Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Ups... @ 2009 05 14, 08:21)
Aš nieko ir neverčiu daryti ko žmogus nenori ir pan. Ir tikrai neaiškinu kaip kas turi pasiruošti. Paprasčiausiai tai buvo situacija, kai pasakiau, kad mačiau tokius maišelius ir ką jie reiškia. O ji iškart sukritikavo, iki galo net neišklausius.

Oi, a ir nesakau, kad kazkas kazka vercia daryt, as tik savo nuomone pasakiau situ klausimu mirksiukas.gif Tiesiog musu busima krikstamote nieko nesiruosia, nieko su manim nesitaria, tai as pati jai irgi nieko nesakau, as cia jums konkreciai nieko netaikiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 14, 10:17)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kazi kaip sveciai reaguotu, jei as jiems Milupos uzpilamos koses pazadu uztvirtinimui duociau smile.gif cia kalbu apie sirsiu medu,... bet idejus i indeli ant jo uzrasoma "vaiko kose"... pvz "Vygantuko kosele"

blush2.gif visai man jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 14, 09:32)
blush2.gif  visai man jau  doh.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Nors mano krikstamamyte dirba ir mokosi, bet speju visur biggrin.gif mes pasitarem ko reik, as jai padedu internete surasti, o ji lekia pirkti kai istaiko laisva minute.

KAUNIETES, raset kad mole yra pirkti tu maisiuku muiliukui ir pan,ar ten tik maisiukai?ir kurioj tiksliai vietoj? blush2.gif
Atsakyti
mamos gal kas zinot nebrangia kavinuke vilniuje? blush2.gif nes jau kainos visur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 14, 09:15)
mamos gal kas zinot nebrangia kavinuke vilniuje? blush2.gif nes jau kainos visur doh.gif

as vakar jau suderinau kavines reikalus , tai jauciuosi kaip kalna nuvertus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -zuvedra-: 14 gegužės 2009 - 09:29
Buvau "Mole" soskiu paziureti, tai zinokit labai fainos ir vertos demesio bigsmile.gif Kaina 1 Lt. Kiek man reikia - neturejo, tai uzsakiau, kad kitai savaitei atveztu. O kadangi krikstynos jau 2009 05 23, tai jau buvau sunerimusi, kad dar nebuvau radus kur nusipirkti sad.gif

Tiesa - buvo ir didesniu, nu tokiu tikrai dideliu soskiu, kokia netoli 10 cm, tai jos po 4,5 Lt
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 14, 10:15)
mamos gal kas zinot nebrangia kavinuke vilniuje? blush2.gif nes jau kainos visur doh.gif

Ka reiskia- nebrangu? Vienam nebrangu 100lt zmogui, kitam ir 10lt prabanga...
Atsakyti
Maximos "Balionu saly" uzsisakiau is helio balionu soskes dideles - nebuvau niekur macius, tai labai patiko. Tik ju kaina... 20 Lt
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 13, 17:58)
Na va, jau turiu namie įrėmintą mano vieną iš dovanėlių sūneliui krikšto proga. Siuvinėjau pati, užtruko nepersistengiant apie porą savaičių, rėminau Kaune, senamiestyje esančiame rėminimo centre Paletė (įrėminimas kainavo beveik 60 lt... šiek tiek daugokai, bet padarė tikrai profesionaliai).

user posted image

Labai labai gražu! thumbup.gif Nuostabu ir svarbiausia savom rankom padarytas. Galima ir man schemutę? bigsmile.gif Jau pasiruošus siuvinėti pioneer.gif Kažkada labai patikdavo ax.gif
never_eva7@hotmail.com

QUOTE(Donata87 @ 2009 05 14, 10:15)
mamos gal kas zinot nebrangia kavinuke vilniuje? blush2.gif nes jau kainos visur doh.gif

O kokios kainos, jei ne paslaptis? blush2.gif Čia bendrai orientacijai, nes irgi ruošiamės ieškoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 14 gegužės 2009 - 11:06
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 13, 17:58)
Na va, jau turiu namie įrėmintą mano vieną iš dovanėlių sūneliui krikšto proga. Siuvinėjau pati, užtruko nepersistengiant apie porą savaičių, rėminau Kaune, senamiestyje esančiame rėminimo centre Paletė (įrėminimas kainavo beveik 60 lt... šiek tiek daugokai, bet padarė tikrai profesionaliai).

user posted image

Oi kaip faina wub.gif Noriu ir as savo suneliui issiuvineti, buvau susiradus kitoki paveiksliuka, bet sitas man labaiu patink wub.gif
Gal gali man atsiusti scemute i zybarte@gmail.com ax.gif
labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 05 14, 12:03)
O kokios kainos, jei ne paslaptis?  blush2.gif Čia bendrai orientacijai, nes irgi ruošiamės ieškoti...

Kainos ivairios: jei norisi, kad neliptu niekas ant galvos, uzdaro vakaro/pietu, kaina zmogui buna apie 80-100lt(i tai ieina salti, karsti ir saldus bei vaisvandeniai). Jei tenkina neuzdaras vakaras-zmogui po 50lt.
Mes Belmonde gavom po 35lt zmogui(salti, karsti ir vaisvendeniai). Sale buvo atskira, marsiravo tik padavejai. thumbup.gif Alkoholio savo veztis neleido schmoll.gif
Atsakyti