Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Oi, mardže, kaip tu šauniai ruošiesi bigsmile.gif Lauksim labai labai jau po visko tavo pasakojimo kaip sekėsi viską įgyvendinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darijete @ 2009 04 29, 12:17)
esu macius ir as, buvo autobiusiukas papuostas, ant jo priekio buvo toooks didelis grazus meskis padetas ir visa masina buvo soskem spalvotom is popieriaus apklijuota, atrode tikrai  thumbup.gif

nu tikrai turetu atrodyt thumbup.gif ir mums tada reikes pasipuosti, tik aisku kad tetis leistu, nes jau taip myli savo masina, kad baisu ir prisiliest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 04 29, 22:33)
nu tikrai turetu atrodyt  thumbup.gif ir mums tada reikes pasipuosti, tik aisku kad tetis leistu, nes jau taip myli savo masina, kad baisu ir prisiliest doh.gif


o jus paslapcia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 04 29, 21:33)
nu tikrai turetu atrodyt  thumbup.gif ir mums tada reikes pasipuosti, tik aisku kad tetis leistu, nes jau taip myli savo masina, kad baisu ir prisiliest doh.gif


Nu gal del tokio svento reikalo leis mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Mardže, už informaciją nusipirkau 14 sandėly soskių 100 vnt už 30 lt, buvo ir tų 5 sandėly po 0,2 lt bet jos man nelabai patiko thumbup.gif žodžiu super.
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 02, 18:06)
Ačiū, Mardže, už informaciją nusipirkau 14 sandėly soskių 100 vnt už 30 lt, buvo ir tų 5 sandėly po 0,2 lt bet jos man nelabai patiko  thumbup.gif  žodžiu super.

g.gif Išduokite paslaptį, ką su tomis soskėmis ketinate daryti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 02, 21:40)
g.gif Išduokite paslaptį, ką su tomis soskėmis ketinate daryti?  blink.gif

planuose buvo užkabint kiekvienam svečiui kaip akcentą šventės arba paguodos prizai, bet kai gavosi tiek daug tai sakau gal ir stalo dekorui panaudosiu ax.gif reikia pamąstyt, šiandien jau nebesimąsto biggrin.gif jos tokios su dideliais žiedais tai galima užkabint. ir atrodo neblogai. o jei liks padalinsiu vaikams po baliaus lauktuvių.
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 02, 20:40)
g.gif Išduokite paslaptį, ką su tomis soskėmis ketinate daryti?  blink.gif


ir as uzsikreciau soskiu manija blush2.gif
kazkur skaiciau, kad prie baznycios isegti visiems sveciams po skiriamaji zenkla - kazkoki kaspineli i atlapa, ar pan... tai as sugalvojau kaip skiriamaji zenkla uzkabinsim viiems po soske. radau ju siauliu akropolyje firmineje saldainiu pardeje.
dar nupirkau litu metaliniu (sokoladiniu), duosim seneliam tokiose graziose skrynelese - kad visada pinigiuku turetu anukeliams duoti lotuliukas.gif

kazkada rasiau, kad pirkau girliandas su balandziais po 6 lt... tai va, tos pacios girliandos siauliu akropoly (toj pardej, kur balionus pardavineja) toki pati girlianda (net tos pacios firmos) kainuoja 13 lt. dar papirkau 5 dangaus zibintus (manau pakankamas kiekis g.gif

dabar gaminu stalo korteles... apsipirkau su popieriumi verysad.gif sake yra 10 vnt pakuoteje, o pasirodo tik 5...kaina 15,99 lt.. nu bet grazus...teko pamazinti korteliu formata... nu kada as iki tu siauliu vel nusigausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 02, 20:40)
g.gif Išduokite paslaptį, ką su tomis soskėmis ketinate daryti?  blink.gif


Pas mane irgi jau soskiu maisas spintoj tupi rolleyes.gif .As pagrinde panaudosiu lauktuvems ir stalui puosti ax.gif .
Atsakyti
O aš šį savaitgalį buvau prie Dusios ežero. Tai ten gimė puiki idėja kaip papuošti stalą, kad būtų visas vaizdas susijęs su tuo kaip mes gyvename (o esame buriuotojai, daug laiko praleidžiame gamtoje, prie jūrų ir ežerų). Prisirinkau ežero krauklelių, jos baltos, man labai gražios ir nendrių įvairių gabalėlių. Kriauklytes išmirkysiu druskos tirpale, jos išsiplaus ir dar labiau pabals, ir pažersiu ant stalo, o nendrių gabalėlius surišiu po kelis su raudonais kaspinėliais ir tokiais ryšulėliais papuošiu visą stalą.
Atsakyti
Gal kas turit saldainių maketą worde ar corelyje? ta prasme be paveiksliuko tik kontūrus arba su lenkimo linijom g.gif
Atsakyti
Turiu worde. Galiu atsiųsti į el. paštą, tik parašykit jį man į až. Ačiū visoms atsakiusioms man į klausimą.
Vakar bandžiau apsipirkti Daukšos g-vėje "Popieriaus pasaulyje", bet nesėkmingai:nors nete rašo, kad šeštadieniais dirba, bet vakar kažkodėl nedirbo. Tai užėjau į netoliese esančią "Kanceliarinių prekių" krautuvėlę. Nusipirkau "marmurinio' popieriaus po 0,70 Lt, popieriaus padėkos raštams (be užrašų, sakiau rašysiu ant jo įsakymus) po 1,40 Lt ir lipnaus etiketinio popieriaus po 1 Lt. Vat su juo tai ir nepasisekė : pirkau 10 lapų, juos rinko pati pardavėja, tai tarp 10 net 3 brokuoti cray.gif. Ot, sakau, žmogau, reikia viską tikrinti nail.gif.
Atsakyti