Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

QUOTE(Ups... @ 2009 05 13, 13:36)
Cukrus, muilas, pinigai, kruopos... Gal žinot šių dalykų prasmę krikštynoms? Kas tai yra, ką su jais daryti ir pan.

čia ištrauka kam visa tai reikalinga:
„Kai po krikštynų apeigų visi iš bažnyčios grįžo namo, krikštamotė mergaitės mamai dovanojo muilo - kad turėtų kuo vaiką prausti, kruopų - kad košės išvirtų, ir cukraus, kad turėtų kuo tą košę pagardinti“. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai ištrauka iš senstelėjusio Žemaitės apsakymo, neapsirikite. Ir šiais laikais yra tėvų, kurie nespjauna į senąsias tradicijas ir krikštynas organizuoja taip, kad jas mačiusieji su baltu pavydu atsidūsta: „Tai bent krikštynos!“
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 13, 23:35)
O kokia košė? Aš milupa užpilamą duodu,tai dadedu šaukštą kruopų,jei per skysta būna  rolleyes.gif

sunglasses2.gif įtariu, kad čia apie širšių medų kalba eina, su kondensuotu pienu g.gif tai kažin ar tiks kruopos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 13, 15:13)
Gal gali padeti mums, tos kurios neranda kur yra tos graziosios prijuostes  mirksiukas.gif  4u.gif  blush2.gif
Papildyta:
o kur cia taip?  ax.gif  kur cia tokios kainos?

Kaip surasti prijuostes, rasiau siek tiek auksciau. O maikutes su uzrasu kainuoja apie 35 Lt, gali kainuoti ir pigiau. Uz prijuostes su uzrasu sumokejau po 30 Lt, bet tuo metu buvo AKCIJA. Dabar jei neklystu prijuoste su uzrasiuku kainuos 35 Lt. Vis 5 Lt lito mano piniginej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 14, 00:07)
čia ištrauka kam visa tai reikalinga

O mano vienas iš vaikų (krikštysim abu vaikus vienu metu) turbūt liks be šito sad.gif nes būsima krikšto mama labai kritiškai pažiūrėjo į tai, kai pasakiau verysad.gif O aš labai norėčiau krikštynų su tais visais prietarais, papriočiais. Vis tiek jie turi kažkokią prasmę, reikšmę.
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 14, 00:07)
čia ištrauka kam visa tai reikalinga

O mano vienas iš vaikų (krikštysim abu vaikus vienu metu) turbūt liks be šito sad.gif nes būsima krikšto mama labai kritiškai pažiūrėjo į tai, kai pasakiau verysad.gif O aš labai norėčiau krikštynų su tais visais prietarais, papriočiais. Vis tiek jie turi kažkokią prasmę, reikšmę.
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 14, 06:05)
O mano vienas iš vaikų (krikštysim abu vaikus vienu metu) turbūt liks be šito sad.gif nes būsima krikšto mama labai kritiškai pažiūrėjo į tai, kai pasakiau verysad.gif O aš labai norėčiau krikštynų su tais visais prietarais, papriočiais. Vis tiek jie turi kažkokią prasmę, reikšmę.

O aš aplamai iš mūsų būsimos krikštamotės nieko nesitikiu. Ji jauna, mokslais apsivertus, tikrai nieko neorganizuoja, ateis, pastovės šalia ir viskas. Aišku, norėtūsi, kad kažką paorganizuotų, bet nesuku perdaug sau galvos. Dabar kiti laikai, jeigu nori, kad šventė būtų tokia, kokios tu nori, privalai pats viską susiorganizuot
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 14, 08:09)
O aš aplamai iš mūsų būsimos krikštamotės nieko nesitikiu. Ji jauna, mokslais apsivertus, tikrai nieko neorganizuoja, ateis, pastovės šalia ir viskas. Aišku, norėtūsi, kad kažką paorganizuotų, bet nesuku perdaug sau galvos. Dabar kiti laikai, jeigu nori, kad šventė būtų tokia, kokios tu nori, privalai pats viską susiorganizuot

drinks_cheers.gif as irgi viska organizuoju pati nes kriksto mama gyvena londone, augina 3men mergyte (mano busima kriksto dukryte biggrin.gif , pas mus dvigubos krikstynos bus), neturi priejimo prie pc ir dar kruva reikalu apsivertus doh.gif tai as is jos ir nesitikiu nieko... ax.gif nu bet nieko baisaus, pati viska suorganizuosiu.man tik malonumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 14, 07:13)
drinks_cheers.gif as irgi viska organizuoju pati nes kriksto mama gyvena londone, augina 3men mergyte (mano busima kriksto dukryte biggrin.gif , pas mus dvigubos krikstynos bus), neturi priejimo prie pc  ir dar kruva reikalu apsivertus doh.gif tai as is jos ir nesitikiu nieko... ax.gif nu bet nieko baisaus, pati viska suorganizuosiu.man tik malonumas wub.gif

Aš kažkaip net nieko nesakau ir nieko neprašau, man tai biškį net be ryšio, ateit pas žmogų ir sakyt, tu mūsų šventei pasiruošk taip, taip ir anaip. Kiek norės, tiek pasiruoš, nepasiruoš - ir nereiks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 14, 08:17)
Aš kažkaip net nieko nesakau ir nieko neprašau, man tai biškį net be ryšio, ateit pas žmogų ir sakyt, tu mūsų šventei pasiruošk taip, taip ir anaip. Kiek norės, tiek pasiruoš, nepasiruoš - ir nereiks  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 14, 08:09)
O aš aplamai iš mūsų būsimos krikštamotės nieko nesitikiu. Ji jauna, mokslais apsivertus, tikrai nieko neorganizuoja, ateis, pastovės šalia ir viskas. Aišku, norėtūsi, kad kažką paorganizuotų, bet nesuku perdaug sau galvos. Dabar kiti laikai, jeigu nori, kad šventė būtų tokia, kokios tu nori, privalai pats viską susiorganizuot


Aš taip pat. Sutinku, kad jeigu noriu gražios šventės ir nuotraukų - viską organizuoju pati. Mūsų krikšto tėveliai dar mažesnę dukrytę turi (poros savaičių) - tai jiems ir taip darbelio per akis.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 13, 23:35)
Net su šešėliais išsiuvinėta...mistika man  lotuliukas.gif  Nerealiai gražu  wub.gif
O kokia košė? Aš milupa užpilamą duodu,tai dadedu šaukštą kruopų,jei per skysta būna  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kazi kaip sveciai reaguotu, jei as jiems Milupos uzpilamos koses pazadu uztvirtinimui duociau smile.gif cia kalbu apie sirsiu medu,... bet idejus i indeli ant jo uzrasoma "vaiko kose"... pvz "Vygantuko kosele"
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 14, 08:17)
Aš kažkaip net nieko nesakau ir nieko neprašau, man tai biškį net be ryšio, ateit pas žmogų ir sakyt, tu mūsų šventei pasiruošk taip, taip ir anaip. Kiek norės, tiek pasiruoš, nepasiruoš - ir nereiks  schmoll.gif

Aš nieko ir neverčiu daryti ko žmogus nenori ir pan. Ir tikrai neaiškinu kaip kas turi pasiruošti. Paprasčiausiai tai buvo situacija, kai pasakiau, kad mačiau tokius maišelius ir ką jie reiškia. O ji iškart sukritikavo, iki galo net neišklausius.
Atsakyti