Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Rugsejo menesi Oliai mokejau 40 lt.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 08 03, 17:54)
Rugsejo menesi Oliai mokejau 40 lt.

tiek pat ir kainavo prieš porą savaičių
Atsakyti
Reiskia tiek pat. O Aleksandras nemanau, kad vertas 50 lt... Pagyvensim pamatysim.
Papildyta:
Vitulka, tu patenkinta apsilankymu pas Olia?
Atsakyti
jei pagal tai, kas išsipildė, tai ne, nes maža laiko praėjo.
bet jei imant apskritai, tai patenkinta. Pasakė apie mano charakterį daug tiesos, apie planuojamus pirkinius. Pvz. kad ruošiuos pirkt mašiną ir akurat prieš gerą savaitę apie tai kalbėjau su tėvais.
Dar pvz pasakė, kad studijuoju ir iki studijų pabaigos liko parašyt tik darbą. Taip ir yra.
apie ateity papasakojo tai, kas numanau/žinau, kad turėtų įvykt (čia apie darbą kalbant).
o apie vyrus pažiūrėsim ateity ar išsipildys biggrin.gif
kai kurie dalykai sutapo su Marytės pasakojimais


Atsakyti
Man Aleksandro su Marytes daug kas sutapo.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 08 03, 15:04)
Tau pasake, kad viskas blogai, o is tikruju? [,,,,,,,,,,,,,,,,,] Po apsilankymo silpna nebuvo.
Papildyta:
Kaip keista.


zinot pirma karta susiduriau su tokiu idomiu zmogum, atrodo nieko nepasake apciuopiamo pasake kad krenta tik blogos kortos.
pasake kas gali ivyktyi per 2-3 dalykus ateiti per metus. atrodo atsisveikinom graziai.. bet kol daejau iki masinos visa mano "dvasia" dingo...
tokia prasta diena po to buvo. netodel kad pasake bet savijauta keista, atrodo energija issiurbe...

nesupratau, kiek esu ejusi pas burejas nutikus kokiam svarbiam ivykiui, 1-1.5metu tarpe karta. tai visada nustebusios burejos budavo kokia as laiminga turiu buti ir t.t

o cia pabere tuos (2-3 dalykus,ir mane nuokautavo) kad verysad.gif verysad.gif verysad.gif
jis man sako neverta tiketi viskuo ka sakau, cia tik kortos rodo...
o iseinant savo kortos parodo ne kazka o Jusu likima.
Zodziu mane paveike ta savijauta po apsilankymo pas ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maye: 03 rugpjūčio 2010 - 20:51
Tu manai, buna, kad visada viskas gerai gyvenime? Juk gyvenimas kaip zebra. Pasistenk neimti labai i galva arba nueik pas kita bureja, gal pades nusiraminti. Keista, kad taip pasijutai po apsilankymo. Nors gal ir man taip butu, jei ir be jo nebutu blogai..
Atsakyti
mergaites padekit- su pussesere norim nukeliauti pas bureja, gyvenam Kretingojeir galimi klaipeda nuvaziuoti, tik va nezinom jokiu kontaktu verysad.gif gal galetumete parekomendyoti ir bent numeriukus duoti kokiu bureju, aisku nesinoretu po 50lt pakloti uz niekingus sapaliojimus smile.gif
iskarto dekoju smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sioj temoj informacijos ir kontaktu pilna, nepatingekit perziureti. smile.gif Populiariausi yra Olia, Aleksandras ir Maryte ir Reikjaviko 3-3.
Atsakyti
Pabaikime pirma sia tema.Juk galima ir cia klausti apie ekstrasensus,ir chiromantus,ir burejus,ir t.t.kam uzvedineti naujas temas, del vieno ar kito konkretaus asmens.Klaipeda nera toks didelis miestas,ir joje nera tiek daug bureju, ekstrasensu ir kt., kad negaletumem sutalpinti vienoje temoje.
Atsakyti
sveikos noretusi issiburt...esu kretingos rajone...ka patarsit...girdejau apie bureja gargzduose...gal kas buvote...galite siulyt ir skuodo rajone...ar toj pusej..butu gerai nr bei kainyte... ax.gif
po paskutinio ir pirmo burimo praejo 7metai...tai kazkaip norisi atsigaut ir nueit kitur..nes taip gyveni ir savo paskutiniosios lauki..(pasake kad jauna mirsiu.. unsure.gif )
gal galite ka patart,pasiulyt... g.gif i az butu idealu...bet noretusi tokio burimo kad ne pasakas pasektu..ir nenuluptu paskutiniu marskinuku...(krize) blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kodel nenorit paskaityti temos? cool.gif Kiekvienai atskirai rasyti ta pati kvaila.
Atsakyti