Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

labas rytelis 4u.gif
na pas mane jau beveik viskas kaip ir paruosta... tik...kas turit greito isgyjimo recepta??? skubiai reikia verysad.gif nosis bega ziauriai, akys asaroja..jauciuosi siaubingai... o ryt svente... tai kas is mano makijazo liks??? gelbekite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 08:09)
labas rytelis  4u.gif
na pas mane jau beveik viskas kaip ir paruosta... tik...kas turit greito isgyjimo recepta??? skubiai reikia  verysad.gif nosis bega ziauriai, akys asaroja..jauciuosi siaubingai... o ryt svente... tai kas is mano makijazo liks???  gelbekite  ax.gif

pabndyk isgerti 50gr su avieciu arbata mirksiukas.gif man bent jau padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 08:09)
labas rytelis  4u.gif
na pas mane jau beveik viskas kaip ir paruosta... tik...kas turit greito isgyjimo recepta??? skubiai reikia  verysad.gif nosis bega ziauriai, akys asaroja..jauciuosi siaubingai... o ryt svente... tai kas is mano makijazo liks???  gelbekite  ax.gif

pioneer.gif
Karsta ciobreliu arbata su medumi+50gr brendzio ir i lova. Kita ryta bunu kaip agurcikas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 15, 08:13)
pabndyk isgerti 50gr su avieciu arbata mirksiukas.gif man  bent jau padeda ax.gif

Ziuriu, 50gr visur kaip sveikatinimo priemone dalyvauja lotuliukas.gif O jau arbatzoles kokias pasirinks-tokios bus gerai, svarbu, kad tai butu gydomosios arbatzoles:avietes, liepziedziai, ciobreliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 15, 08:13)
pioneer.gif 
Karsta ciobreliu arbata su medumi+50gr brendzio ir i lova. Kita ryta bunu kaip agurcikas biggrin.gif


lova atkrenta... juk mna du mazyliai namuciuose... kas jais pasirupins sad.gif

arbatu prigeriau vakar visokiu... bet va nei degtinukes, nei brendziuko nepabandziau schmoll.gif reiks sian vakare
Atsakyti
va kokiu sranksluostukus gavau thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
as geriau vakar ciobreliu, salpusniu, avieciu arbatos (turiu savo prisirinkus)

dabar geriu karsta piena su medumi ... baisiai neskanu, nu bet gal pades??? (vaikystej padedavo).. .dar reik gintariukus pabaigt susiut i skraiste doh.gif vakar nebeturejau nakti jegu uzbaigt blush2.gif
Papildyta:
aij dar vakar parsigabenau MB linini kostiuma is siuvejos... nu jau koks grazus mano vyriokas wub.gif man isvis labai patinka, kai vyrai devi linines kelnes... busim visa seima linine thumbup.gif Domanto kostiumas pacio pirmojo spintoj kabo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 15, 09:01)
labas rytas 4u.gif uzsakiau antardieni siuvinetus ranskluostukus kriksto teveliams ir vakar jau atveze mielas vaikinukas thumbup.gif jie grazesni nei nuotraukose wub.gif veliau nufotografuosiu ir imesiu parodyti kokius uzsakiau

o kiek mokėjai už atvežimą? ax.gif


dėmesio nauja tema ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 15 gegužės 2009 - 07:46
4u.gif Ligita 33, o tai gal vaiko košė padėtų? Ar jau išlaižei visą? wub.gif
Na jei rimtai, tai laikykis! Sveikatytės tau ir tavo mažyliams! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 07:09)
labas rytelis  4u.gif
na pas mane jau beveik viskas kaip ir paruosta... tik...kas turit greito isgyjimo recepta??? skubiai reikia  verysad.gif nosis bega ziauriai, akys asaroja..jauciuosi siaubingai... o ryt svente... tai kas is mano makijazo liks???  gelbekite  ax.gif

as tai issigydau su vaistais nuo persalimo.coldrex karstas gerimas ir kiti.man arbatos nepadeda.

QUOTE(Donata87 @ 2009 05 15, 07:20)
va kokiu sranksluostukus gavau thumbup.gif
user posted image
user posted image

grazu wub.gif as ir apie juos mastau krikstateviams. ax.gif

labas rytas 4u.gif
aciu merginos,b egisu ir as pirkti to zaidimo is knygyna bigsmile.gif palikit ir man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 14, 17:52)
čia žydras dar yra

user posted image

Sveika, o gal galetum man imesti zydra sabloniuka ax.gif nes tirai labai thumbup.gif atrodo
Atsakyti
QUOTE(kristoote @ 2009 05 15, 09:58)
Sveika, o gal galetum man imesti zydra sabloniuka ax.gif nes tirai labai  thumbup.gif  atrodo

tik žydrą,visas lapas kad būtų? tai man reiks padirbėt, parašyk e-mailą ir tada gal rytoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 15, 09:01)
labas rytas 4u.gif uzsakiau antardieni siuvinetus ranskluostukus kriksto teveliams ir vakar jau atveze mielas vaikinukas thumbup.gif jie grazesni nei nuotraukose wub.gif veliau nufotografuosiu ir imesiu parodyti kokius uzsakiau



is kur uzsakinejai? ax.gif
Atsakyti