Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Ilgai jis buria, sakot, valanda. Jis ivairiom kortom buria? Paprastom ir taro? Jis pats nieko neklausia?
Atsakyti
Sakykite, ta Gargzduose, kur butent ten ja rasti. Drauge apie ja girdejo, susidomejo.
Atsakyti
As zinau kad jus kalbat apie kLaipedos rajonus, bet rekomenduociau uzsukti i Alytu zinau dvi nes buvau pas abi ir nei viena nei kita mano padeties nezinojo ir pasake ta pati bet ir taip zinau kad jos enblogos veina sena jau apie 80 metu kita gruzine irgi meta kortas gerai. jei domintu galiu daugiau papasakoti
Atsakyti
Ka tik grizau is Aleksandro. Del ateities matysiu, bet dabarti labai tiksliai nusake, ta pati man sake Maryte, jis tik daugiau pasake. Labai noriu, kad pradetu pildytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 29 liepos 2010 - 13:10
QUOTE(Lyre @ 2010 07 29, 14:10)
Ka tik grizau is Aleksandro. Del ateities matysiu, bet dabarti labai tiksliai nusake, ta pati man sake Maryte, jis tik daugiau pasake. Labai noriu, kad pradetu pildytis.

Tai Aleksandras buria lietuviskai?
Atsakyti
As ruse, mes kalbejome rusiskai.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 07 29, 14:10)
Ka tik grizau is Aleksandro. Del ateities matysiu, bet dabarti labai tiksliai nusake, ta pati man sake Maryte, jis tik daugiau pasake. Labai noriu, kad pradetu pildytis.

kažkaip nematau kad labai patenkinta g.gif
Atsakyti
Kodel? Tureciau sokti is dziaugsmo? smile.gif Viskas gerai. Daug ka sake, ka man sake Maryte, tik giliau. Ar issipilde ar ne negaliu dar pasakyti, nes dar laikas nepraejo.
Papildyta:
Tiesa, paklause, kada paskutini karta buvau pas bureja. wub.gif
Atsakyti
Reikalinga ekstrasense/aiskerege ... Rasti dingusi zmogu... Dingo mano senelis pries 2menesius...gyvo ir nebesitikim rast jau,gal zinot kokia gera ekstrasense kuri galetu bent kuno buvimo vieta nusakyti?
Atsakyti
Merginos, kada jus jam skambinant?Man nesiseka prisiskambint. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krkade @ 2010 07 30, 11:14)
Merginos, kada jus jam skambinant?Man nesiseka prisiskambint. unsure.gif


as skambinau 2 kartus apie 8.30 kai darbuose dar ramu. viena karta pasake paskambinkite kita diena, kita diena paskambinau sake savaitgali man sms parasys, kada gali kita savaite priimti rolleyes.gif

kazi ar sms sulauksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 07 30, 12:10)
as skambinau 2 kartus apie 8.30 kai darbuose dar ramu. viena karta pasake paskambinkite kita diena, kita diena paskambinau sake savaitgali man sms parasys, kada gali kita savaite priimti rolleyes.gif

kazi ar sms sulauksiu  g.gif



as parasiau sms, atrase ax.gif
Atsakyti