Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

QUOTE(Lyre @ 2010 08 07, 21:53)
Merginos, kodel nenorit paskaityti temos?  cool.gif  Kiekvienai atskirai rasyti ta pati kvaila.

nematau jokio kvailumo, jei sunku parasyti, ar jei nezinote tai geriau nieko nerasykite, neskaitykite ir viskas
Atsakyti
Pries tavo posta buvo toks pat ir buvo parasytas atsakymas. Akis pakelt sunku. Paskui rasysi, kodel niekas neatsako.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 08 08, 09:30)
Pries tavo posta buvo toks pat ir buvo parasytas atsakymas. Akis pakelt sunku. Paskui rasysi, kodel niekas neatsako.

akis pakeliau ir perskaiciau paskutinius 15 puslapiu, bet neradau man tinkamo nieko, todel ir klausiu atskirai, o postas auksciau siek tiek kitoks, jei nepakelete pati akiu doh.gif
Atsakyti
keleta puslapiu skaiciau atgal,nieko ten apie gargzduose esancia aiskaus neradau,gal kas buvote... g.gif o senesnius skaityt..jug laikas eina kainos skiriasi..ir taip toliau..tik paklausiau galvos nukast nereiketu... ax.gif
Atsakyti
sveikos,vakar buvau pas bureja zardininku gatvej,vardo jos nezinau,tai vat po jos isejimo likau pasimetusi,apie praeiti siaip nieko nepasake,sako turi vaika,mergaite,ne sakau berniukas,bet sako mergaitiskas,po to ji is nuotrauku pasako apie kitus,tai daviauseimos ir artimuju foto,nu visus apibudino taip kaip ir yra kokie jie zmones,vyro foto kai pamate,tai siaubus pripasakojo,visai ne i tema,kad jis toks ir anoks,o toks nera,nors siauo metu pykstames iki skyrybu daeja kazkiek,yra dar vienas zmogus kuris isimaises jis su manim,tai ji kai pasakoja tai ir sako su vyru skirsiesi ,o su tuo gyvensi,o tas kitas ir vedes,jo zmona tipo ir tokia ir anokia baisi,o tarp musu su tuo tipo gyvenimas amzinas,po to mete kortas,vis meile krito ir skirybos skirybos ziaurios tipo,nu zodziu nulupo is manes 200lt blink.gif gryzau namo visa issekusi,ir dabar daug galvoju,kad kaip ji sako nu nepasakyciau kad mano vyras toks baisus,kai ka pasake kas su tuo blogai vyru ir kas gerai su tuo kitu,buvo ka teisingai pasake,todel ir nezinau cia tiketi man ja ar netiketi,nu neatrodo man vyras mano toks kaip ji sako,tipo jis tau tik sako taip o yra kitaip,ir noretusi nueiti pas kokia kita bureja,nes as kaip isisvaizduoju tai kai ateinu,turetu iskart pasakyti kad man siuo metu sunku kad metausi,kad skirybom kvepia,o sita nieko taip nepasake,tik po to kazkaip apie tai kalbeti pradejo,sakau mergaites pasakykit kokia man gera bureja kuri normaliai man ismestu ir pasakytu,nes jetus tokie dalykai pas mane dedasi,dar sita pripasakojo ir nebezinau ar cia tiketi ar ne,tipo man su vyru beliko 3 metai gyventi ir skirsimes unsure.gif o ir kad kaina butu padori o ne kosmine tokia ,o gal ir esat kas buvusios pas ja kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2010 08 08, 21:11)
sakau mergaites pasakykit kokia man gera bureja kuri normaliai man ismestu ir pasakytu,nes jetus tokie dalykai pas mane dedasi,dar sita pripasakojo ir nebezinau ar cia tiketi ar ne,tipo man su vyru beliko 3 metai gyventi ir skirsimes  unsure.gif o ir kad kaina butu padori o ne kosmine tokia ,o gal ir esat kas buvusios pas ja kokie atsiliepimai?


Na žinot nesusilaikiau, kaip žmogus sąžinės neturi, šitaip šeimą griauti ir nuteikinėti žmoną prieš vyrą. blink.gif Be komentarų, o dar tiek nulupo. doh.gif Tik jau neimk į galvą jos sapalionių, ir nevaikščiok pas visokias neaiškaus plauko aferistes, pinigus pataupyk ir savo galva vadovaukis. Tik tu pati žinai kaip yra, o ne visokios žinovės.
Atsakyti
200 Lt. kosmaras!!! Jeigu vejus snekejo, nereikejo visai nieko moket!
Atsakyti
kaip cia pasakius,situacija yra tokia taip,kad su vyru prasti santykiai,kad yra dar vienas zmogus,su kuriuo susiejau,bet tik apie mano vyra sakau pripasakojo taip koks jis nera,aisku situaciju daug atitiko,ir sakau nepatiko kaip daug apie viska klausinejo,tai ir sakau noretusi nueiti pas dar kokia ir idomu butu suzinoti ar ismestu man skirybas ar ne,nes del to labai nerimauju dabar unsure.gif
Atsakyti
o tai kas ten per bureja, kad ima 200 lt?
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2010 08 08, 21:11)
sveikos,



labai jus suprantu... man buvo panasiai tik su bureju aleksandru. atrodo sutapimu yra bet viskas prasilenkia su sveiku protu.
neimkit labai i galva, laikas viska ispres..

o ar verta dar kazkur eiti.. abejoju, o jei paistvirtins ta pati istorija, "sugrausite save" verysad.gif
Atsakyti
Oi, merginos, skaitau jūsų pasisakymus ir vis neapsisprendžiu pas ką nueiti išsiburti... doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2010 08 08, 22:25)
o tai kas ten per bureja, kad ima 200 lt?


ta bureja kaip sakiau gyvena zardininku gatvej,apie ja buvo geri atsiliepimai,tik ***** jos vardo nebepamenu,ji po burimo sako,jei tu netiki ka sakau ar atrodo kad taip nebus,sako tu nueik dar pas aleksandra tipo jie draugai,sako jis tau ta pati pasakys,sako geras jis ten kortu metikas,ir sako i ateiti daugiau pasako,dave man jo tel nr,tik ir sake kad dabar gryzo ir ilgai nebus ltv sako paskambink ir pasakys cia tokia ir tokia bureja jus rekomendavo,nu zodziu ir sakau tikek dabar ar netikek,nors nesinori tiketi visai unsure.gif
Atsakyti