Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Sveikos,planuotojos:)
Gal kuri vilniete zino,kur butu galima saldainiu-ciulptuku isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjus @ 2009 05 04, 16:00)
Sveikos,planuotojos:)
Gal kuri vilniete zino,kur butu galima saldainiu-ciulptuku isigyti?

yra akropolyje einant link jysk prekiauja saldumynais ten yra šalia medalių. Bet ne "Saldūs majai" o kita kažkokia arčiau jysko. daugiau nesu mačius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 04, 15:52)
yra akropolyje einant link jysk prekiauja saldumynais ten yra šalia medalių. Bet ne "Saldūs majai" o kita kažkokia arčiau jysko. daugiau nesu mačius  ax.gif

Sveika Emmy mirksiukas.gif na ir temele grazia sukurei 4u.gif
Ar jau pakrikstyjot savo mazaja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 04, 18:08)
Sveika Emmy  mirksiukas.gif  na ir temele grazia sukurei  4u.gif
Ar jau pakrikstyjot savo mazaja? mirksiukas.gif

oooooooooooo Labas, 100 metų, nea dar laukiam 06 06 ax.gif o kaip jūs?
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 04, 17:30)
oooooooooooo Labas, 100 metų, nea dar laukiam 06 06  ax.gif  o kaip jūs?

O mes 0627 Bernardinuose tai ieskau visokiu ideju ir siaip smile.gif Visai netycia cia tave uzmaciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 04, 19:18)
O mes 0627 Bernardinuose tai ieskau visokiu ideju ir siaip smile.gif Visai netycia cia tave uzmaciau  mirksiukas.gif

dar laiko turit mirksiukas.gif o mes bažnyčios neturim doh.gif na bet nieko ax.gif tai nuorodose prašom naudinga informacija jei kokie klausimai tai rašyk, pagelbėsim ką kur susirast ax.gif svarbu rūbelius susiorganizuot, nes jei siūtis tai geriau anksčiau pradėt ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 04, 18:21)
dar laiko turit  mirksiukas.gif  o mes bažnyčios neturim  doh.gif  na bet nieko  ax.gif  tai nuorodose prašom naudinga informacija jei kokie klausimai tai rašyk, pagelbėsim ką kur susirast  ax.gif  svarbu rūbelius susiorganizuot, nes jei siūtis tai geriau anksčiau pradėt ieškot.

Tai as megsiu man be problemu mirksiukas.gif O jei ka tai butinai rasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 04, 19:48)
Tai as megsiu man be problemu  mirksiukas.gif  O jei ka tai butinai rasysiu  smile.gif

tai jau tikrai wub.gif kai turi tokį talentą nepasinaudot būtų nuodėmė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 04, 19:12)
tai jau tikrai  wub.gif  kai turi tokį talentą nepasinaudot būtų nuodėmė  ax.gif

Skaiciau, kad turi saldainiu popieriuku sablona smile.gif Gal gali imesti i rutyte11@gmail.com Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 04, 18:43)
Skaiciau, kad turi saldainiu popieriuku sablona smile.gif Gal gali imesti i rutyte11@gmail.com Aciu  4u.gif

as taip pat noreciau saldainiu popiereliu to sablono blush2.gif jei galima atsiuskite i[COLOR=yellow] klaviatura30@one.lt 4u.gif busiu dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2009 05 04, 15:38)
Turbūt pabandysiu kaspinėlį melsvą iš siauros juostelės padaryti ir priklijuoti  mirksiukas.gif

Sakyčiau gal neklijuokit, o pramuškit skylutę ir perjuoskite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 04, 22:01)
Sakyčiau gal neklijuokit, o pramuškit skylutę ir perjuoskite  rolleyes.gif


Aš taip pat daryčiau, o galima ir daugiau skylučių pramušti ir jas tada suvarstyti... na kaip batukus... Na čia tiesiog idėja smile.gif
O aš jau įpusėjau mano mažiuko kelnytes megzti, tai dabar paįvairinimui einu susivelti sau papuošalus krikštynoms.

Emmy, mūsų krikštynos vyks tą pačią dieną smile.gif Laikysime kumščius, kad visa organizuota veikla pavyktų smile.gif
Atsakyti