Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Onelė @ 2009 05 03, 18:50)
Turiu worde. Galiu atsiųsti į el. paštą, tik parašykit jį man į až. Ačiū visoms atsakiusioms man į klausimą.
Vakar bandžiau apsipirkti Daukšos g-vėje "Popieriaus pasaulyje", bet nesėkmingai:nors nete rašo, kad šeštadieniais dirba, bet vakar kažkodėl nedirbo. Tai užėjau į netoliese esančią "Kanceliarinių prekių" krautuvėlę. Nusipirkau "marmurinio' popieriaus po 0,70 Lt, popieriaus padėkos raštams (be užrašų, sakiau rašysiu ant jo įsakymus) po 1,40 Lt ir lipnaus etiketinio popieriaus po 1 Lt. Vat su juo tai ir nepasisekė : pirkau 10 lapų, juos rinko pati pardavėja, tai tarp 10 net 3 brokuoti cray.gif. Ot, sakau, žmogau, reikia viską tikrinti nail.gif.

e.puckoriene@infox.lt ačiūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 03, 13:46)
Gal kas turit saldainių maketą worde ar corelyje? ta prasme be paveiksliuko tik kontūrus arba su lenkimo linijom g.gif


ir man reiketu blush2.gif ligita_bu@yahoo.de 6irdingai dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 03, 17:50)
Turiu worde. Galiu atsiųsti į el. paštą, tik parašykit jį man į až. Ačiū visoms atsakiusioms man į klausimą.



Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Su Motinos diena visas čia besilankančias mamytes 4u.gif
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 03, 00:57)
O aš šį savaitgalį buvau prie Dusios ežero.

Koks išradingumas - pagirtina thumbup.gif
Mes pagaliau nustatėm Krikštynų datą ir rezervavomės svečių namus ant Vilnelės kranto wub.gif Dabar teks pasukt galvelę su scenarijum, valgiaraščiu ir pan. Vis tik tai labai malonūs rūpesčiai rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes,

turiu klausimeli i visas planuotojas kaunietes. Gal zinote vieta, kur galima skaniu uzkandziu uzsakyti, g.gif krikstynas svesim gamtoje, jei tik oras leis tai padaryti noriu svediska stala su ivairiausiais uzkandziais. Visada maista uzsakydavau Svajoneje, labai skanu ir sviezia, bet jau norisi kazkaip meniu pakeisti, ten mums jau viskas isragauta essen.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 04, 12:06)
sveikutes,

turiu klausimeli i visas planuotojas kaunietes. Gal zinote vieta, kur galima skaniu uzkandziu uzsakyti,  g.gif krikstynas svesim gamtoje, jei tik oras leis tai padaryti noriu svediska stala su ivairiausiais uzkandziais. Visada maista uzsakydavau Svajoneje, labai skanu ir sviezia, bet jau norisi kazkaip meniu pakeisti, ten mums jau viskas isragauta essen.gif

pabandykit paziureti kavineje "Peda" ortopedijos klinikoje isikurus kavine, iejimas is birzelio 23-sios g. Na man tai ten super skaniai gamina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 02, 19:06)
Ačiū, Mardže, už informaciją nusipirkau 14 sandėly soskių 100 vnt už 30 lt, buvo ir tų 5 sandėly po 0,2 lt bet jos man nelabai patiko  thumbup.gif  žodžiu super.

na nebloga mintis su tom soskem g.gif, as zadejau kaspinelius padaryti ir isekti sveciams, gal reiketu su soskutemis...dar reikes su busima kriksto mama pasitarti, si penktadieni su zinos, kad isrinkom ja, tai tada viska ir aptarsim...
Atsakyti
Onele, ačiūūūūūūū, aišku ne taip parašius buvau ax.gif


ROSE, ar gavai žibintus? ax.gif


gal kas turit geros kokybėspaveiksliukų saldainiams, su rožiniu būt gerai, pvz.

user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Papasakokit, kaip stalo korteles gaminat? Aš ant A4 lapo padariau 4 žmonėms, spausdinsiu ant gražaus popieriaus, bet lyg kažko trūksta.... Gal padekoruoti kažkaip. Galvoju arba kokį melsvą kaspinėlį šone prikabinti ar plunksnelę arba kažkaip patį popierių paornamentuoti... Tik neturiu programos. Gal kokiu Coreliu, bandysiu atsisiųsti ir per šiandien kažką jame suprasti doh.gif g.gif Ką mąstot?
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2009 05 04, 15:26)
Sveikos,
Papasakokit, kaip stalo korteles gaminat? Aš ant  A4 lapo padariau 4 žmonėms, spausdinsiu ant gražaus popieriaus, bet lyg kažko trūksta.... Gal padekoruoti kažkaip. Galvoju arba kokį melsvą kaspinėlį šone prikabinti ar plunksnelę arba kažkaip patį popierių paornamentuoti... Tik neturiu programos. Gal kokiu Coreliu, bandysiu atsisiųsti ir per šiandien kažką jame suprasti  doh.gif  g.gif Ką mąstot?

o priklijuot nenori pvz.

user posted image

arba padaryk vietoj drugio iš plonos juostelės kaspiniuką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 04 gegužės 2009 - 13:29
QUOTE(Emmy @ 2009 05 04, 13:28)
o priklijuot nenori pvz.

user posted image

arba padaryk vietoj drugio iš plonos juostelės kaspiniuką

Turbūt pabandysiu kaspinėlį melsvą iš siauros juostelės padaryti ir priklijuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Labas visoms planuojancioms krikstynas 4u.gif As jau po krikstynu, buvau kriksto mama, labai sauniai pavyko suorganizuoti svente. Tik man buvo lengviau, nes buvo krikstijami 2 vaikai, tad ir organizaciniai darbai buvo padalinti per puse. Sventeme namie, tad pasipuosti namucius balionais, angeleliais is popieriaus, tampomo popieriaus juostelemis galejome is vakaro. Buvome padariusios saldainiu popierelius, pasiuvusios maiselius is baltos medziagytes, i kurios dejome lauktuves ir surisome baltu kaspineliu. Teveliams kriksto vaikai iteike orchideja, seneliai gavo po prozektoriu, o mociutems dovanojome po medini sauksta perrista raudonu kaspineliu. Aisku, vakaro begyje zaideme keleta zaidimu. Buvo labai smagi ir grazi svente. Dabar laukiu savo sunelio krikstynu, kurios bus jau si savaitgali. Tikiuosi oras bus, ne ka prastesnis smile.gif.
Atsakyti