Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje


Ne nu baikit tokias nesamones skelbti cia, kad rudaakiu nepriima biggrin.gif Visus priima, tik jis saziningai pasako,kam buna krenta,o kam nekrenta ta diena kortos,ar kitos priezastys buna.Taciau ar tu rudaake ar melynake,skirtumo nera.O siaip gal nekelia siuo metu ragelio todel,kad per daug ji atakavo skambuciais.Juk zmogus grizo gal neilgam, tai ir reikalu ivairiu turi.
O siaip,man tai Olia,kaip ir Aleksandras, viskas atitiko ir pildosi viskas panasiai,tik laikas truputi neatitinka, nes kas turejo pvz., pavasari ivykti,ivyko visai neseniai dabar.Ir dar rudeni kai kas turetu ivykti, taciau jau zinau,kad greiciausiai atkelsiu ziemai(kita ivyki) biggrin.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vikiukstis @ 2010 07 22, 11:12)
gal kas buvot pas sigita benetiene???


Te biggrin.gif 861263537
Bet as pas ja neiciau...
Atsakyti
O apie Aleksandrą (moterį) iš Kretingos niekas nieko? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 24 liepos 2010 - 16:00
Ar mano regėjimas pasilpo arba niekur nerandu Olios telefono numerio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 06 08, 09:10)
Man regis, kad kalbama apie, Olia.Jos telefono numeris:861524032

smile.gif
Atsakyti
Ups....pats laikas akinius keisti ax.gif ačiū.
Atsakyti
Aleksandras dabar buria Minijos gatveje,sake jam sunku priskambinti,nes kai buria nekelia ragelio,tad geriau jam siusiti sms. As jau buvau pas ji,super 4u.gif
Jei kas nesenai buvot pas kita bureja,tai galit nesivarginti,nes tada jam kortos nekrenta g.gif bure daugiau nei valanda laiko,esama situacija apibudino tiksliai,o del ateities tai dar bus matyt,siaip labai malonus vyrukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiegabriele @ 2010 07 25, 07:56)
Jei kas nesenai buvot pas kita bureja,tai galit nesivarginti,nes tada jam kortos nekrenta g.gif


Jis taip pasake? Jei nekris, jis gi pasako ir pinigu neima, taip?
Kiek ima, 50?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 25 liepos 2010 - 09:47
QUOTE(Lyre @ 2010 07 25, 09:47)
Jis taip pasake? Jei nekris, jis gi pasako ir pinigu neima, taip?
Kiek ima, 50?


taip,ta diena net 2 nekrito,ima 50lt
Atsakyti
Nekris, tai nekris, ateisiu kita diena. Gal kris. Pasake paskambinti sekmadieni, bet nekelia. sad.gif
Atsakyti
Jis man perskambino. Eisiu ketvirtadieni. Kas buvo, kaip ten dasigauti be masinos?
Atsakyti
QUOTE(gabiegabriele @ 2010 07 25, 07:56)

Jei kas nesenai buvot pas kita bureja,tai galit nesivarginti,nes tada jam kortos nekrenta

Kaip suprasti nekrenta kortos? smile.gif Žmonės patys sau buriasi po kelis kartus dienoj, viskas krenta. Nelabai suprantu priežasties, kodėl jei pasibūrei pas kitą, kas čia per trukdis jam mesti kortas g.gif
Atsakyti
As irgi pagalvojau, kad jei taip butu, jis klaustu pries uzrasant, ar nebuvot neseniai pas kita bureja. 4u.gif
Atsakyti