Įkraunama...
Įkraunama...

2009 krikštynų planavimas 2 d.

Sveikutes,
jau man galva susisuko nuo Jusu fantastisku minciu. Jungiuosi i Jusu buri, nes rugpjucio pirma esu pakviesta buti krikstomama nuostabiam berniukui. Krikstynos vyks Nidoj. Noriu,kad krikstynos butu isimintinos, nes tai ir yra isimintina svente ir proga. mirksiukas.gif
taigi, rubelius uzsakem su Mamyte, maiselius , irgi uzsakiau - ir viskas SM deka ...
laiko yra, bet as esu toks zmogus,kad planuoti pradedu nuo pirmmos minutes, tuo labiau ,kad pries pat krikstynas isvaziuoju pasivazineti po Europa smile.gif...
Planuoju padaryti laikrastuka, suorganizuoti koki zaidima,linkejimus, bet nieko per daug, nes po krikstynu plaukiosim laivu po marias.
labai noreciau leisti kazka i vandeni, nes tam tikrai bus gera proga.
tai va... tokie man planai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 13, 16:16)
Musu baliu "atidare" krikstoteveliai su kalba:"Stai siandien isvezem is namu pagoni, o parvezem krikscioni. Krikstas buvo atliktas...baznycioje. Baltas kriksto rubas simbolizuoja...bla bla bla" cia yra kazkur tekstas surasytas 4u.gif
Radau, gal nesupyks tikrieji siu zodziu savininkai, kad pasinaudojom mes ir kad cia idede ta teksta blush2.gif
Darius: Labadiena visisiems susirinkusiems į šią nuostabią šventę. Iš namų mes išvežėm pagoniuką, o parvežėm Dijų - Eugenijų, t.y. šių metų rugsėjo 8 d., Dijus buvo pakrikštytas Kauno arkikatedroje bazilikoje.

Greta: Krikšto sakramento svarba yra didi: juo atleidžiama gimtoji nuodėmė, vaikas tampa Katalikų bažnyčios nariu, priimdamas visą katalikų dorovės, moralės ir tikėjimo tiesų mokymą. Su krikštu vaikas įvedamas į žmogaus amžinąjį gyvenimą.
Krikštas – gyvenimo ir Dievo karalystės durys – yra pirmasis Naujojo Testamento Sakramentas, kurį Kristus įsteigė visiems žmonėms, kad jie galėtų pasiekti amžinąją laimę.
(man skaitant Darius tėveliams teikia Krikšto atributiką.)
Žvakė – Kristaus šviesos ženklas. Artėdamas prie Jėzaus žmogus tampa šviesos vaiku.
Baltas drabužis – ženklas nepaprasto išaukštinimo ir nekaltumo, tai naujo žmogaus, naujos istorijos, naujos suteiktos vilties, skaistumo, šventumo ir pasitikėjimo ženklas. Žmogus raginamas šį šventumą saugoti visą gyvenimą.
Dovanojame Dijukui ir angeliuką, kuris yra šventintas, tebūnie tai jo angelas sargas, kuris jį saugos ir globos.

Kai man, teveliams buvo suteiktas zodis, o jis buvo suteiktas tuoj pat po krikstateviu zodzio, padekojau visiems atvykusiems sveciams i sia svente, prisiminiau, kaip per vaiko gimima prazydo musu kieme geltonas krumas, sveikinantis tarsi vaikelio gimima,ir kaip jis prazydo lygiai taip pat per vaiko krikstynas, t.y. sveikindamas naujo krikscionio gimima. Jokiu eiliu, jokiu nesamoniu.
Beje, tas krumas buvo tiek visiems sveciams idomus, kad sugrize po pietu namo, visi bego jo ziureti lotuliukas.gif
Ace visagalis thumbup.gif
Per gismeteo prognoze nekokia verysad.gif max +12+15 doh.gif



Aciu 4u.gif
pasinaudosiu.....
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 13, 17:16)

labai gera nuoroda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2009 05 13, 20:56)
čia kalbi apie širšių medų? g.gif
jei apie jį, tai gal pylei degtinę, o ne spiritą  g.gif nes su degtine gaunasi skystas, o su spiritu tirštas 4u.gif


jooo...degtine...bet rase kad galima pilti brendi, tai pradaryto pas mus nebuvo, pagalvojau, kad tiks ir degtine. tai ka???netinka? jau nesukietes? tai be reikalo sunaudojau produktus verysad.gif teks dabar paciai ta sirsiu medu laizyt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rapoliute @ 2009 05 13, 21:00)
Sveikutes,
jau man galva susisuko nuo Jusu fantastisku minciu. Jungiuosi i Jusu buri, nes rugpjucio pirma esu pakviesta buti krikstomama nuostabiam berniukui. Krikstynos vyks Nidoj. Noriu,kad krikstynos butu isimintinos, nes tai ir yra isimintina svente ir proga. mirksiukas.gif 
  taigi, rubelius uzsakem su Mamyte, maiselius , irgi uzsakiau - ir viskas SM deka ...
  laiko yra, bet as esu toks zmogus,kad planuoti pradedu nuo pirmmos minutes, tuo labiau ,kad pries pat krikstynas isvaziuoju pasivazineti po Europa smile.gif...
  Planuoju padaryti laikrastuka, suorganizuoti koki zaidima,linkejimus, bet nieko per  daug, nes po krikstynu plaukiosim laivu po marias.
  labai noreciau leisti kazka i vandeni, nes tam tikrai bus gera proga.
tai va... tokie man planai.  blush2.gif


sveika prisijungusi su savo graziom idejom.. pas mus upe yra, galima irgi butu kazka leisti (svente vyks ant Nemunelio kranto...egzotiska...kitoj pusej upes - Latvija) ...bet va is prognoziu matyti, kad oras nekoks bus...
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 13, 21:44)
jooo...degtine...bet rase kad galima pilti brendi, tai pradaryto pas mus nebuvo, pagalvojau, kad tiks ir degtine. tai ka???netinka? jau nesukietes? tai be reikalo sunaudojau produktus  verysad.gif teks dabar paciai ta sirsiu medu laizyt  lotuliukas.gif
Papildyta:
sveika prisijungusi su savo graziom idejom.. pas mus upe yra, galima irgi butu kazka leisti (svente vyks ant Nemunelio kranto...egzotiska...kitoj pusej upes - Latvija) ...bet va is prognoziu matyti, kad oras nekoks bus...

na jis nebus toksai tirstas, o kodel negali skystesnio duot, juk vistiek su sauksteliu duosi, koks skirtumas ar tirstesnis ar skystesnis 4u.gif 4u.gif o jei nori pati sulaizyt , tai jei megzti razinas, tai isidek, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 13, 12:44)
jooo...degtine...bet rase kad galima pilti brendi, tai pradaryto pas mus nebuvo, pagalvojau, kad tiks ir degtine. tai ka???netinka? jau nesukietes? tai be reikalo sunaudojau produktus  verysad.gif teks dabar paciai ta sirsiu medu laizyt  lotuliukas.gif
Papildyta:



o is kur spirito gaunat ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2009 05 13, 21:50)
na jis nebus toksai tirstas, o kodel negali skystesnio duot, juk vistiek su sauksteliu duosi, koks skirtumas ar tirstesnis ar skystesnis 4u.gif  4u.gif o jei nori pati sulaizyt , tai jei megzti razinas, tai isidek,  thumbup.gif


aciu... mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip galima butu pamatyti ta fotki.com

Me sdarome krikstynas 05.30 ir tik dabar pardejau dometis
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 13, 17:58)
Na va, jau turiu namie įrėmintą mano vieną iš dovanėlių sūneliui krikšto proga. Siuvinėjau pati, užtruko nepersistengiant apie porą savaičių, rėminau Kaune, senamiestyje esančiame rėminimo centre Paletė (įrėminimas kainavo beveik 60 lt... šiek tiek daugokai, bet padarė tikrai profesionaliai).

user posted image

Man irgi nerealiai grazu siuvineti metrikai, o kadangi pati neturiu laiko siuvineti, tai man i pagalba atejo SM, kuri tokius ir siuvineja. Kiek zinau, jau siuntinukas keliauja pas mus smile.gif
Saunuole Tyra_Situacija kad pati pasidarei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidux: 13 gegužės 2009 - 22:19
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 13, 18:24)
Siuvinėjau pati, schemą susiradau internete (jeigu kam reikės - rašykit, atsiųsiu), siūliukus pirkau Kaune, Casa Lana parduotuvėjė Savanorių pr.


Aš tai žaviuosi tokia tavo kantrybe 4u.gif
Nerealiai gražu wub.gif O kiek laiko užtruko išsiuvinėjimas?

QUOTE(rapoliute @ 2009 05 13, 21:00)
  labai noreciau leisti kazka i vandeni, nes tam tikrai bus gera proga.
tai va... tokie man planai.  blush2.gif


kaip faina- Nidoj...
Yra vandens žibintai, bet turbūt nebent į marias gal juos galima leist (o gal tik ežere? nežinau,nebandžiau), jūroj bangos per didelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 13 gegužės 2009 - 22:32
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 13, 23:32)
Aš tai žaviuosi tokia tavo kantrybe  4u.gif
Nerealiai gražu  wub.gif O kiek laiko užtruko išsiuvinėjimas?


Nėra čia tos kantrybės. smile.gif Nelabai ilgai, įsivaizdavau kad bus blogiau. Susiėmus galima per kokia 4 dienas padaryti, tačiau aš iš lėto per porą savaičių susisukau. Nemėgstu daryti vieno darbo... todėl tai pamezgu, tai paveliu, tai pasiuvinėju.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 13, 18:58)
Na va, jau turiu namie įrėmintą mano vieną iš dovanėlių sūneliui krikšto proga. Siuvinėjau pati, užtruko nepersistengiant apie porą savaičių, rėminau Kaune, senamiestyje esančiame rėminimo centre Paletė (įrėminimas kainavo beveik 60 lt... šiek tiek daugokai, bet padarė tikrai profesionaliai).

user posted image

Net su šešėliais išsiuvinėta...mistika man lotuliukas.gif Nerealiai gražu wub.gif

QUOTE(ligita33 @ 2009 05 13, 21:25)
reikia labai skubios pagalbos nusimananciu apie vaiko koses gamyba...
nu man ji labai skysta gaunas...ka daryt? sudejau produktus ir ismaisiau su saukstu... gal reikia su mikseriu plakti?? o gal ji pastovejus saldytuve sustings? negi reiks paciai dabar ta visa kieki laizyt???  doh.gif  g.gif  lotuliukas.gif

O kokia košė? Aš milupa užpilamą duodu,tai dadedu šaukštą kruopų,jei per skysta būna rolleyes.gif
Atsakyti