyti
jeigu ieškote informacijos apie trąšas, čia kokių jų tik tai nėra, ir daržovėms, ir gėlėms, ir ko tik dar nesugalvota
http://www.vedrana.lt/trasos/

clap_1.gif
Atsakyti
cia snekam apie naturalias trasas smile.gif
Atsakyti